Wojtek Kossuth
46.81
Krushevo
07:5511:57
Delta 3 S
Wojciech Pomierski
9.99
Borsk
07:2008:32
Mantra 6 L
Waldek Klisko
86.40
Stary Tomyśl
13:3415:28
Nucleon 42
Stork X
9.71
Srebrna Góra
08:5710:05
Mentor 4 M
Robert Wincencik
23.42
Krushevo
07:3009:25
Buzz Z6 ML
Robert Piotrowski
7.30
Piła
12:0313:00
Riot ML
Robert Piotrowski
7.88
Piła
09:1710:06
Riot ML
Robert Osiński
36.75
Inowrocław
14:5816:01
Nucleon 27
Rafał Kwaśniewski
57.99
Łęki Kościelne
09:2111:45
BGD BASE ML
Radosław Śliwa
4.64
Skrzyczne
10:0010:09
Arcus 6 26
Piotr Mazurek
3.71
Javorovy
11:0211:30
Mentor 2 M
Paweł Sułtan Warzybok
29.40
Łęki Kościelne
10:2911:36
Rook 2 L
Paweł Ruszkiewicz
8.99
Srebrna Góra
08:0111:05
CHILI 4 XXS
Nikesz Michał
64.54
Görlitz
10:0013:29
Delta 2 L
Milena Graf
1.23
Nowa Wieś Lęborska
16:0616:12
Cruiser 4 S
Milena Graf
2.52
Nowa Wieś Lęborska
15:1715:28
Cruiser 4 S
Milena Graf
3.54
Nowa Wieś Lęborska
15:3715:47
Cruiser 4 S
Mietek Grochmal
11.78
Wapno
10:3311:46
TRITON 2 L
Michał Skalniak
6.88
Szczebel
14:0714:56
Mistral 6 26
Mariusz Strzelczyk
32.46
Michałków
09:0812:00
Sprint 3 M
Mariusz Kaminski
73.49
Łęki Kościelne
09:4213:06
Chili 3 L
Mariusz Janik
0.65
Weremień
15:1115:13
Geronimo L
Marek Miłowski
18.09
Srebrna Góra
07:3810:36
Delta 3 ML
Marek Iwko
4.39
Skrzyczne
09:3809:48
Sigma 8 29
Marek Bader
131.01
Görlitz
07:5313:44
Delta 3 L
Marcin Zawiazalec
46.41
Krushevo
07:2811:24
Marcin Ząbek
5.80
Cergowa
06:4208:32
BGD BASE M
Marcin Siekierski
10.61
Piła
07:3908:59
Alpha 6 31
Marcin Raszka
4.12
Skrzyczne
11:3111:47
Rook 2 MS
Marcin Kawula
27.55
Krushevo
07:3010:34
BGD BASE ML
Marcin Domoń
2.56
Javorovy
13:1313:21
U Fly S
Marcin Domoń
2.93
Javorovy
11:1211:22
U Fly S
Małgorzata Błędowska
12.54
Krushevo
07:4108:56
Hook 4 21
Magdalena Pawlak
77.25
Łęki Kościelne
09:3512:56
Artik 5 22
Łukasz Soboń
3.72
Fajsławice
09:0409:13
Artik 4 25
Łukasz Soboń
5.45
Fajsławice
07:3607:55
Artik 4 25
Leszek Grodkowski
42.28
Borsk
07:3210:11
Delta 2 MS
Krzysztof Mazur
11.22
Skrzętla
09:1410:16
Spectra M
Krzycha
28.27
Borsk
08:4810:34
King L
Konrad Kowalewski
28.46
Krushevo
07:3710:15
Rush 5 L
Kazimierz Anielak
1.31
Krasnystaw
13:3313:37
Astral 6 26
Kazimierz Anielak
1.92
Krasnystaw
13:5414:00
Astral 6 26
JG.
4.03
Łęki Kościelne
11:1811:58
Ascent 4 M
JG.
1.86
Łęki Kościelne
10:5611:01
Jeż Leszek
2.25
Łęki Kościelne
09:5309:59
Optic 26
Jeż Leszek
18.84
Łęki Kościelne
11:1012:03
Optic 26
Jarosław Sałek
64.92
Łęki Kościelne
10:0313:25
Sprint 3 S
Janusz Wojtyniak
74.85
Görlitz
08:3811:52
Artik 4 29
Jakub Zborowski
3.43
Skrzyczne
10:4210:53
Ion 2 S
Jacek Antecki
4.41
Skrzyczne
09:5410:02
Golden 4 26