Dariusz Chrobak
223.74
Antholz
06:3316:09
XCRacer M
Bogusław Zdrowak
135.14
Speikboden
08:1013:13
Icepeak 6 24
Paweł Szczepanek
107.03
Kobala
07:1512:35
GTO 2 S
Piotr Assmann
105.37
Kobala
07:4913:59
Rook 2 MS
Jarosław Chmielewski
97.91
Kobala
07:4712:26
Delta 2 XS
Marek Furman
89.75
Speikboden
08:1213:32
Aspen 4 26
Bartek Stuchlik
88.59
Speikboden
08:1812:43
Delta 2 ML
Michal Glinski
88.07
Kobala
09:0812:40
Xi 27
Bartłomiej Nogieć
83.33
Kobala
07:4314:26
Summit XC4 S/M
Marcin
80.70
Kobala
08:0212:53
Mentor 5 L
Wojciech Galica
79.02
Emberger Alm
08:0112:46
Summit XC4 M
Heniek Marian
74.61
Emberger Alm
08:2212:44
Summit XC3 M
Marcin Kalamat
69.73
Ciecień
08:1410:49
XCRacer M
Piotr Bugaj
67.83
Kobala
08:5212:39
Iota 2 27
Jacek Ślusarczyk
67.14
Kobala
07:3011:37
Chili 3 M
Grzegorz Wierzba
54.63
Ciecień
08:1210:25
Sigma 8 25
Leszek Grodkowski
51.51
Borsk
09:4311:21
Delta 2 MS
Waldemar Laskowski
41.51
Chełm (Grybów)
09:0511:41
Hook 4 25
Marcin Łącki
36.38
Kobala
09:1212:52
Ellus 4 Xl
Bartłomiej Galanty
34.93
Ciecień
08:2409:54
Queen 2 MS
Marek Borkowski
32.62
Kobala
08:5510:59
Delta 2 L
Grzegorz Otręba
24.34
Kobala
09:5112:01
Knight MS
Zbyszek Deka
20.79
Rudnik
08:1610:50
Sigma 10 25
MARCIN WŁODARCZYK
17.80
Kobala
09:3510:11
Iota 2 25
Jakub Mendys
17.21
Bovec
13:2914:26
Swift S
Bartłomiej Borek
14.52
Kobala
07:3208:35
Atlas M
Dawid Olszowy
13.64
Javorovy
11:3612:36
Sprint 3 S
Bartłomiej Borek
11.72
Kobala
13:5714:28
Atlas M
Paweł Wysocki (szybki)
9.17
Rudnik
13:5514:46
Delta 2 ML
MARCIN WŁODARCZYK
8.84
Kobala
14:0414:23
Iota 2 25
Andrzej Zieliński
8.71
Ciecień
13:2614:54
Buzz z4 XL
Mateusz Borowy
6.94
Beatenberg
14:1115:11
LM6 S
Grzegorz Pawłowski
6.57
Klin (Andrzejówka)
13:0414:26
Vega 5 M
Rafał Nocoń
6.47
Javorovy
11:1612:16
Mystic 24
Grzegorz Otręba
6.28
Kobala
14:0614:23
Knight MS
Ania Dąbrowska
6.25
Lijak
13:0215:42
Alpha 6 22
Grzegorz Przybylski
6.00
Lijak
13:1115:42
Alpha 6 26
JG.
5.35
Rudnik
09:2510:49
Ascent 4 M
Maciej Targoni
5.33
Rudnik
09:4010:33
Ion 5 S
Tomasz Muszyński
5.29
Rudnik
13:3314:47
Carrera L
Piotr Jasinski
4.99
Klin (Andrzejówka)
12:5014:24
Vega 5 L
Sebastian Żmijewski
4.02
Rudnik
10:1311:39
Delta 2 MS
Grzegorz Przybylski
3.92
Lijak
07:2007:35
Alpha 6 26
Lesław Wirbuł
3.81
Rudnik
08:5409:28
Sigma 8 27
Jakub Rybka
3.39
Starogród
09:1009:28
Mentor 4 M
Kamil Piwowarski
3.20
Rudnik
09:5110:51
Mateusz Gawenda
2.93
Lijak
06:4706:57
Tequila 4 M
Michał Marzec
2.83
Saint-Vallier-de-Thiey
12:4613:04
Base Light ML
Patrycja Sakwerda
2.82
Rudnik
10:0310:35
Nova Ion 3 XS
PT
2.79
Rudnik
08:3509:10
Alpha 6 24