Wojciech Głowacki
2.28
Żar
13:0913:16
Tequila 4 M
Władysław Wrzecionko
35.69
Tupadły
10:3012:16
Golden 28
Waldemar Laskowski
20.53
Chełm (Grybów)
08:4510:12
Hook 4 25
Tomek Mysliwiec
75.83
Chełm (Grybów)
07:4610:21
Mantra 6 ML
Stork X
3.55
Klin (Andrzejówka)
06:5709:10
Mentor 4 M
Staszek
15.38
Klin (Andrzejówka)
09:1811:12
CHILI 4 S
Seba
5.47
Żar
11:4412:02
Carrera L
Seba
7.70
Żar
13:2714:10
Carrera L
Seba
20.52
Żar
07:1007:59
Carrera L
Ryszard Jakiel
5.60
Klin (Andrzejówka)
07:2808:16
Mentor 5 S
Ryszard Jakiel
6.90
Klin (Andrzejówka)
10:2511:21
Mentor 5 S
Ralf
11.66
Javorovy
11:1512:29
Escort 2 41
Piotr Świderski
4.44
Chełm (Grybów)
13:3615:33
Rook 2 MS
Piotr Stachoń
50.17
Żar
12:0914:38
Mentor 2 S
Piotr Stachoń
1.77
Żar
10:1210:19
Mentor 2 S
Piotr Musiał
7.56
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:2210:57
Ion 4 M
Piotr Lemańczyk
60.91
Borsk
07:1311:44
Chili 3 M
Piotr Jasinski
16.66
Klin (Andrzejówka)
09:1511:29
Vega 5 L
Piotr Jasinski
13.64
Klin (Andrzejówka)
13:1414:46
Vega 5 L
Paweł Dołomisiewicz
8.04
Fajsławice
09:0009:24
Nova Ion 3 S
Paweł Bielański
48.65
Żar
12:0914:38
Mentor 4 M
Nawrocki Michał
53.14
Fajsławice
06:4008:12
Mentor 4 M
Mostek
162.37
Chełm (Grybów)
07:3212:29
Queen 2 MS
Michał Zaręba
55.63
Borsk
08:2611:35
Xi 27
Mateusz Siatka
103.20
Śnieżnica
06:5312:14
Alpina 2 L
Mariusz Kozłowski
6.39
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:3310:55
Mentor 4 XS
Mariusz Kogut
17.61
Fajsławice
10:1110:46
Rook S
Mariusz Kłos
34.70
Śnieżnica
11:0012:26
Mentor 4 M
Mariusz Grzywacz
10.66
Klin (Andrzejówka)
09:0710:48
Elan 28
Marian Szampera
3.29
Javorovy
10:2510:43
Mentor 4 M
Marian Szampera
12.50
Javorovy
13:0114:38
Mentor 4 M
Marek Perkowski
11.87
Klin (Andrzejówka)
08:5511:14
Artik 5 26
Marek Pawlak
8.35
Javorovy
12:4014:09
P44 Sm
Marek Miłowski
17.60
Klin (Andrzejówka)
07:0511:16
Delta 3 ML
Marcin Wrona
91.38
Żar
06:3411:14
Mantra 6 ML
Marcin Kafel
2.45
Chełm (Grybów)
13:2813:55
Bigolden 3 42
Marcin Bortlik
44.36
Miejsce
08:5810:36
Delta 3 L
Marcin Białobłocki
24.94
Klin (Andrzejówka)
06:4311:17
Carrera M
Małgorzata Myk
9.21
Borsk
07:3108:03
Tequila 5 XS
Małgorzata Myk
4.33
Borsk
09:0709:19
Tequila 5 XS
Maciej Szczypkowski
8.77
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:3311:10
Hook 4 27
Maciej Perz
163.98
Chełm (Grybów)
07:4612:32
Mantra M7 ML
Łukasz Prokop
133.22
Fajsławice
06:1509:50
Iota 2 25
Łukasz Pazgan
18.03
Chełm (Grybów)
10:2111:05
Queen L
Łukasz Olszewski
5.32
Śnieżnica
09:1410:15
Pluto 2 M
Łukasz Janda
6.08
Żar
06:1606:53
Bonanza 2 L
Łukasz Brach
157.69
Chełm (Grybów)
07:3612:30
CHILI 4 M
Krzysztof Żelisko
47.09
Fajsławice
05:5307:01
Meru M
Krzysztof Schmidt
28.13
Żar
11:2613:06
ZENO L
kemoT
123.23
Chełm (Grybów)
08:4112:55
Sigma 10 25