Marcin Kafel
31.63
Chełm (Grybów)
08:4910:09
Queen M
Łukasz Pazgan
15.61
Śnieżnica
09:3210:09
Queen L
Przemysław Potocki
213.93
Leszno - Strzyżewice
06:5913:23
Queen 2 MS
Robert Mróz
57.35
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:4813:29
Queen 2 MS
Kacper Kowalski
163.88
Leszno - Strzyżewice
06:5512:24
Queen 2 ML
Dominik Kapica
104.54
Pieve D'alpago
08:4214:35
Queen 2 ML
WojtasFX
105.04
Pieve D'alpago
09:0414:59
Q-Light L
Krzysztof Drzycimski
1.06
Starogród
07:5007:53
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
1.90
Starogród
07:4407:48
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
5.80
Starogród
07:1007:57
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
0.28
Starogród
07:4307:43
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
0.58
Starogród
07:3107:32
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
1.53
Starogród
09:4109:57
Poison 3 Xl
Łukasz Olszewski
7.32
Śnieżnica
10:2111:41
Pluto 2 M
Adam Mucha
38.00
Śnieżnica
09:3411:04
Pasat 5 28
Michal Papkowski
7.82
Żar
11:2212:12
Optic 2 30
Michal Papkowski
3.24
Żar
10:0210:14
Optic 2 30
Tomek Krupski
68.17
Mała Kopa
07:1612:20
Omega XAlps 2 24
Przemyslaw Szukalski
19.64
Pieve D'alpago
11:5813:29
Omega XAlps 2 23
karol
13.04
Śnieżnica
10:0312:19
Nyos RS L
Święty
109.36
Leszno - Strzyżewice
07:1310:42
Nexus S
Arkadiusz Gorzynski
4.90
Żar
10:3810:59
Nevada 2 26
Krzysztof Wróblewski
33.54
Borowa
10:4011:48
Nevada 2012 28
Justyna
16.89
Gemeinde Mallnitz
10:2811:19
Nemo 4 23
Michał Skalniak
17.35
Śnieżnica
09:2210:29
Mistral 6 26
Grzegorz Nowak
83.06
Ratschings
11:2014:30
Mentor 6 M
Grzegorz Nowak
48.49
Speikboden
07:3309:47
Mentor 6 M
Jakub Zduńczyk
103.00
Pieve D'alpago
08:1313:51
Mentor 5 S
Ryszard Jakiel
27.48
Mała Kopa
08:1210:45
Mentor 5 S
Stanisław Sagan
102.92
Antholz
07:2413:42
Mentor 5 M
Marcin
33.75
Emberger Alm
08:0610:46
Mentor 5 L
Kamil Stępień
64.56
Hochfelln
06:5011:45
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
21.98
Śnieżnica
09:5811:31
Mentor 4 M
Jakub Rybka
71.19
Starogród
08:3511:01
Mentor 4 M
Stork X
17.18
Mała Kopa
07:3109:27
Mentor 4 M
Paweł Bielański
11.10
Śnieżnica
09:3812:15
Mentor 4 M
Janusz Milej
60.23
Śnieżnica
09:3311:46
Mentor 4 M
Stork X
5.11
Rudnik
11:2212:02
Mentor 4 M
Jakub Rybka
3.10
Starogród
08:0108:18
Mentor 4 M
Konrad Stefański
58.48
Śnieżnica
09:2311:46
Mentor 4 Light S
Igor Byrski
9.57
Żar
08:3710:20
Mentor 3 S
Mirek Olkowicz
17.59
Mała Kopa
07:4909:31
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
5.89
Rudnik
11:3512:34
Mentor 3 M
Piotr Malaca
14.17
Leszno - Strzyżewice
08:4009:17
Mentor 3 L
Piotr Stachoń
5.58
Śnieżnica
09:4111:16
Mentor 2 S
Marcinos
4.04
Javorovy
10:0310:28
Mentor 2 M
Jakub Socha
72.18
Rudnik
09:3112:49
Mantra 6 MS
Patrycja Eckert
4.93
Mała Kopa
09:0409:23
Makalu 4 S
Iwo Banaś
113.69
Pieve D'alpago
07:5914:03
Maestro S
Grzegorz Fiema
75.68
Emberger Alm
08:0113:33
Maestro M