Łukasz Grabiec
8.35
Szczebel
08:2310:18
Mentor 3 S
Konrad Wybult
8.27
Borowa
10:3511:04
Epsilon 7 28
eltomek
8.22
Szczebel
07:2108:46
Tequila 5 S
Lech Piekarski
8.07
Szczebel
08:2909:50
Arak S
Zbyszek B
7.66
Borowa
09:5610:24
Tequila 4 M
Jarosław Pawelczuk
7.63
Szczebel
07:5610:23
Chili S
Krzysiek Telus
7.51
Komprachcice
11:0112:11
Sigma 10 25
Zbigniew Ziarko
7.38
Skrzyczne
10:3812:06
Golden 4 26
TOMEK STOCH
7.26
Szczebel
09:4511:00
Atlas 2 M
Wojciech Głowacki
7.22
Skrzyczne
11:4412:10
Tequila 4 M
Krzysztof Matuszyk
7.12
Lijak
12:5114:27
Iota 2 29
Tomasz Pyś
6.79
Szczebel
08:0810:59
Epsilon 8 27
Grzegorz Hali
6.73
Grzmiąca
07:0008:22
Chili 3 M
Jacek Respondek
6.54
Skrzętla
10:4211:35
CHILI 4 M
Małgorzata Błędowska
6.51
Skrzyczne
11:1011:40
Hook 4 21
Dawid Olszowy
6.33
Javorovy
10:3311:24
Sprint 3 S
Michal Radzicki
6.22
Skrzyczne
11:0213:24
Lynx M
Alicja Fornalik
5.97
Piła
11:3611:57
Epsilon 7 26
Zbigniew Chojnacki
5.63
Skrzyczne
11:3412:07
U Cross S
Michal Papkowski
5.34
Javorovy
10:5011:14
Optic 2 30
Michal Zegrodnik
5.27
Skrzyczne
11:2512:07
Knight MS
MR
5.26
Grzmiąca
08:2409:30
Ikuma 27
Kamila Bomba
5.22
Borsk
10:5311:17
Alpha 6 26
WojtasFX
5.17
Javorovy
10:4611:08
Q-Light L
Jakub Mendys
5.11
Javorovy
10:3310:55
Swift S
Krzysztof Łomonkiewicz
4.99
Borsk
08:0208:18
Iota 2 27
Andrzej Binkowski
4.98
Ralsko
10:3210:39
lotnia sztywna
Mariusz Grzywacz
4.87
Grzmiąca
12:5513:20
Elan 28
Marcin
4.75
Drama
09:4510:07
Mentor 5 L
Darecki-Starry
4.60
Srebrna Góra
11:4312:53
Queen 2 MS
Adam Partycki
4.47
Piła
11:3312:02
Optic 28
Michal Papkowski
4.46
Javorovy
10:5011:14
Optic 2 30
peter
4.43
Skrzętla
08:5709:34
Omega 8 27
Stanisław Gwara
4.31
Michałków
11:5412:13
Geo 5 MS
Kamila Bomba
4.23
Borsk
13:1513:25
Alpha 6 26
Stork X
4.20
Grzmiąca
07:1408:43
Mentor 4 M
Sławo
4.09
Leszno - Strzyżewice
12:0612:20
Atlas L
WojtasFX
3.95
Javorovy
08:2008:42
Q-Light L
zw
3.81
Srebrna Góra
12:1013:50
Knight MS
Alicja Fornalik
3.77
Piła
10:2810:37
Epsilon 7 26
Dominika Kasieczko
3.67
Hof
11:5012:01
Zeolite S
Patrycja Sakwerda
3.67
Srebrna Góra
11:5712:52
Nova Ion 3 XS
Sławomir Zawojek
3.52
Srebrna Góra
12:2513:51
Mentor 4 L
Konrad Wybult
3.42
Borowa
09:1709:42
Epsilon 7 28
Małgorzata Myk
3.38
Borsk
11:0511:13
Tequila 5 XS
Mariusz Grzywacz
3.15
Grzmiąca
10:4211:06
Elan 28
Cygi Kondratowicz
3.12
Borsk
08:5309:03
Epsilon 9 26
Sebastian Żmijewski
3.04
Srebrna Góra
12:0913:54
Delta 2 MS
Andrzej Zieliński
2.90
Skrzętla
10:2910:44
Buzz z4 XL
Tomek Wirski
2.87
Skrzętla
09:0109:22
Synergy 5 L
Bogdan Kozłowski
2.83
Grzmiąca
07:1908:20
Golden 3 30
Stork X
2.82
Grzmiąca
10:4211:04
Mentor 4 M
Sławo
2.80
Leszno - Strzyżewice
09:3009:41
Atlas L
Jacek Respondek
2.80
Skrzętla
09:0009:27
CHILI 4 M
Piotr Besser
2.74
Lajnar
06:5907:09
Aspen 5 26
Szymon
2.71
żagański
11:2111:25
Epsilon 9 26
Bartłomiej Nogieć
2.69
Skrzętla
11:2111:35
Epsilon 6 26
Wojciech Dreszler
2.67
Wajsznory
09:0909:18
Golden 3 28
Daro
2.65
Sobieski
07:3707:43
Optic 26
Sławo
2.64
Leszno - Strzyżewice
10:3510:50
Atlas L
Tomek Wirski
2.64
Skrzętla
10:4310:52
Synergy 5 L
Konrad Wybult
2.56
Borowa
07:4307:51
Epsilon 7 28
Sławomir Zawojek
2.50
Srebrna Góra
09:5310:15
Mentor 4 L
Waldemar Laskowski
2.48
Skrzętla
08:5409:23
Hook 4 25
Daro
2.43
Sobieski
10:1510:22
Optic 26
Daro
2.39
Sobieski
08:5309:04
Optic 26
Bucz
2.38
Łęki Kościelne
13:1213:18
Sprint Xs
falconwro
2.31
Grzmiąca
10:4011:00
Tequila 3 L
Darek Parczewski
2.20
Maciejowice
09:0809:14
Sigma 8 27
Stanisław Gwara
2.18
Michałków
09:4709:54
Geo 5 MS
Andrzej Kołodziejski
2.16
Srebrna Góra
12:4813:49
Wasp S
Urszula Chodorow
2.02
Łęki Kościelne
12:4912:53
Dudek Nemo XX 23
Wojciech Dreszler
2.02
Wajsznory
11:3211:36
Golden 3 28
Konrad Wybult
2.01
Borowa
08:0308:08
Epsilon 7 28
Bucz
1.99
Łęki Kościelne
14:1514:23
Sprint Xs
Robert Szecel
1.96
Grzmiąca
12:0612:12
BGD BASE M
Wojciech Dreszler
1.95
Wajsznory
07:3607:40
Golden 3 28
Urszula Chodorow
1.91
Łęki Kościelne
10:0710:15
Dudek Nemo XX 23
Bartłomiej Nogieć
1.88
Skrzętla
12:5112:57
Epsilon 6 26
Piotr Gorczyca
1.85
Borowa
08:4608:49
Pioneer3 L
Wacław Kuzło
1.81
Szybowisko Ustjanowa
14:3414:44
Omega XAlps 24
Mikołaj Banaś
1.80
Skrzętla
12:3512:43
Plus 28
zw
1.78
Srebrna Góra
09:5010:02
Knight MS
RADOSŁAW KOL
1.73
Łęki Kościelne
12:0912:14
Chili 2 Xl
Mikołaj Banaś
1.70
Skrzętla
10:5211:07
Plus 28
Mikołaj Banaś
1.70
Skrzętla
14:1314:19
Plus 28
Paweł Ziółkowski
1.68
Grzmiąca
08:2708:47
Mentor 4 S
Bartłomiej Nogieć
1.67
Skrzętla
09:5910:15
Epsilon 6 26
Patrycja Sakwerda
1.67
Grzmiąca
10:0910:13
Nova Ion 3 XS
RADOSŁAW KOL
1.62
Łęki Kościelne
09:2409:28
Chili 2 Xl
Patrycja Sakwerda
1.60
Grzmiąca
08:2708:33
Nova Ion 3 XS
Bartłomiej Nogieć
1.56
Skrzętla
08:5508:58
Epsilon 6 26
Adrian Witek
1.48
Skrzętla
10:2010:33
Icaro Wildcat TE S
Adrian Witek
1.33
Skrzętla
10:3910:49
Icaro Wildcat TE S
Małgorzata Myk
1.19
Borsk
10:4310:50
Tequila 5 XS
Mariusz Grzywacz
1.13
Grzmiąca
07:3707:42
Elan 28
Robert Szecel
1.08
Rogówek
14:0614:17
BGD BASE M
Andrzej Kołodziejski
0.99
Srebrna Góra
10:2410:28
Wasp S
Wojciech Dreszler
0.84
Wajsznory
10:4910:52
Golden 3 28
Jacek Rojkowski
0.59
Bieniatka
06:3906:43
Blacklight S