Piotr Karolak
35.82
Borowa
11:2212:44
Arak M
Andrzej Zieliński
34.86
Ciecień
07:5009:09
Buzz z4 XL
GRZERO
34.02
Ciecień
07:0108:07
Carrera M
Jacek Kurek
32.71
Żar
08:4710:46
Mentor 4 M
Bartłomiej Galanty
27.22
Ciecień
07:1008:21
Queen 2 MS
Krzysztof Mazur
26.76
Ciecień
07:5008:39
Delta 3 ML
Łukasz Janda
25.65
Javorovy
08:1909:41
Bonanza 2 L
Rafał Kwaśniewski
24.77
Michałków
09:2310:07
BGD BASE ML
Janusz Pałka
22.27
Ciecień
07:2208:20
Alpina M
Dawid Olszowy
22.19
Javorovy
09:1810:16
Sprint 3 S
Michał Skalniak
21.34
Ciecień
08:0009:27
Mistral 6 26
Baśka
21.05
Ciecień
08:3309:23
Atlas S
Filip
19.90
Ciecień
06:5207:55
Buzz Z5 ML
Marcin Siekierski
19.34
Lijak
14:2415:40
Iota 28
jack
18.80
Czermna
07:2208:40
Hook 3 27
Stork X
17.89
Czermna
07:4709:05
Mentor 4 M
Łukasz Pazgan
15.21
Ciecień
07:3609:15
Queen L
Grzegorz Ostropolski
13.23
Kobala
08:3009:34
Dudek Nemo XX 28
Jakub Zborowski
13.12
Javorovy
08:5910:19
Ion 2 S
Mirek Olkowicz
12.23
Czermna
11:2112:39
Mentor 3 M
Jarosław Warzecha
11.53
Żar
09:3910:59
Aspen 5 26
Dorota Borucka
10.97
Ciecień
08:4609:57
Rook 2 S
Piotr Krezymon
10.77
Żar
09:1910:27
CHILI 4 XS
Maciej Pigulski
9.71
Czermna
07:1708:19
Sigma 10 23
eltomek
8.95
Plužna
08:2708:48
Tequila 5 S
Piotr Krezymon
8.18
Żar
12:2514:12
CHILI 4 XS
Grzegorz Wierzba
7.73
Ciecień
12:1314:18
Sigma 8 25
Adam Butwin
7.08
Dębina
12:0213:03
Epic ML
Mariusz Kłos
6.12
Ciecień
07:4109:56
Mentor 4 M
Mateusz Maśluszczak
6.12
Borowa
13:5517:11
Buzz M
Marek Samojeden
5.77
Lijak
11:1011:26
Aspen 4 28
Łukasz Olszewski
5.72
Ciecień
08:2209:00
Pluto 2 M
Mariusz Maj
5.59
Ciecień
08:1710:00
Artik 3 25
Bogdan Leja
5.17
Mieroszów
11:3613:04
Carrera L
Michal Zegrodnik
5.03
Ciecień
08:2509:22
Knight MS
Piotr Karolak
4.82
Borowa
09:3209:45
Arak M
Łukasz Olszewski
4.22
Ciecień
10:5311:26
Pluto 2 M
Rafał Nocoń
4.21
Javorovy
09:2609:57
Mystic 24
Robert Szecel
4.14
Dolní Morava
09:0910:05
BGD BASE M
Rafał Kwaśniewski
3.47
Michałków
07:5908:16
BGD BASE ML
Darek Parczewski
3.46
Żar
13:0113:12
Sigma 8 27
Marcin Siekierski
3.39
Lijak
06:5907:06
Iota 28
Marcin Raszka
3.37
Żar
10:3110:49
Rook 2 MS
Milena Graf
3.13
Nowa Wieś Lęborska
15:5116:02
Cruiser 4 S
Marcin Domoń
3.13
Javorovy
09:1509:28
U Fly S
Michal Glinski
3.09
Borowa
07:4007:50
Xi 27
Mateusz Szewc
3.01
Borowa
11:3111:37
Peak 25
Milena Graf
2.98
Nowa Wieś Lęborska
16:0816:14
Cruiser 4 S
Milena Graf
2.97
Nowa Wieś Lęborska
15:3315:40
Cruiser 4 S
Adrian Zygmański
2.91
Javorovy
09:3109:43
Anakis L