OlafD
11.71
Babadag (Oludeniz)
05:4006:10
Marcin Gorayski
61.87
Kozakov
07:0308:56
Venus SC L
Grzegorz Pawłowski
21.02
Granges
13:3515:00
Vega 5 M
Grzegorz Pelikan
36.91
Pieve D'alpago
08:1610:38
Vega 5 M
Grzegorz Fedrizzi
22.93
Mała Czantoria
07:2508:43
Vega 4 M
Maciej Gąsiorek
133.79
Żar
07:1412:33
UP Trango XC 3 S/M
Mietek Grochmal
32.52
Chełm (Grybów)
12:0313:41
TRITON 2 L
Ralf
19.77
Javorovy
09:0110:47
Trango X-Race L
Krzysztof Orłowski
22.12
Mała Kopa
09:2810:50
Trango X-Race L
Wojciech Głowacki
0.79
Jaworzynka
14:3914:41
Tequila 4 M
Maciej Wojtyś
4.79
Meduno - Monte Valinis
12:2012:45
Tequila 3 L
Maciej Wojtyś
4.27
Meduno - Monte Valinis
14:0614:20
Tequila 3 L
Jakub Mendys
22.67
Pieve D'alpago
08:1009:54
Swift S
Jerzy Gajda
17.49
Chełm (Grybów)
12:0512:49
Summit XC4 S/M
Bartłomiej Nogieć
55.10
Ciecień
08:0510:24
Summit XC4 S/M
Leszek Ignaszak
38.41
Pieve D'alpago
08:1310:19
Summit XC3 M
Lesław Wirbuł
3.26
Rudnik
15:3715:48
Sigma 8 27
kemoT
115.02
Chełm (Grybów)
07:5011:39
Sigma 10 25
Adrian Orłowski
37.50
Pieve D'alpago
07:5210:08
Rush 5 ML
Filip Porzucek
33.20
Meduno - Monte Valinis
11:1413:34
Rush 4 ML
Marek Cichoń
34.38
Emberger Alm
10:0113:08
Rush 3 L
Michał
49.48
Żar
09:0811:06
Rook L
Marek Dmochowski
37.47
Pieve D'alpago
07:5310:37
Rook 2 S
Piotr Świderski
6.80
Chełm (Grybów)
13:0714:27
Rook 2 MS
Waldemar Kwaśniewski
19.54
Meduno - Monte Valinis
08:2210:37
Rook 2 ML
Łukasz Pazgan
16.89
Słubica
08:4810:26
Queen L
Bartłomiej Galanty
36.88
Pieve D'alpago
08:0210:09
Queen 2 MS
Kuba Sto
307.78
Miejsce
07:2714:38
Queen 2 ML
WojtasFX
38.19
Pieve D'alpago
08:2110:14
Q-Light L
Hubert Serafin
8.83
Meduno - Monte Valinis
14:2915:55
Nemo XX 28
Hubert Serafin
7.37
Meduno - Monte Valinis
11:0011:33
Nemo XX 28
Julia Syrek
0.63
Pińczów
16:1916:24
Nemo XX 23
Julia Syrek
1.17
Pińczów
16:4216:50
Nemo XX 23
Julia Syrek
1.39
Pińczów
17:0917:16
Nemo XX 23
Justyna
6.75
Emberger Alm
09:5810:47
Nemo 4 23
Przemysław Czerwiński
39.70
Pieve D'alpago
08:1110:33
Mentor 6 L
Michał Częścik
38.40
Pieve D'alpago
07:5610:39
Mentor 6 L
Jan Struś
26.19
Ciecień
06:4507:51
Mentor 5 L
Mariusz Kozłowski
9.84
Kössen
11:0611:42
Mentor 4 XS
Marian Szampera
5.45
Dolní Morava
10:2410:45
Mentor 4 M
Marek Nowacki
10.61
Meduno - Monte Valinis
11:1113:47
Mentor 4 L
Pawel Bedynski
85.37
Bassano
07:2613:36
Mantra M7 L
Tomek Mysliwiec
104.22
Chełm (Grybów)
07:4311:01
Mantra 6 ML
Zbigniew Kawa
104.27
Chełm (Grybów)
07:4911:07
Mantra 4 L
Iwo Banaś
38.48
Pieve D'alpago
08:0010:29
Maestro S
Ireneusz Wasilewski
38.54
Pieve D'alpago
08:2610:26
Maestro L
Jacek Zakrzewski
38.65
Pieve D'alpago
07:5910:25
Maestro L
Michal Radzicki
37.36
Pieve D'alpago
07:5610:12
Lynx M
Ireneusz Janik
302.88
Miejsce
07:0613:57
King M
Krzysztof Martyna
205.95
Kozakov
07:1113:35
King M