Marcin Białobłocki
25.05
Wolowa Góra
12:5614:07
Carrera M
Stork X
22.83
Srebrna Góra
08:2812:02
Mentor 4 M
Mariusz Dawidczyk
22.22
pucki
15:4616:29
Apco Lift 40
Zbyszek Deka
21.18
Mała Kopa
11:4313:33
Sigma 10 25
Mirek Olkowicz
20.28
Dzikowiec
07:4509:36
Mentor 3 M
Staszek
19.51
Srebrna Góra
08:3710:40
CHILI 4 S
Tomasz Sermak
18.82
Żar
10:4412:12
Icepeak 7 Pro 23
Bogdan Leja
18.43
Dzikowiec
08:0408:57
Carrera L
Mietek Grochmal
17.61
Monte Panarotta
10:0611:07
TRITON 2 L
Dominika Kasieczko
17.43
Sankt Johann im Pongau
07:4309:03
Zeolite S
Dawid Król
16.83
Srebrna Góra
10:2212:14
King M
Sławo
16.22
Leszno
16:1516:31
Atlas 2 L
Jakub Socha
15.88
Monte Panarotta
07:5009:25
Mantra 6 MS
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
14.73
Żar
08:3510:02
Sigma 10 27
Marek Bader
14.23
lwówecki
11:4912:34
Delta 3 L
Szymon Struś
14.07
Monte Panarotta
09:0210:01
Mentor 4 S
Wojciech Gierak
13.88
Klin (Andrzejówka)
06:4108:07
Dudek Nemo XX 28
Grzegorz Przybylski
12.91
Leszno - Strzyżewice
09:1810:03
Alpha 6 26
Paweł Sułtan Warzybok
12.75
Monte Panarotta
08:3709:20
Rook 2 L
Marcin Gierak
12.65
Klin (Andrzejówka)
06:4208:03
Dudek Nemo XX 28
Mariusz Kozłowski
12.57
Monte Panarotta
10:1011:02
Mentor 4 XS
Marek Kwasecki
12.15
Monte Panarotta
08:2309:37
Iota 2 25
Hubert Gałowski
11.98
Bassano
06:5908:29
Epsilon 8 27
Piotr Zawadzki
11.97
Javorovy
09:2910:23
Queen 2 ML
Joanna Reinert
11.59
Monte Panarotta
10:2511:19
Rush 5 XS
Krzysztof Martyna
11.16
Monte Panarotta
08:5209:18
King M
Tomasz Muszyński
10.99
Srebrna Góra
10:1411:16
Carrera L
Marcin Bortkiewicz
10.86
Monte Panarotta
08:4309:18
Artik 5 28
Wojciech Kocot
10.33
Monte Panarotta
08:4509:24
CHILI 4 XS
Jacek Zakrzewski
9.88
Monte Panarotta
08:5009:17
Iota 2 27
Jeż Leszek
8.11
Monte Panarotta
09:3410:09
Optic 26
Paweł Szczepanek
7.42
Śnieżnica
10:4711:28
GTO 2 S
RomekS
6.69
Srebrna Góra
10:5911:30
Optic 28
Sławo
6.41
Leszno - Strzyżewice
08:5909:17
Atlas L
Łukasz Kaczmarek
5.55
Leszno - Strzyżewice
08:5009:08
Chili 3 M
Sławo
5.27
Przybyszewo
10:4010:46
Atlas 2 L
Piotr Zawadzki
5.11
Javorovy
13:5314:46
Queen 2 ML
Maciej Banasik
4.46
Monte Panarotta
09:2209:38
Kantega Xc L
Dominika Wojtkiewicz
4.45
Bassano
07:0508:42
Alpha 6 24
Michał Skalniak
4.39
Szczebel
12:2212:53
Mistral 6 26
Krzysiek Ciach
4.21
Srebrna Góra
11:0411:58
Mentor 4 M
Arkadiusz Antosz
4.02
Llogara Antenna
12:3712:50
Epsilon 7 26
RomekS
3.82
Srebrna Góra
08:4309:58
Optic 28
zw
3.76
Srebrna Góra
09:3410:46
Knight MS
Dawid Olszowy
3.26
Mała Czantoria
10:4611:01
Sprint 3 S
falconwro
3.18
Srebrna Góra
13:1814:11
Tequila 3 L
Patrycja Sakwerda
3.09
Rudnik
08:0308:19
Nova Ion 3 XS
Waldemar Laskowski
2.81
Chełm (Grybów)
11:0812:21
Hook 4 25
Marcin Kafel
2.70
Chełm (Grybów)
11:3512:18
Queen M
Sławo
2.51
Leszno - Strzyżewice
15:0315:10
Atlas L