Kacper Kowalski
182.65
Borsk
07:2314:45
Queen 2 ML
pansabina
171.69
Borsk
07:3115:02
Sigma 10 25
Święty
170.01
Borsk
07:5515:01
Queen 2 MS
Łukasz Prokop
154.07
Fajsławice
06:1512:46
Iota 2 25
Andrzej Trebenda
139.92
Aich
05:5912:47
TRITON 2 S
Pawel Faron
133.96
Skrzyczne
08:5614:57
Enzo 3 M
Dariusz Chrobak
133.66
Śnieżnica
06:4812:53
XCRacer M
Maciej Gąsiorek
127.34
Aich
05:5912:07
UP Trango XC 3 S/M
Krzysztof Żelisko
108.53
Fajsławice
05:3309:01
Meru M
Mariusz Strzelczyk
104.17
Michałków
09:2114:04
Sprint 3 M
Artur Bednarczyk
102.63
Fajsławice
06:1710:41
Artik 4 25
Anna Zezula
100.91
Fajsławice
06:3811:47
Swift 5 S
Tomek Mysliwiec
100.48
Cergowa
07:1112:51
Mantra 6 ML
Jarosław Józik
97.82
Aich
06:2113:14
Cayenne 4 XS
Baczek
97.63
Powiat zawierciański
13:2415:51
Speedster 33
Adam Grzech
93.83
Borowa
06:2811:43
Queen 2 ML
Grzegorz Fiema
92.05
Skrzyczne
06:4712:19
Maestro M
Grzegorz Jamróz
91.70
Śnieżnica
06:5413:26
Enzo S
Kuba Sto
91.04
Skrzyczne
06:4611:02
Queen 2 ML
Grzegorz Sprawka
87.89
Fajsławice
06:5110:40
Artik 4 27
Łukasz Brach
86.10
Jaworzyna Krynicka
07:3314:35
CHILI 4 L
Zbigniew Kawa
83.50
Cergowa
06:5713:08
Mantra 4 L
Marek Furman
82.78
Aich
06:2911:41
Aspen 4 26
Mateusz Siatka
82.49
Śnieżnica
06:5411:21
Alpina 2 L
Marcin Białobłocki
80.25
Mała Kopa
07:5614:36
Carrera M
Marcin Białobłocki
79.97
Mała Kopa
07:5614:35
Carrera M
Jarosław Warzecha
74.38
Skrzyczne
07:2111:17
Aspen 5 26
Maciej Pigulski
73.75
Mała Kopa
08:1714:46
Sigma 10 23
Mostek
73.22
Jaworzyna Krynicka
07:3313:39
Queen 2 MS
Andrzej Piwowar
67.13
Jaworzyna Krynicka
07:1713:14
Delta 2 ML
Maciej Januchta
65.81
Klonówka
10:3113:28
Carrera L
GRZERO
64.47
Skrzętla
08:1712:13
Carrera M
Arkadiusz Sabat
63.82
Laworta
08:3013:31
Sigma 10 25
Ireneusz Janik
62.10
Komprachcice
07:4512:10
King M
Murzyn Roman
59.95
Śnieżnica
09:2412:29
Alpina 3 ML
Maciej Gonciarz
59.63
Jaworzyna Krynicka
07:1712:46
Delta 2 ML
Przemysław Czerwiński
59.44
Śnieżnica
09:2312:44
Mentor 6 L
Bogdan Leja
57.40
Mała Kopa
10:1113:20
Carrera L
Janusz Pałka
56.86
Śnieżnica
09:2112:42
Alpina M
Sebastian Zowada
54.45
Komprachcice
08:0211:30
Delta 2 L
Krzysztof Martyna
52.68
Mała Kopa
09:1112:50
King M
Marek Miłowski
52.59
Mała Kopa
08:3613:05
Delta 3 ML
Marcin Zawiazalec
52.56
Skrzyczne
07:4010:28
Fenix 24
Marek Perkowski
51.86
Cerna Hora
08:3011:57
Artik 5 26
Mariusz Kogut
51.41
Fajsławice
07:5610:02
Rook S
Paweł Szczepanek
49.59
Śnieżnica
07:2611:18
GTO 2 S
Wojciech
45.14
Mysłowice
11:1013:28
Krzysztof Mazur
42.21
Jaworzyna Krynicka
09:1211:29
Delta 3 ML
Dominik Urbaniak
42.02
Mała Kopa
09:0812:49
Iota 23
Jarosław Janus
41.55
Skrzyczne
08:2311:34
Boomerang 11 M
Grzegorz Hali
39.76
Mała Kopa
10:0512:23
Chili 3 M
Piotr Mazurek
39.66
Fajsławice
11:2713:14
Mentor 2 M
Łukasz Soboń
39.24
Fajsławice
11:4813:26
Artik 4 25
Łukasz Janda
39.22
Skrzyczne
07:1509:18
Bonanza 2 L
Tomasz Kocemba
38.71
Żar
09:1912:57
Mentor 4 S
Marcin Kafel
38.56
Jaworzyna Krynicka
07:3209:37
Queen M
Grzegorz Hali
38.20
Śnieżka
10:2712:23
Chili 3 M
Krzysztof Stanisławski
37.43
Żar
09:4611:43
Iota 26
Henryk Boruta
31.58
Cerna Hora
08:3810:59
Artik 4 25
WojtasFX
31.45
Fajsławice
12:3113:31
Q-Light L
Wojciech Pomierski
27.67
Borsk
07:4709:45
Mantra 6 L
Artur Szczerbiak
27.07
Javorovy
09:4913:15
Artik 4 29
Maciej Ząbczyk
27.02
Skrzyczne
08:5511:26
Chili 3 M
Dominika Kasieczko
26.92
Krzesanica
10:4713:30
Zeolite S
Paweł Myszak
26.66
Lijak
09:0511:24
Mentor 2 M
Zbyszek B
26.09
Borsk
08:0509:25
Tequila 4 M
Kamila Bomba
24.57
Borsk
11:3213:02
Alpha 6 26
Grzegorz Wierzba
24.47
Śnieżnica
11:0613:11
Sigma 8 25
SEB
24.27
Skrzyczne
08:1509:44
Chili 3 S
Piotr Mazurek
22.41
Krasnystaw
08:4909:36
Mentor 2 M
Krzysztof Mazur
22.35
Śnieżnica
11:3313:00
Spectra M
Jacek Rojkowski
21.66
Skrzyczne
06:2408:24
Blacklight S
Mateusz Borowy
21.09
07:5009:44
LM6 S
WojtasFX
20.74
Fajsławice
08:2809:12
Q-Light L
Ralf
20.13
Skrzyczne
07:2908:50
Trango X-Race L
Igor Byrski
20.10
Kobala
09:0710:39
Mentor 3 S
Witold Kawa
19.87
Skrzyczne
10:3013:37
Discovery 5 M
Marek Pawlak
19.18
Javorovy
08:5312:49
P44 Sm
Piotr Mazurek
18.32
Fajsławice
07:0607:51
Mentor 2 M
rafal lipa
17.46
Mała Kopa
08:5810:20
Delta 2 ML
Dawid Duda
17.41
Borsk
11:2113:41
Chili 3 M
Witold Ossera
16.46
Skrzyczne
07:5809:12
Rook 2 MS
Delfin
16.24
Mała Kopa
10:1211:46
BGD BASE S
Mariusz Grzywacz
15.91
Mała Kopa
10:0911:47
Elan 28
Zdzisław Staniak
14.59
Skrzyczne
11:1211:57
Rook 2 ML
Ryszard Froń
14.59
Borsk
10:5212:00
Iota 2 27
Urszula Chodorow
14.53
Kobala
07:4809:05
Dudek Nemo XX 23
Krzysztof Wróblewski
14.22
Borowa
09:3611:40
Nevada 2012 28
Rafał Nocoń
13.54
Javorovy
08:5210:47
Mystic 24
Artur Śliwa
13.41
Skrzyczne
07:3108:04
Xi 25
MARCIN WŁODARCZYK
11.75
Kössen
12:1013:44
Iota 2 25
Dawid Olszowy
11.41
Mała Czantoria
09:2210:32
Sprint 3 S
Grzegorz Przybylski
10.78
Lijak
09:4111:47
Alpha 6 26
Dariusz
10.65
Mała Kopa
09:1610:15
Delta 2 L
Ania Dąbrowska
10.46
Lijak
08:5611:36
Alpha 6 22
Jerzy Gajda
10.23
Cergowa
10:0610:48
Summit XC4 S/M
Grzegorz Otręba
9.99
Kössen
12:0813:48
Knight MS
Kamila Bomba
9.10
Borsk
09:4010:05
Alpha 6 26
Tomek Zmarzły
9.07
Javorovy
08:4410:02
Sigma 9 27
Milena Graf
8.98
Nowa Wieś Lęborska
16:3417:12
Cruiser 4 S