Zbyszek Jagodziński
37.14
Pieve D'alpago
08:1710:21
Cayenne 4 M
Zbigniew Kawa
104.27
Chełm (Grybów)
07:4911:07
Mantra 4 L
WojtasFX
38.19
Pieve D'alpago
08:2110:14
Q-Light L
Wojciech Wojciechowski
8.03
Vogel
11:1411:37
Atis 3 L
Wojciech Głowacki
0.79
Jaworzynka
14:3914:41
Tequila 4 M
Wojciech
2.65
Chełm (Grybów)
13:5114:37
Epsilon 7 26
Waldemar Laskowski
18.30
Słubica
08:3610:45
Hook 4 25
Waldemar Kwaśniewski
19.54
Meduno - Monte Valinis
08:2210:37
Rook 2 ML
Tomek Mysliwiec
104.22
Chełm (Grybów)
07:4311:01
Mantra 6 ML
Tomasz Sermak
84.75
Żar
06:4109:46
Icepeak 7 Pro 23
Sylwiusz Pachel
22.09
Żar
09:4110:49
Aspen 4 28
Średniak
10.63
Vogel
13:2214:06
Ion 4 S
Sebastian Żmijewski
4.42
Rudnik
13:4515:03
Delta 2 MS
Seba
26.78
Skrzyczne
08:2609:49
Carrera L
Ralf
19.77
Javorovy
09:0110:47
Trango X-Race L
rafal lipa
10.60
Mała Kopa
09:3310:39
Delta 2 ML
Przemysław Czerwiński
39.70
Pieve D'alpago
08:1110:33
Mentor 6 L
Piotr Świderski
6.80
Chełm (Grybów)
13:0714:27
Rook 2 MS
Piotr Krezymon
19.39
Meduno - Monte Valinis
10:3513:05
CHILI 4 XS
Piotr Karolak
33.89
Bassano
07:4211:24
Dudek Nemo XX 28
Paweł Szczepanek
37.90
Ciecień
06:5108:33
GTO 2 S
Paweł Ruszkiewicz
37.39
Pieve D'alpago
08:1910:39
CHILI 4 XXS
Pawel Faron
307.97
Miejsce
09:1715:59
Enzo 3 M
Pawel Bedynski
85.37
Bassano
07:2613:36
Mantra M7 L
Ola Wirbuł
1.87
Rudnik
15:2315:36
Epic S
OlafD
11.71
Babadag (Oludeniz)
05:4006:10
Mietek Grochmal
32.52
Chełm (Grybów)
12:0313:41
TRITON 2 L
Michał Skrzypczak
9.72
Meduno - Monte Valinis
08:2610:43
Epsilon 7 28
Michal Radzicki
37.36
Pieve D'alpago
07:5610:12
Lynx M
Michal Grabos
37.10
Pieve D'alpago
07:5310:13
Alpina 3 L
Michał Częścik
38.40
Pieve D'alpago
07:5610:39
Mentor 6 L
Michał
49.48
Żar
09:0811:06
Rook L
Mateusz Styrczula
24.11
Pieve D'alpago
07:4709:39
Artik 4 27
Mateusz Siatka
117.20
Ciecień
06:3410:08
Alpina 2 L
Mariusz Kozłowski
9.84
Kössen
11:0611:42
Mentor 4 XS
Marian Szampera
5.45
Dolní Morava
10:2410:45
Mentor 4 M
Marek Nowacki
10.61
Meduno - Monte Valinis
11:1113:47
Mentor 4 L
Marek Kwasecki
36.90
Pieve D'alpago
08:0910:31
Iota 2 25
Marek Furman
24.82
Skrzyczne
08:0009:42
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
37.47
Pieve D'alpago
07:5310:37
Rook 2 S
Marek Cichoń
34.38
Emberger Alm
10:0113:08
Rush 3 L
MARCIN WŁODARCZYK
10.34
Vogel
13:1514:00
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
9.76
Vogel
11:0412:05
Iota 2 25
Marcin Siekierski
2.46
Meduno - Monte Valinis
12:4713:02
Iota 28
Marcin Gorayski
61.87
Kozakov
07:0308:56
Venus SC L
Marcin Białobłocki
35.79
Mała Kopa
09:4313:04
Carrera M
Maciej Wojtyś
4.79
Meduno - Monte Valinis
12:2012:45
Tequila 3 L
Maciej Wojtyś
4.27
Meduno - Monte Valinis
14:0614:20
Tequila 3 L
Maciej Gąsiorek
133.79
Żar
07:1412:33
UP Trango XC 3 S/M
Łukasz Pazgan
16.89
Słubica
08:4810:26
Queen L