Kamil Stępień
96.65
Kobala
08:1713:06
Mentor 4 M
dawid kopiczko
66.75
Kobala
09:5713:54
Chili 3 L
GrzegoSz
28.70
Kobala
09:4313:59
Rush 4 ML
Krzysztof Egzmont
81.68
Kobala
09:4412:56
Artik 3 25
Grzegorz Otręba
14.90
Kobala
10:4111:39
Knight MS
Mariusz Grzywacz
7.37
Klin (Andrzejówka)
10:2711:22
Elan 28
Kuchta Jarosław
4.41
Klin (Andrzejówka)
08:3309:43
Evolution X 25
Mirek Olkowicz
17.46
Klin (Andrzejówka)
08:5011:15
Mentor 3 M
Bogdan Leja
12.06
Klin (Andrzejówka)
09:2611:24
Carrera L
Jacek Miłowski
22.86
Klin (Andrzejówka)
07:5611:03
Cure ML
Grzegorz Pawłowski
10.84
Klin (Andrzejówka)
07:5710:25
Vega 5 M
Łukasz Serafin
15.58
Klin (Andrzejówka)
08:0011:18
Summit XC3 S
Piotr Jasinski
4.46
Klin (Andrzejówka)
08:0309:21
Vega 5 L
Stork X
13.05
Klin (Andrzejówka)
09:4511:23
Mentor 4 M
Otek
11.84
Klin (Andrzejówka)
09:5210:52
Rush 4 MS
Marek Miłowski
22.50
Klin (Andrzejówka)
08:1111:22
Delta 3 ML
Darecki-Starry
14.65
Klin (Andrzejówka)
10:0111:20
Queen 2 MS
Darecki-Starry
14.70
Klin (Andrzejówka)
10:0111:20
Queen 2 MS
Piotr Jasinski
7.39
Klin (Andrzejówka)
10:1710:56
Vega 5 L
Mariusz Grzywacz
6.92
Klin (Andrzejówka)
08:2309:34
Elan 28
Marek Perkowski
15.25
Klin (Andrzejówka)
08:2410:47
Artik 5 26
Krzysztof Łakomicki
25.62
Jaworzynka
05:0406:08
Apco Lift 42
Dawid Olszowy
2.82
Javorovy
07:0207:11
Sprint S
Dominika Kasieczko
21.74
Gaisberg
09:0710:17
Zeolite S
Pawel Bedynski
67.17
Fajsławice
07:4010:34
Cayenne 5 M
Julek Matras
1.76
Ciecień
06:4706:51
Hook 3 29
Monika Mysliwiec
3.25
Chełm (Grybów)
08:3410:25
Mentor 2 Xs
Piotr Świderski
3.96
Chełm (Grybów)
09:4110:25
Rook 2 MS
Piotr Świderski
1.17
Chełm (Grybów)
08:3908:44
Rook 2 MS
Waldemar Laskowski
2.15
Chełm (Grybów)
08:2410:22
Hook 4 25
Piotr Gorczyca
1.84
Borowa
09:4909:55
Pioneer3 L
Piotr Gorczyca
1.65
Borowa
09:0609:13
Pioneer3 L
Robert Wincencik
1.41
Bassano
06:5407:02
Buzz Z6 ML
Dominika Wojtkiewicz
3.80
Bassano
07:3508:01
Alpha 6 24
Hubert Gałowski
26.04
Bassano
07:3109:22
Epsilon 8 27
Michał Marzec
72.89
Andon
07:0511:47
Base Light ML