Krzysztof Ziętara
0.94
Powiat brzeski
04:1404:16
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
0.96
Powiat brzeski
04:4404:47
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
0.94
Powiat brzeski
04:2004:26
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
1.01
Powiat brzeski
05:1805:22
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
0.91
Powiat brzeski
03:1103:13
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
0.88
Powiat brzeski
02:5302:55
Epsilon 8 27
Dominika Kasieczko
36.81
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
09:4813:32
Zeolite S
Wadim Jabłoński
4.55
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
06:1606:36
Robert Mróz
57.35
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:4813:29
Queen 2 MS
Wadim Jabłoński
17.55
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:0009:31
Magdalena Gracek
1.35
Piła
16:0116:06
Alpha 6 26
Magdalena Gracek
1.23
Piła
07:1707:23
Alpha 6 26
Magdalena Gracek
1.91
Piła
06:5207:03
Alpha 6 26
Ania Dąbrowska
4.65
Piła
06:5907:21
Alpha 6 22
Jakub Mendys
77.33
Pieve D'alpago
08:0112:31
Swift S
Iwo Banaś
113.69
Pieve D'alpago
07:5914:03
Maestro S
Mikołaj Kocot
92.04
Pieve D'alpago
08:3514:53
Explorer XS
Tomek Machałowski
112.77
Pieve D'alpago
07:5913:51
King S
Przemyslaw Szukalski
19.64
Pieve D'alpago
11:5813:29
Omega XAlps 2 23
Dominik Kapica
104.54
Pieve D'alpago
08:4214:35
Queen 2 ML
Marcin G.
108.54
Pieve D'alpago
08:4213:50
Delta 2 MS
Marek Kwasecki
17.11
Pieve D'alpago
10:0311:19
Iota 2 25
Tomasz Zieliński
34.89
Pieve D'alpago
08:4412:43
Hook 3 29
Krzysztof Rogowski
20.15
Pieve D'alpago
11:5813:29
Aspen 5 26
Joanna Kocot
95.43
Pieve D'alpago
08:4514:39
Alpina 3 S
Janusz Fuzowski
115.90
Pieve D'alpago
07:5414:43
King S
Grzegorz Pelikan
10.55
Pieve D'alpago
08:1609:41
Vega 5 M
Michal Radzicki
66.52
Pieve D'alpago
09:0313:08
Lynx M
WojtasFX
105.04
Pieve D'alpago
09:0414:59
Q-Light L
Jakub Zduńczyk
103.00
Pieve D'alpago
08:1313:51
Mentor 5 S
Leszek Ignaszak
102.20
Pieve D'alpago
09:0515:04
Summit XC3 M
Cezary Karol Szymkiewicz
107.17
Pieve D'alpago
08:3413:43
Cure L
Adrian Orłowski
75.98
Pieve D'alpago
08:0212:45
Rush 5 ML
Marek Dmochowski
77.72
Pieve D'alpago
08:0214:29
Rook 2 S
Marcin Chorzępa
63.22
Pieve D'alpago
08:3312:39
Delta 2 MS
Mikołaj Stańczak
2.09
Michałków
08:1708:24
Cayenne 4 M
Maciej Banasik
1.58
Michałków
10:1710:26
Kantega Xc L
Mariusz Strzelczyk
46.46
Michałków
09:5911:28
Sprint 3 M
Krzysztof Obloza
3.31
Marlborough
08:5309:56
Iota 2 27
Tomek Krupski
68.17
Mała Kopa
07:1612:20
Omega XAlps 2 24
Marcin Białobłocki
108.35
Mała Kopa
07:1013:45
Carrera M
Zbyszek Deka
37.38
Mała Kopa
07:1812:25
Sigma 10 25
Grzegorz Szafrański
87.03
Mała Kopa
07:2911:13
Boomerang 10 M
Marek Miłowski
34.76
Mała Kopa
07:3010:38
Delta 3 ML
Stork X
17.18
Mała Kopa
07:3109:27
Mentor 4 M
Jacek Miłowski
78.09
Mała Kopa
07:4212:40
Cure ML
Paweł Wysocki (szybki)
12.74
Mała Kopa
07:4409:03
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
17.59
Mała Kopa
07:4909:31
Mentor 3 M
Krzysztof Martyna
43.62
Mała Kopa
07:5811:11
King M
Krzysztof Orłowski
23.66
Mała Kopa
08:0510:16
Trango X-Race L
Janusz Wojtyniak
44.46
Mała Kopa
08:0611:41
Cure L
Pawlos
95.22
Mała Kopa
08:0813:49
Rush 4 MS
Ryszard Jakiel
27.48
Mała Kopa
08:1210:45
Mentor 5 S
rafal lipa
17.96
Mała Kopa
08:1410:15
Delta 2 ML
Grzegorz Hali
25.79
Mała Kopa
08:1510:29
Chili 3 M
Krzysiek Telus
18.63
Mała Kopa
08:4110:31
Sigma 10 25
Kaśka G.
10.99
Mała Kopa
08:4509:26
Epic S
Michał Szmyt
7.39
Mała Kopa
08:5109:27
Funky M
Adam Marciniak
5.97
Mała Kopa
08:5409:22
Classic M
Patrycja Eckert
4.93
Mała Kopa
09:0409:23
Makalu 4 S
Sebastian Żmijewski
7.22
Mała Kopa
09:0709:32
Delta 2 MS
Michał Kamiński
5.82
Mała Kopa
09:3409:59
Antea 2 L
Kamil Piwowarski
1.69
Mała Kopa
09:5810:10
Pawel Faron
110.22
Mała Kopa
10:0015:25
Enzo 3 M
Paweł Wysocki (szybki)
16.29
Mała Kopa
10:5712:03
Delta 2 ML
Jarosław Pawelczuk
0.67
Limanowa
12:4312:44
Chili S
Łukasz Prokop
204.80
Lienz
07:5515:42
Iota 2 25
Łukasz Prokop
204.80
Lienz
07:5515:42
Iota 2 25
Maciej Bąk
13.65
Leszno - Strzyżewice
08:2409:04
CHILI 4 S
Święty
109.36
Leszno - Strzyżewice
07:1310:42
Nexus S
Przemysław Potocki
213.93
Leszno - Strzyżewice
06:5913:23
Queen 2 MS
Kacper Kowalski
163.88
Leszno - Strzyżewice
06:5512:24
Queen 2 ML
Piotr Malaca
14.17
Leszno - Strzyżewice
08:4009:17
Mentor 3 L
Łukasz Brach
101.41
Kobala
09:1514:23
CHILI 4 M
Jerzy Adamczyk
34.47
Kobala
10:0712:27
Ion 2 L
Michał Rdk
9.09
Kamenec
10:0011:09
CHILI 4 M
Robert Dadak
6.21
Javorovy
11:5312:42
Sora 41
Marcinos
4.04
Javorovy
10:0310:28
Mentor 2 M
Marcin Domoń
3.94
Javorovy
09:2509:38
U Fly S
Marcin Domoń
2.66
Javorovy
07:2007:29
U Fly S
Kamil Stępień
64.56
Hochfelln
06:5011:45
Mentor 4 M
Justyna
16.89
Gemeinde Mallnitz
10:2811:19
Nemo 4 23
Marek Cichoń
58.34
Emberger Alm
09:4312:50
Rush 3 L
Grzegorz Fiema
75.68
Emberger Alm
08:0113:33
Maestro M
Marcin
33.75
Emberger Alm
08:0610:46
Mentor 5 L
Andrzej Trebenda
72.72
Emberger Alm
07:5213:10
TRITON 2 S
Mariusz Wiśniowski
71.46
Emberger Alm
08:1611:53
Enzo 3 S
Heniek Marian
41.12
Emberger Alm
08:0311:40
Summit XC3 M
Wojtek Kossuth
70.91
Emberger Alm
08:2513:57
Delta 3 S
Maciej Krzesiński
137.37
Dobrzeń Wielki
07:3711:57
Delta 2 ML
Sebastian Zowada
50.16
Dobrzeń Wielki
07:5909:58
Delta 2 L
Ireneusz Janik
137.26
Dobrzeń Wielki
07:2711:57
Delta 3 ML
Piotr Świderski
3.58
Ciecień
07:3008:01
Rook 2 MS
Mateusz Siatka
0.76
Ciecień
06:5306:57
Alpina 2 L
Mateusz Siatka
0.76
Ciecień
06:5306:57
Alpina 2 L
Marcin Ząbek
3.02
Chełm (Grybów)
08:4309:38
BGD BASE M
Waldemar Laskowski
7.29
Chełm (Grybów)
08:0309:31
Hook 4 25
Paweł Lis
3.70
Chełm (Grybów)
08:5009:50
Factor 2 L
Marcin Kafel
31.63
Chełm (Grybów)
08:4910:09
Queen M
Borys Chojnacki
4.35
Bülgenauel
09:5310:50
Volt 2 Superlight SM