Pawel Faron
307.97
Miejsce
09:1715:59
Enzo 3 M
Kuba Sto
307.78
Miejsce
07:2714:38
Queen 2 ML
Ireneusz Janik
302.88
Miejsce
07:0613:57
King M
Grześ Chicago
207.84
Kozakov
07:0414:07
Coden 25.5
Krzysztof Martyna
205.95
Kozakov
07:1113:35
King M
Maciej Gąsiorek
133.79
Żar
07:1412:33
UP Trango XC 3 S/M
Górski Jacek
124.54
Żar
06:3610:41
Guru L
Mateusz Siatka
117.20
Ciecień
06:3410:08
Alpina 2 L
kemoT
115.02
Chełm (Grybów)
07:5011:39
Sigma 10 25
Zbigniew Kawa
104.27
Chełm (Grybów)
07:4911:07
Mantra 4 L
Tomek Mysliwiec
104.22
Chełm (Grybów)
07:4311:01
Mantra 6 ML
Pawel Bedynski
85.37
Bassano
07:2613:36
Mantra M7 L
Tomasz Sermak
84.75
Żar
06:4109:46
Icepeak 7 Pro 23
Marcin Gorayski
61.87
Kozakov
07:0308:56
Venus SC L
Łukasz Janda
61.82
Żar
09:0811:34
Bonanza 2 L
Bartłomiej Nogieć
55.10
Ciecień
08:0510:24
Summit XC4 S/M
Michał
49.48
Żar
09:0811:06
Rook L
Jarosław Józik
49.30
Żar
09:5811:58
Cayenne 4 XS
Andrzej Koziej
46.85
Żar
10:0511:56
Cayenne 4 XL
Krzysztof Krężel
40.37
Montmin Coche-Cabane
10:4614:07
Arak S
Przemysław Czerwiński
39.70
Pieve D'alpago
08:1110:33
Mentor 6 L
Jacek Zakrzewski
38.65
Pieve D'alpago
07:5910:25
Maestro L
Ireneusz Wasilewski
38.54
Pieve D'alpago
08:2610:26
Maestro L
Iwo Banaś
38.48
Pieve D'alpago
08:0010:29
Maestro S
Leszek Ignaszak
38.41
Pieve D'alpago
08:1310:19
Summit XC3 M
Michał Częścik
38.40
Pieve D'alpago
07:5610:39
Mentor 6 L
WojtasFX
38.19
Pieve D'alpago
08:2110:14
Q-Light L
Paweł Szczepanek
37.90
Ciecień
06:5108:33
GTO 2 S
Grzegorz Fabijaniak
37.61
Pieve D'alpago
08:1710:18
Bonanza 2 M
Adrian Orłowski
37.50
Pieve D'alpago
07:5210:08
Rush 5 ML
Marek Dmochowski
37.47
Pieve D'alpago
07:5310:37
Rook 2 S
Paweł Ruszkiewicz
37.39
Pieve D'alpago
08:1910:39
CHILI 4 XXS
Michal Radzicki
37.36
Pieve D'alpago
07:5610:12
Lynx M
Zbyszek Jagodziński
37.14
Pieve D'alpago
08:1710:21
Cayenne 4 M
Michal Grabos
37.10
Pieve D'alpago
07:5310:13
Alpina 3 L
Grzegorz Pelikan
36.91
Pieve D'alpago
08:1610:38
Vega 5 M
Marek Kwasecki
36.90
Pieve D'alpago
08:0910:31
Iota 2 25
Bartłomiej Galanty
36.88
Pieve D'alpago
08:0210:09
Queen 2 MS
Marcin Białobłocki
35.79
Mała Kopa
09:4313:04
Carrera M
Marek Cichoń
34.38
Emberger Alm
10:0113:08
Rush 3 L
Piotr Karolak
33.89
Bassano
07:4211:24
Dudek Nemo XX 28
Filip Porzucek
33.20
Meduno - Monte Valinis
11:1413:34
Rush 4 ML
Mietek Grochmal
32.52
Chełm (Grybów)
12:0313:41
TRITON 2 L
Seba
26.78
Skrzyczne
08:2609:49
Carrera L
Jan Struś
26.19
Ciecień
06:4507:51
Mentor 5 L
Marek Furman
24.82
Skrzyczne
08:0009:42
Aspen 4 26
Mateusz Styrczula
24.11
Pieve D'alpago
07:4709:39
Artik 4 27
Grzegorz Fedrizzi
22.93
Mała Czantoria
07:2508:43
Vega 4 M
Jakub Mendys
22.67
Pieve D'alpago
08:1009:54
Swift S
Krzysztof Orłowski
22.12
Mała Kopa
09:2810:50
Trango X-Race L
Sylwiusz Pachel
22.09
Żar
09:4110:49
Aspen 4 28
Grzegorz Pawłowski
21.02
Granges
13:3515:00
Vega 5 M
Dariusz
20.72
Bassano
08:5411:19
Delta 2 L
Ralf
19.77
Javorovy
09:0110:47
Trango X-Race L
Waldemar Kwaśniewski
19.54
Meduno - Monte Valinis
08:2210:37
Rook 2 ML
Piotr Krezymon
19.39
Meduno - Monte Valinis
10:3513:05
CHILI 4 XS
Waldemar Laskowski
18.30
Słubica
08:3610:45
Hook 4 25
Jerzy Gajda
17.49
Chełm (Grybów)
12:0512:49
Summit XC4 S/M
Łukasz Pazgan
16.89
Słubica
08:4810:26
Queen L
OlafD
11.71
Babadag (Oludeniz)
05:4006:10
Średniak
10.63
Vogel
13:2214:06
Ion 4 S
Marek Nowacki
10.61
Meduno - Monte Valinis
11:1113:47
Mentor 4 L
rafal lipa
10.60
Mała Kopa
09:3310:39
Delta 2 ML
MARCIN WŁODARCZYK
10.34
Vogel
13:1514:00
Iota 2 25
Mariusz Kozłowski
9.84
Kössen
11:0611:42
Mentor 4 XS
MARCIN WŁODARCZYK
9.76
Vogel
11:0412:05
Iota 2 25
Michał Skrzypczak
9.72
Meduno - Monte Valinis
08:2610:43
Epsilon 7 28
Konrad Rogalski
8.86
Meduno - Monte Valinis
11:4415:10
Epsilon 7 28
Hubert Serafin
8.83
Meduno - Monte Valinis
14:2915:55
Nemo XX 28
Wojciech Wojciechowski
8.03
Vogel
11:1411:37
Atis 3 L
Hubert Serafin
7.37
Meduno - Monte Valinis
11:0011:33
Nemo XX 28
Jarosław Warzecha
7.24
Żar
13:3815:12
Aspen 5 26
Andrzej Zieliński
6.89
Ciecień
15:1916:30
Buzz z4 XL
Piotr Świderski
6.80
Chełm (Grybów)
13:0714:27
Rook 2 MS
Justyna
6.75
Emberger Alm
09:5810:47
Nemo 4 23
Konrad Rogalski
5.66
Meduno - Monte Valinis
15:1915:42
Epsilon 7 28
Marian Szampera
5.45
Dolní Morava
10:2410:45
Mentor 4 M
Krzysztof Mazur
5.41
Słubica
08:5209:28
Delta 3 ML
Maciej Wojtyś
4.79
Meduno - Monte Valinis
12:2012:45
Tequila 3 L
Sebastian Żmijewski
4.42
Rudnik
13:4515:03
Delta 2 MS
Maciej Wojtyś
4.27
Meduno - Monte Valinis
14:0614:20
Tequila 3 L
Lesław Wirbuł
3.26
Rudnik
15:3715:48
Sigma 8 27
Wojciech
2.65
Chełm (Grybów)
13:5114:37
Epsilon 7 26
Marcin Siekierski
2.46
Meduno - Monte Valinis
12:4713:02
Iota 28
Adrian Zygmański
2.25
Mała Czantoria
12:0012:07
Anakis L
Ola Wirbuł
1.87
Rudnik
15:2315:36
Epic S
Julia Syrek
1.39
Pińczów
17:0917:16
Nemo XX 23
Julia Syrek
1.17
Pińczów
16:4216:50
Nemo XX 23
Wojciech Głowacki
0.79
Jaworzynka
14:3914:41
Tequila 4 M
Julia Syrek
0.63
Pińczów
16:1916:24
Nemo XX 23