Zbyszek Deka
20.79
Rudnik
08:1610:50
Sigma 10 25
Zbigniew Cichoń
2.43
Rudnik
08:5209:12
Nemo 4 28
Wojciech Galica
79.02
Emberger Alm
08:0112:46
Summit XC4 M
Waldemar Laskowski
41.51
Chełm (Grybów)
09:0511:41
Hook 4 25
Tomasz Muszyński
5.29
Rudnik
13:3314:47
Carrera L
SKIBA
1.84
Unisław
13:4213:56
Mentor 4 S
SKIBA
0.06
Unisław
13:5713:58
Mentor 4 S
SKIBA
1.34
Unisław
14:0714:12
Mentor 4 S
SKIBA
1.29
Unisław
12:5413:00
Mentor 4 S
SKIBA
1.60
Unisław
13:0913:21
Mentor 4 S
SKIBA
1.56
Unisław
14:5415:16
Mentor 4 S
SKIBA
1.08
Unisław
14:1314:19
Mentor 4 S
Sebastian Żmijewski
4.02
Rudnik
10:1311:39
Delta 2 MS
Seba
0.90
Unisław
13:4713:55
Chili 3 M
Seba
1.08
Unisław
14:1214:19
Chili 3 M
Seba
1.20
Unisław
14:3614:43
Chili 3 M
Seba
1.53
Unisław
13:1213:26
Chili 3 M
Seba
1.56
Unisław
14:5715:18
Chili 3 M
Seba
1.47
Unisław
12:5613:05
Chili 3 M
Rafał Nocoń
6.47
Javorovy
11:1612:16
Mystic 24
PT
2.79
Rudnik
08:3509:10
Alpha 6 24
Piotr Jasinski
4.99
Klin (Andrzejówka)
12:5014:24
Vega 5 L
Piotr Bugaj
67.83
Kobala
08:5212:39
Iota 2 27
Piotr Assmann
105.37
Kobala
07:4913:59
Rook 2 MS
Paweł Wysocki (szybki)
9.17
Rudnik
13:5514:46
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
107.03
Kobala
07:1512:35
GTO 2 S
Paweł Hyjek
0.48
St Brelade
16:1416:16
Delta 3 L
Paweł Hyjek
0.64
St Brelade
16:2016:25
Delta 3 L
Patrycja Sakwerda
2.82
Rudnik
10:0310:35
Nova Ion 3 XS
Michał Marzec
2.83
Saint-Vallier-de-Thiey
12:4613:04
Base Light ML
Michal Glinski
88.07
Kobala
09:0812:40
Xi 27
Mateusz Gawenda
2.93
Lijak
06:4706:57
Tequila 4 M
Mateusz Borowy
6.94
Beatenberg
14:1115:11
LM6 S
Marek Furman
89.75
Speikboden
08:1213:32
Aspen 4 26
Marek Borkowski
32.62
Kobala
08:5510:59
Delta 2 L
MARCIN WŁODARCZYK
17.80
Kobala
09:3510:11
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
8.84
Kobala
14:0414:23
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
0.13
Zatolmin
15:1515:17
Iota 2 25
Marcin Łącki
36.38
Kobala
09:1212:52
Ellus 4 Xl
Marcin Kalamat
69.73
Ciecień
08:1410:49
XCRacer M
Marcin
80.70
Kobala
08:0212:53
Mentor 5 L
Maciej Targoni
5.33
Rudnik
09:4010:33
Ion 5 S
Leszek Grodkowski
51.51
Borsk
09:4311:21
Delta 2 MS
Lesław Wirbuł
3.81
Rudnik
08:5409:28
Sigma 8 27
Kamil Piwowarski
3.20
Rudnik
09:5110:51
JG.
5.35
Rudnik
09:2510:49
Ascent 4 M
Jarosław Chmielewski
97.91
Kobala
07:4712:26
Delta 2 XS
Jakub Rybka
2.49
Starogród
10:1210:34
Mentor 4 M
Jakub Rybka
3.39
Starogród
09:1009:28
Mentor 4 M
Jakub Rybka
1.02
Starogród
08:1608:20
Mentor 4 M