Maciej Szczypkowski
22.48
Lijak
09:2710:21
Hook 4 27
WojtasFX
21.96
Lijak
09:0210:03
Q-Light L
Andrzej Brzozowski
20.14
Mysłowice
15:0716:19
Dudek Universal 28
Seba
20.00
Skrzyczne
11:0812:02
Carrera L
Bucz
19.54
Borowa
07:3009:15
Sprint Xs
Robert Wincencik
19.23
Piła
08:3409:41
Buzz Z6 ML
Andrzej Koziej
18.40
Javorovy
12:5214:22
Cayenne 4 XL
Grzegorz Fiema
17.99
Żar
08:1109:51
Maestro M
Wojciech Fornalik
17.49
Piła
09:4611:02
Tequila 4 M
Seba
17.27
Lipowa
11:2012:02
Carrera L
Zbigniew Ziarko
17.18
Żar
07:4709:02
Golden 4 26
Ryszard Zdęba
17.15
Borowa
10:0612:20
Mistral 7 L
Piotr Zawadzki
16.89
Mała Czantoria
10:3711:58
Queen 2 ML
Stanisław Gwara
16.09
Piła
12:5714:41
Geo 5 MS
Łukasz Kapuśniak
15.61
Lijak
09:1210:08
Sebastian Żmijewski
14.57
Oleszna Podgórska
09:4810:49
Fusion 23
Marek Samojeden
14.46
Turbia
10:2412:42
Aspen 4 28
Grzegorz Przybylski
13.54
Leszno - Strzyżewice
08:0608:51
Alpha 6 26
Michał Zaręba
12.63
Borsk
09:2110:11
Alpha 3 26
Bogdan Leja
12.43
Cerna Hora
09:5711:10
Carrera L
Andrzej Domaradzki
11.62
Lesko
15:1716:00
Ascent 2 L
Konrad Stefański
11.57
Śnieżnica
09:2710:16
Mentor 4 Light S
Leszek Szymański
11.37
Cerna Hora
13:0913:48
Mentor 2 Xs
Milena Graf
10.76
lęborski
16:0916:41
Force 2 S
Robert Piotrowski
9.70
Piła
10:2711:02
Riot ML
Sylwiusz Pachel
6.48
Javorovy
11:1112:06
Aspen 5 28
Artur Starzec
6.08
Fajsławice
08:0108:17
Mentor 4 S
Michal Glinski
5.57
Ponnay
07:2007:32
Pi Bi 37
Robert Wincencik
5.23
Piła
07:0407:29
Buzz Z6 ML
Stanisław Gwara
5.17
Piła
09:5310:21
Geo 5 MS
Alicja Fornalik
5.06
Piła
10:0110:19
Epsilon 7 26
Krzysztof Mazur
5.04
Śnieżnica
08:0508:32
Delta 3 ML
Marian Szampera
4.90
Miejsce
10:5811:32
Mentor 4 M
Alicja Fornalik
4.86
Piła
09:0209:16
Epsilon 7 26
Marian Szampera
4.51
Miejsce
09:3710:01
Mentor 4 M
Rafał Nocoń
3.96
Skrzyczne
08:5509:11
Mystic 24
Marian Szampera
3.86
Miejsce
08:1608:25
Mentor 4 M
Jacek Rojkowski
3.82
Skrzyczne
06:0406:33
Blacklight S
Wojciech Fornalik
3.81
Piła
08:5209:05
Tequila 4 M
Niedźwiedź
3.81
Śnieżnica
08:1008:22
Iota 26
Leszek Szymański
3.75
Cerna Hora
10:5811:20
Mentor 2 Xs
Andrzej Zieliński
3.73
Śnieżnica
11:3711:57
Buzz z4 XL
Bartłomiej Borek
3.61
Śnieżnica
12:2712:33
Atlas M
Łukasz Janda
3.55
Skrzyczne
08:3108:42
Bonanza 2 L
Grzegorz Szweda
3.38
Javorovy
12:3112:45
Hook 3 27
Bartłomiej Borek
3.35
Śnieżnica
09:1009:24
Atlas M
Marek Furman
3.32
Skrzyczne
10:4510:54
Aspen 4 26
Grzegorz Szweda
3.31
Javorovy
13:4613:59
Hook 3 27
Grzegorz Szweda
3.30
Javorovy
11:0911:28
Hook 3 27
Grzegorz Szweda
3.26
Javorovy
09:3909:53
Hook 3 27