Janusz Wojtyniak
44.46
Mała Kopa
08:0611:41
Cure L
Pawlos
95.22
Mała Kopa
08:0813:49
Rush 4 MS
Ryszard Jakiel
27.48
Mała Kopa
08:1210:45
Mentor 5 S
rafal lipa
17.96
Mała Kopa
08:1410:15
Delta 2 ML
Grzegorz Hali
25.79
Mała Kopa
08:1510:29
Chili 3 M
Krzysiek Telus
18.63
Mała Kopa
08:4110:31
Sigma 10 25
Kaśka G.
10.99
Mała Kopa
08:4509:26
Epic S
Michał Szmyt
7.39
Mała Kopa
08:5109:27
Funky M
Adam Marciniak
5.97
Mała Kopa
08:5409:22
Classic M
Patrycja Eckert
4.93
Mała Kopa
09:0409:23
Makalu 4 S
Sebastian Żmijewski
7.22
Mała Kopa
09:0709:32
Delta 2 MS
Michał Kamiński
5.82
Mała Kopa
09:3409:59
Antea 2 L
Kamil Piwowarski
1.69
Mała Kopa
09:5810:10
Pawel Faron
110.22
Mała Kopa
10:0015:25
Enzo 3 M
Paweł Wysocki (szybki)
16.29
Mała Kopa
10:5712:03
Delta 2 ML
Jarosław Pawelczuk
0.67
Limanowa
12:4312:44
Chili S
Łukasz Prokop
204.80
Lienz
07:5515:42
Iota 2 25
Łukasz Prokop
204.80
Lienz
07:5515:42
Iota 2 25
Maciej Bąk
13.65
Leszno - Strzyżewice
08:2409:04
CHILI 4 S
Święty
109.36
Leszno - Strzyżewice
07:1310:42
Nexus S
Przemysław Potocki
213.93
Leszno - Strzyżewice
06:5913:23
Queen 2 MS
Kacper Kowalski
163.88
Leszno - Strzyżewice
06:5512:24
Queen 2 ML
Piotr Malaca
14.17
Leszno - Strzyżewice
08:4009:17
Mentor 3 L
Łukasz Brach
101.41
Kobala
09:1514:23
CHILI 4 M
Jerzy Adamczyk
34.47
Kobala
10:0712:27
Ion 2 L
Michał Rdk
9.09
Kamenec
10:0011:09
CHILI 4 M
Robert Dadak
6.21
Javorovy
11:5312:42
Sora 41
Marcinos
4.04
Javorovy
10:0310:28
Mentor 2 M
Marcin Domoń
3.94
Javorovy
09:2509:38
U Fly S
Marcin Domoń
2.66
Javorovy
07:2007:29
U Fly S
Kamil Stępień
64.56
Hochfelln
06:5011:45
Mentor 4 M
Justyna
16.89
Gemeinde Mallnitz
10:2811:19
Nemo 4 23
Marek Cichoń
58.34
Emberger Alm
09:4312:50
Rush 3 L
Grzegorz Fiema
75.68
Emberger Alm
08:0113:33
Maestro M
Marcin
33.75
Emberger Alm
08:0610:46
Mentor 5 L
Andrzej Trebenda
72.72
Emberger Alm
07:5213:10
TRITON 2 S
Mariusz Wiśniowski
71.46
Emberger Alm
08:1611:53
Enzo 3 S
Heniek Marian
41.12
Emberger Alm
08:0311:40
Summit XC3 M
Wojtek Kossuth
70.91
Emberger Alm
08:2513:57
Delta 3 S
Maciej Krzesiński
137.37
Dobrzeń Wielki
07:3711:57
Delta 2 ML
Sebastian Zowada
50.16
Dobrzeń Wielki
07:5909:58
Delta 2 L
Ireneusz Janik
137.26
Dobrzeń Wielki
07:2711:57
Delta 3 ML
Piotr Świderski
3.58
Ciecień
07:3008:01
Rook 2 MS
Mateusz Siatka
0.76
Ciecień
06:5306:57
Alpina 2 L
Mateusz Siatka
0.76
Ciecień
06:5306:57
Alpina 2 L
Marcin Ząbek
3.02
Chełm (Grybów)
08:4309:38
BGD BASE M
Waldemar Laskowski
7.29
Chełm (Grybów)
08:0309:31
Hook 4 25
Paweł Lis
3.70
Chełm (Grybów)
08:5009:50
Factor 2 L
Marcin Kafel
31.63
Chełm (Grybów)
08:4910:09
Queen M
Borys Chojnacki
4.35
Bülgenauel
09:5310:50
Volt 2 Superlight SM