Wadim Jabłoński
4.55
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
06:1606:36
Wadim Jabłoński
17.55
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:0009:31
Kasia Zwierzyńska
8.42
Bagnes
07:3909:03
Kasia Zwierzyńska
20.69
Bagnes
11:0213:21
Kamil Piwowarski
1.69
Mała Kopa
09:5810:10
Dominika Kasieczko
36.81
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
09:4813:32
Zeolite S
Borys Chojnacki
4.35
Bülgenauel
09:5310:50
Volt 2 Superlight SM
Borys Chojnacki
2.22
Bülgenauel
12:3412:53
Volt 2 Superlight SM
Marcin Gorayski
33.90
Wolowa Góra
08:1810:49
Venus SC L
Wojciech Chmiel
54.85
Śnieżnica
09:3011:42
Vega M
Grzegorz Pelikan
10.55
Pieve D'alpago
08:1609:41
Vega 5 M
Maciej Gąsiorek
82.21
Żar
08:3411:16
UP Trango XC 3 S/M
Marcin Domoń
3.94
Javorovy
09:2509:38
U Fly S
Marcin Domoń
2.66
Javorovy
07:2007:29
U Fly S
Andrzej Trebenda
72.72
Emberger Alm
07:5213:10
TRITON 2 S
Ralf
36.94
Żar
11:0512:42
Trango X-Race L
Krzysztof Orłowski
23.66
Mała Kopa
08:0510:16
Trango X-Race L
Darek Kiszko
3.28
Starogród
07:0707:18
Tequila 4 M
Wojciech Głowacki
8.66
Żar
09:5312:31
Tequila 4 M
Tomasz Raś
8.55
Pyskowice
15:3616:00
Synthesis 25
Tomek Wirski
81.26
Śnieżnica
08:5112:03
Synergy 5 L
Jakub Mendys
77.33
Pieve D'alpago
08:0112:31
Swift S
Anna Zezula
96.71
Antholz
07:2113:47
Swift 5 S
Leszek Ignaszak
102.20
Pieve D'alpago
09:0515:04
Summit XC3 M
Heniek Marian
41.12
Emberger Alm
08:0311:40
Summit XC3 M
Bieri
14.17
Śnieżnica
09:5612:01
Summit Xc 2 Sm
Jarosław Waksmundzki
50.99
Żar
08:5810:41
Sprint 3 XS
Dawid Olszowy
25.39
Skrzyczne
08:2309:53
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
46.46
Michałków
09:5911:28
Sprint 3 M
Robert Dadak
6.21
Javorovy
11:5312:42
Sora 41
Grzegorz Wierzba
29.51
Śnieżnica
09:2311:14
Sigma 8 25
Krzysiek Telus
18.63
Mała Kopa
08:4110:31
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
37.38
Mała Kopa
07:1812:25
Sigma 10 25
Adrian Orłowski
75.98
Pieve D'alpago
08:0212:45
Rush 5 ML
Pawlos
95.22
Mała Kopa
08:0813:49
Rush 4 MS
Marek Cichoń
58.34
Emberger Alm
09:4312:50
Rush 3 L
Michał
8.11
Żar
11:2712:22
Rook XL
Marek Dmochowski
77.72
Pieve D'alpago
08:0214:29
Rook 2 S
Chester
0.54
Żar
09:1209:13
Rook 2 MS
Chester
1.85
Żar
11:5712:04
Rook 2 MS
Witold Ossera
4.47
Skrzyczne
08:3609:00
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.58
Ciecień
07:3008:01
Rook 2 MS
Marcin Raszka
3.22
Skrzyczne
08:5709:11
Rook 2 MS
Chester
0.54
Żar
09:1209:13
Rook 2 MS
Piotr Świderski
9.95
Śnieżnica
11:2113:06
Rook 2 MS
Marcin Raszka
3.08
Skrzyczne
11:3511:54
Rook 2 MS
Chester
1.85
Żar
11:5712:04
Rook 2 MS
piotr rychlicki
31.86
Salvenberg
05:1307:19
Rook 2 ML
Zdzisław Staniak
8.65
Skrzyczne
10:0010:20
Rook 2 ML
Krzysztof Kajda
84.50
Żar
09:1412:56
Rise S
Marcin Kafel
31.63
Chełm (Grybów)
08:4910:09
Queen M
Łukasz Pazgan
15.61
Śnieżnica
09:3210:09
Queen L
Przemysław Potocki
213.93
Leszno - Strzyżewice
06:5913:23
Queen 2 MS
Robert Mróz
57.35
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:4813:29
Queen 2 MS
Kacper Kowalski
163.88
Leszno - Strzyżewice
06:5512:24
Queen 2 ML
Dominik Kapica
104.54
Pieve D'alpago
08:4214:35
Queen 2 ML
WojtasFX
105.04
Pieve D'alpago
09:0414:59
Q-Light L
Krzysztof Drzycimski
1.06
Starogród
07:5007:53
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
1.90
Starogród
07:4407:48
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
5.80
Starogród
07:1007:57
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
0.28
Starogród
07:4307:43
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
0.58
Starogród
07:3107:32
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
1.53
Starogród
09:4109:57
Poison 3 Xl
Łukasz Olszewski
7.32
Śnieżnica
10:2111:41
Pluto 2 M
Adam Mucha
38.00
Śnieżnica
09:3411:04
Pasat 5 28
Michal Papkowski
7.82
Żar
11:2212:12
Optic 2 30
Michal Papkowski
3.24
Żar
10:0210:14
Optic 2 30
Tomek Krupski
68.17
Mała Kopa
07:1612:20
Omega XAlps 2 24
Przemyslaw Szukalski
19.64
Pieve D'alpago
11:5813:29
Omega XAlps 2 23
karol
13.04
Śnieżnica
10:0312:19
Nyos RS L
Święty
109.36
Leszno - Strzyżewice
07:1310:42
Nexus S
Arkadiusz Gorzynski
4.90
Żar
10:3810:59
Nevada 2 26
Krzysztof Wróblewski
33.54
Borowa
10:4011:48
Nevada 2012 28
Justyna
16.89
Gemeinde Mallnitz
10:2811:19
Nemo 4 23
Michał Skalniak
17.35
Śnieżnica
09:2210:29
Mistral 6 26
Grzegorz Nowak
83.06
Ratschings
11:2014:30
Mentor 6 M
Grzegorz Nowak
48.49
Speikboden
07:3309:47
Mentor 6 M
Jakub Zduńczyk
103.00
Pieve D'alpago
08:1313:51
Mentor 5 S
Ryszard Jakiel
27.48
Mała Kopa
08:1210:45
Mentor 5 S
Stanisław Sagan
102.92
Antholz
07:2413:42
Mentor 5 M
Marcin
33.75
Emberger Alm
08:0610:46
Mentor 5 L
Kamil Stępień
64.56
Hochfelln
06:5011:45
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
21.98
Śnieżnica
09:5811:31
Mentor 4 M
Jakub Rybka
71.19
Starogród
08:3511:01
Mentor 4 M
Stork X
17.18
Mała Kopa
07:3109:27
Mentor 4 M
Paweł Bielański
11.10
Śnieżnica
09:3812:15
Mentor 4 M
Janusz Milej
60.23
Śnieżnica
09:3311:46
Mentor 4 M
Stork X
5.11
Rudnik
11:2212:02
Mentor 4 M
Jakub Rybka
3.10
Starogród
08:0108:18
Mentor 4 M
Konrad Stefański
58.48
Śnieżnica
09:2311:46
Mentor 4 Light S
Igor Byrski
9.57
Żar
08:3710:20
Mentor 3 S
Mirek Olkowicz
17.59
Mała Kopa
07:4909:31
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
5.89
Rudnik
11:3512:34
Mentor 3 M
Piotr Malaca
14.17
Leszno - Strzyżewice
08:4009:17
Mentor 3 L
Piotr Stachoń
5.58
Śnieżnica
09:4111:16
Mentor 2 S
Marcinos
4.04
Javorovy
10:0310:28
Mentor 2 M
Jakub Socha
72.18
Rudnik
09:3112:49
Mantra 6 MS
Patrycja Eckert
4.93
Mała Kopa
09:0409:23
Makalu 4 S
Iwo Banaś
113.69
Pieve D'alpago
07:5914:03
Maestro S
Grzegorz Fiema
75.68
Emberger Alm
08:0113:33
Maestro M