Marcin Zawiazalec
46.41
Krushevo
07:2811:24
JG.
1.86
Łęki Kościelne
10:5611:01
Artur Śliwa
3.76
Skrzyczne
10:4510:57
Xi 25
Andrzej Kołodziejski
1.69
Srebrna Góra
09:1309:24
Wasp S
Marcin Domoń
2.93
Javorovy
11:1211:22
U Fly S
Marcin Domoń
2.56
Javorovy
13:1313:21
U Fly S
Mietek Grochmal
11.78
Wapno
10:3311:46
TRITON 2 L
Dawid Krajewski
8.64
Szczebel
13:0114:30
Summit XC4 S/M
Dawid Olszowy
5.19
Javorovy
10:0310:37
Sprint 3 S
Jarosław Sałek
64.92
Łęki Kościelne
10:0313:25
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
32.46
Michałków
09:0812:00
Sprint 3 M
czazal
53.32
Tałty
13:5715:33
Speedster 26
Krzysztof Mazur
11.22
Skrzętla
09:1410:16
Spectra M
Marek Iwko
4.39
Skrzyczne
09:3809:48
Sigma 8 29
Konrad Kowalewski
28.46
Krushevo
07:3710:15
Rush 5 L
Marcin Raszka
4.12
Skrzyczne
11:3111:47
Rook 2 MS
Paweł Sułtan Warzybok
29.40
Łęki Kościelne
10:2911:36
Rook 2 L
Robert Piotrowski
7.30
Piła
12:0313:00
Riot ML
Robert Piotrowski
7.88
Piła
09:1710:06
Riot ML
Jeż Leszek
2.25
Łęki Kościelne
09:5309:59
Optic 26
Jeż Leszek
18.84
Łęki Kościelne
11:1012:03
Optic 26
Waldek Klisko
86.40
Stary Tomyśl
13:3415:28
Nucleon 42
Robert Osiński
36.75
Inowrocław
14:5816:01
Nucleon 27
Michał Skalniak
6.88
Szczebel
14:0714:56
Mistral 6 26
Stork X
9.71
Srebrna Góra
08:5710:05
Mentor 4 M
Piotr Mazurek
3.71
Javorovy
11:0211:30
Mentor 2 M
Wojciech Pomierski
9.99
Borsk
07:2008:32
Mantra 6 L
Andrzej Binkowski
6.60
Görlitz
11:4411:54
lotnia sztywna
Ireneusz Janik
66.21
Dobrzeń Wielki
07:3409:58
King M
Krzycha
28.27
Borsk
08:4810:34
King L
Jakub Zborowski
3.43
Skrzyczne
10:4210:53
Ion 2 S
Małgorzata Błędowska
12.54
Krushevo
07:4108:56
Hook 4 21
Grzegorz Szweda
3.01
Javorovy
09:4610:04
Hook 3 27
Jacek Antecki
4.41
Skrzyczne
09:5410:02
Golden 4 26
Mariusz Janik
0.65
Weremień
15:1115:13
Geronimo L
Adam Miszczak
2.79
Srebrna Góra
09:4209:58
Elan 24
Adam Miszczak
2.79
Srebrna Góra
09:4209:58
Elan 24
Wojtek Kossuth
46.81
Krushevo
07:5511:57
Delta 3 S
Marek Miłowski
18.09
Srebrna Góra
07:3810:36
Delta 3 ML
Marek Bader
131.01
Görlitz
07:5313:44
Delta 3 L
Leszek Grodkowski
42.28
Borsk
07:3210:11
Delta 2 MS
Nikesz Michał
64.54
Görlitz
10:0013:29
Delta 2 L
Milena Graf
1.23
Nowa Wieś Lęborska
16:0616:12
Cruiser 4 S
Milena Graf
3.54
Nowa Wieś Lęborska
15:3715:47
Cruiser 4 S
Milena Graf
2.52
Nowa Wieś Lęborska
15:1715:28
Cruiser 4 S
Paweł Ruszkiewicz
8.99
Srebrna Góra
08:0111:05
CHILI 4 XXS
Gonzo
3.19
Bassano
08:1108:59
Chili 3 M
Mariusz Kaminski
73.49
Łęki Kościelne
09:4213:06
Chili 3 L
Bogdan Leja
5.21
Srebrna Góra
09:1610:45
Carrera L
Robert Wincencik
23.42
Krushevo
07:3009:25
Buzz Z6 ML