Tomek Krupski
68.17
Mała Kopa
07:1612:20
Omega XAlps 2 24
Michal Radzicki
66.52
Pieve D'alpago
09:0313:08
Lynx M
Anna Piskozub
64.98
Speikboden
08:2013:05
Delta 3 XS
Kamil Stępień
64.56
Hochfelln
06:5011:45
Mentor 4 M
Marcin Chorzępa
63.22
Pieve D'alpago
08:3312:39
Delta 2 MS
Janusz Milej
60.23
Śnieżnica
09:3311:46
Mentor 4 M
Konrad Stefański
58.48
Śnieżnica
09:2311:46
Mentor 4 Light S
Marek Cichoń
58.34
Emberger Alm
09:4312:50
Rush 3 L
Dawid Król
57.60
Wolowa Góra
09:2012:24
King M
Robert Mróz
57.35
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:4813:29
Queen 2 MS
Wojciech Chmiel
54.85
Śnieżnica
09:3011:42
Vega M
Jarosław Waksmundzki
50.99
Żar
08:5810:41
Sprint 3 XS
Sebastian Zowada
50.16
Dobrzeń Wielki
07:5909:58
Delta 2 L
Grzegorz Nowak
48.49
Speikboden
07:3309:47
Mentor 6 M
Michał Mildner
46.51
Skrzyczne
09:1611:19
Cayenne 3 S
Mariusz Strzelczyk
46.46
Michałków
09:5911:28
Sprint 3 M
Jarosław Warzecha
44.86
Skrzyczne
07:5910:09
Aspen 5 26
Janusz Wojtyniak
44.46
Mała Kopa
08:0611:41
Cure L
Krzysztof Martyna
43.62
Mała Kopa
07:5811:11
King M
Heniek Marian
41.12
Emberger Alm
08:0311:40
Summit XC3 M
Marcin Kempny
40.32
Skrzyczne
08:0110:06
Alpina 3 ML
Adam Mucha
38.00
Śnieżnica
09:3411:04
Pasat 5 28
Zbyszek Deka
37.38
Mała Kopa
07:1812:25
Sigma 10 25
Ralf
36.94
Żar
11:0512:42
Trango X-Race L
Dominika Kasieczko
36.81
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
09:4813:32
Zeolite S
Jan Kowalski
36.69
Żar
09:0610:44
Delta 2 ML
GRZERO
35.41
Śnieżnica
08:1409:38
Cayenne 4 M
Tomasz Zieliński
34.89
Pieve D'alpago
08:4412:43
Hook 3 29
Marek Miłowski
34.76
Mała Kopa
07:3010:38
Delta 3 ML
Jerzy Adamczyk
34.47
Kobala
10:0712:27
Ion 2 L
Marcin Gorayski
33.90
Wolowa Góra
08:1810:49
Venus SC L
Marcin
33.75
Emberger Alm
08:0610:46
Mentor 5 L
Krzysztof Wróblewski
33.54
Borowa
10:4011:48
Nevada 2012 28
piotr rychlicki
31.86
Salvenberg
05:1307:19
Rook 2 ML
Marcin Kafel
31.63
Chełm (Grybów)
08:4910:09
Queen M
Zbigniew Ziarko
30.55
Żar
08:5410:38
Golden 4 26
Sebastian Treter
29.62
Śnieżnica
09:0810:24
Chili 3 S
Grzegorz Wierzba
29.51
Śnieżnica
09:2311:14
Sigma 8 25
Jakub Rożek
29.30
Żar
09:3311:08
Chili 2 M
Marek Bader
29.15
Wolowa Góra
09:1812:11
Delta 3 L
marek
27.50
Śnieżnica
10:2111:23
Carrera XL
Ryszard Jakiel
27.48
Mała Kopa
08:1210:45
Mentor 5 S
Grzegorz Hali
25.79
Mała Kopa
08:1510:29
Chili 3 M
Dawid Olszowy
25.39
Skrzyczne
08:2309:53
Sprint 3 S
Krzysztof Orłowski
23.66
Mała Kopa
08:0510:16
Trango X-Race L
Mariusz Kłos
21.98
Śnieżnica
09:5811:31
Mentor 4 M
Łukasz Janda
21.37
Skrzyczne
10:2711:33
Bonanza 2 L
Mateusz Petrów
21.29
Wolowa Góra
08:2410:11
Ikuma 27
Jarosław Pawelczuk
21.05
Śnieżnica
09:5210:57
Chili S
Jarosław Chmielewski
20.71
Żar
08:5409:58
Delta 2 XS