Tomasz Hilger
51.76
Piła
11:0314:30
Rush 5 ML
Krzycha
23.99
Piła
10:1611:50
King L
Maciej Bąk
28.95
Piła
11:1013:32
CHILI 4 S
Roman Augustynowicz
7.60
Piła
12:4413:25
Cayenne 5 M
Szrama
2.99
Piła
07:5408:05
Rush 3 Xl
Krzycha
2.85
Piła
09:1610:04
King L
Jakub Rybka
5.92
Piła
07:1507:51
Mentor 4 M
Seba
4.59
Piła
08:1508:33
Chili 3 M
Roman Augustynowicz
6.63
Piła
09:0509:40
Cayenne 5 M
Piotr Malaca
3.97
Piła
09:0109:14
Mentor 3 L
Jakub Rybka
10.61
Piła
10:4511:28
Mentor 4 M
Krzysztof Witkowski
3.98
Piła
12:1312:23
Piotr Oszwałdowski
4.12
Piła
12:5413:24
Alpha 6 31
Marcin Szczęsny
33.02
Piła
10:2312:15
Buzz Z5 L
Arkadiusz Gorzynski
12.13
Piła
11:3914:17
Nevada 2 26
Piotr Malaca
8.91
Piła
09:5010:45
Mentor 3 L
Sławo
4.48
Piła
09:3309:54
Atlas L
Sławo
8.22
Piła
11:5912:52
Atlas L
Sebastian Żmijewski
23.31
Oleszna Podgórska
15:2716:30
Fusion 23
Sławo
0.85
Oborniki
15:1115:12
Atlas 2 L
Sławo
0.85
Oborniki
15:1115:12
Atlas 2 L
Mateusz Bulczak
41.74
Nowa Wieś Lęborska
16:0317:28
Thrust Hp S
Anna Zezula
35.10
Mt Avena
08:3612:13
Swift 5 S
Hubert Gałowski
17.57
Montmin Coche-Cabane
09:4112:31
Epsilon 8 27
Justyna
18.38
Monte Grappa
08:0511:12
Nemo 4 23
Mirek Olkowicz
40.20
Mała Kopa
07:1410:11
Mentor 3 M
Darecki-Starry
4.65
Mała Kopa
08:5008:59
Queen 2 MS
Marcin Białobłocki
110.82
Mała Kopa
06:2815:02
Carrera M
Zbyszek Deka
58.32
Mała Kopa
08:3312:05
Sigma 10 25
Dawid Król
16.91
Mała Kopa
06:2907:20
King M
Krzysztof Martyna
38.75
Mała Kopa
12:0114:23
King M
Maciej Pigulski
5.40
Mała Kopa
06:3606:53
Sigma 10 23
Stork X
31.88
Mała Kopa
08:2910:44
Mentor 4 M
Paweł Wysocki (szybki)
98.19
Mała Kopa
06:5615:14
Delta 2 ML
Sławomir Zawojek
6.54
Mała Kopa
08:1608:52
Mentor 4 L
tomasz skrabek
35.27
Mała Kopa
08:0710:32
UP Trango XC 3 L
Jakub Socha
46.77
Mała Kopa
06:5710:05
Mantra 6 MS
Dawid Król
51.05
Mała Kopa
10:2612:48
King M
Bogdan Kozłowski
15.60
Mała Kopa
11:4412:47
Golden 3 30
Maciej Pigulski
51.80
Mała Kopa
07:5410:34
Sigma 10 23
Krzysztof Martyna
14.74
Mała Kopa
07:1408:04
King M
Wojtek Majewski
18.82
Mała Kopa
07:4909:05
Summit XC4 M
Delfin
6.78
Mała Kopa
07:4808:30
BGD BASE S
Grzegorz Olejnik
62.24
Mała Kopa
07:1913:35
Epsilon 9 26
Dominik Urbaniak
64.18
Mała Kopa
07:1913:50
Iota 23
Bogdan Kozłowski
6.20
Mała Kopa
07:2707:56
Golden 3 30
święty
4.80
Mała Kopa
07:2007:38
Iota 26
Andrzej Brzozowski
5.78
Lijak
10:1210:49
Dudek Universal 28
Jacek Ryłko
8.94
Łęki Kościelne
10:4011:19
Optic 28
Sławomir Wysocki
22.73
Łęki Kościelne
08:5809:57
CHILI 4 XS