zw
3.81
Srebrna Góra
12:1013:50
Knight MS
zw
1.78
Srebrna Góra
09:5010:02
Knight MS
Zbyszek Deka
30.09
Grzmiąca
10:4313:22
Sigma 10 25
Zbyszek B
7.66
Borowa
09:5610:24
Tequila 4 M
Zbigniew Ziarko
7.38
Skrzyczne
10:3812:06
Golden 4 26
Zbigniew Chojnacki
5.63
Skrzyczne
11:3412:07
U Cross S
WojtasFX
5.17
Javorovy
10:4611:08
Q-Light L
WojtasFX
3.95
Javorovy
08:2008:42
Q-Light L
Wojciech Kocot
36.63
Skrzętla
08:0709:53
CHILI 4 XS
Wojciech Głowacki
7.22
Skrzyczne
11:4412:10
Tequila 4 M
Wojciech Dreszler
0.84
Wajsznory
10:4910:52
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
2.02
Wajsznory
11:3211:36
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
2.67
Wajsznory
09:0909:18
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
1.95
Wajsznory
07:3607:40
Golden 3 28
Waldemar Laskowski
2.48
Skrzętla
08:5409:23
Hook 4 25
Waldemar Laskowski
12.18
Skrzętla
09:5811:46
Hook 4 25
Wacław Kuzło
1.81
Szybowisko Ustjanowa
14:3414:44
Omega XAlps 24
Urszula Chodorow
1.91
Łęki Kościelne
10:0710:15
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
2.02
Łęki Kościelne
12:4912:53
Dudek Nemo XX 23
Tomek Zmarzły
28.12
Komprachcice
09:0110:15
Sigma 9 27
Tomek Wirski
2.87
Skrzętla
09:0109:22
Synergy 5 L
Tomek Wirski
2.64
Skrzętla
10:4310:52
Synergy 5 L
TOMEK STOCH
7.26
Szczebel
09:4511:00
Atlas 2 M
Tomek Machałowski
160.58
Lajnar
06:4213:58
King S
Tomasz Pyś
6.79
Szczebel
08:0810:59
Epsilon 8 27
Tomasz Kudaszewicz
47.40
Sobieski
10:4612:59
Colt 2 23
Szymon Struś
32.27
Skrzętla
08:1309:49
Mentor 4 S
Szymon Kuhnert
35.56
Leszno - Strzyżewice
08:1110:51
Arriba 2 XXS
Szymon
2.71
żagański
11:2111:25
Epsilon 9 26
Święty
34.24
Lajnar
07:0109:37
Nexus S
Stork X
2.82
Grzmiąca
10:4211:04
Mentor 4 M
Stork X
4.20
Grzmiąca
07:1408:43
Mentor 4 M
Stanisław Gwara
2.18
Michałków
09:4709:54
Geo 5 MS
Stanisław Gwara
4.31
Michałków
11:5412:13
Geo 5 MS
Sławomir Zawojek
3.52
Srebrna Góra
12:2513:51
Mentor 4 L
Sławomir Zawojek
2.50
Srebrna Góra
09:5310:15
Mentor 4 L
Sławo
2.64
Leszno - Strzyżewice
10:3510:50
Atlas L
Sławo
4.09
Leszno - Strzyżewice
12:0612:20
Atlas L
Sławo
2.80
Leszno - Strzyżewice
09:3009:41
Atlas L
Sebastian Zowada
64.13
Komprachcice
08:1710:56
Delta 2 L
Sebastian Żmijewski
3.04
Srebrna Góra
12:0913:54
Delta 2 MS
Robert Szecel
1.96
Grzmiąca
12:0612:12
BGD BASE M
Robert Szecel
1.08
Rogówek
14:0614:17
BGD BASE M
Robert Szecel
0.55
Rogówek
14:2914:42
BGD BASE M
Robert Piotrowski
54.36
Piła
09:4812:42
Riot ML
Rafał Samsonowicz
18.68
Sobieski
09:2910:32
Mentor 4 S
RADOSŁAW KOL
1.73
Łęki Kościelne
12:0912:14
Chili 2 Xl
RADOSŁAW KOL
1.62
Łęki Kościelne
09:2409:28
Chili 2 Xl
Radek Kuchta
12.71
Maciejowice
07:4308:46
Rush 2 M
Przemysław Potocki
128.78
Piła
08:3612:57
Queen 2 MS