Tomasz Pyś
6.19
Szczebel
09:3011:55
Epsilon 8 27
Wojciech
3.35
Czarna Kopa
10:3910:54
Epsilon 7 28
Natalia Wróblewska
6.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4611:31
Epic XS
Natalia Wróblewska
2.31
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1709:22
Epic XS
Natalia Wróblewska
2.31
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1709:22
Epic XS
Natalia Wróblewska
6.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4611:31
Epic XS
Arkadiusz Garbacz
14.16
Bagnes
08:4709:55
Elan 33
Bogusław Kruczek
15.80
Wapno
11:0712:55
Elan 2 26
Urszula Marciniak
17.58
Bassano
08:0609:47
Dudek Nemo XX 25
Urszula Marciniak
17.58
Bassano
08:0609:47
Dudek Nemo XX 25
Urszula Chodorow
3.59
moniecki
10:2210:29
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
3.70
moniecki
12:2412:32
Dudek Nemo XX 23
Marek Miłowski
17.15
Srebrna Góra
07:0010:25
Delta 3 ML
Leszek Grodkowski
64.47
Borsk
06:4310:53
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
10.63
Borzym
07:5008:53
Delta 2 MS
Marcin G.
12.02
Piła
09:2112:34
Delta 2 MS
Tomasz Kuc
1.85
Skrzętla
10:4111:04
Cyber TE S
Tomasz Kuc
1.33
Skrzętla
08:5709:11
Cyber TE S
Jacek Miłowski
18.80
Srebrna Góra
07:1110:07
Cure ML
Jarosław Pawelczuk
7.12
Szczebel
09:4311:47
Chili S
Michał Staszek
4.39
Skrzyczne
14:2514:38
Chili M
Ciup3k
10.41
Szczebel
08:3610:08
CHILI 4 S
Sebastian Treter
1.63
Skrzętla
08:3508:44
Chili 3 S
Sebastian Treter
1.66
Skrzętla
10:0810:13
Chili 3 S
Grzegorz Hali
12.00
Srebrna Góra
08:4311:29
Chili 3 M
Gonzo
20.74
Bassano
07:2808:53
Chili 3 M
Andrzej Chorab
40.88
Borsk
10:0012:33
Cayenne 4 XL
Wacław Warda
18.03
Wapno
11:2312:57
Cayenne 4 M
marek
10.89
Szczebel
08:0312:04
Carrera XL
Marcin Białobłocki
16.82
Srebrna Góra
07:1310:16
Carrera M
GRZERO
6.96
Szczebel
07:4709:05
Carrera M
Bogdan Leja
6.74
Srebrna Góra
10:1112:08
Carrera L
Robert Wincencik
20.99
Krushevo
08:4710:50
Buzz Z6 ML
Filip
5.82
Szczebel
07:2608:16
Buzz Z5 ML
Marcin Szczęsny
17.09
Borsk
06:5308:46
Buzz Z5 L
Marcin Szczęsny
19.10
Borsk
10:5212:54
Buzz Z5 L
Marcin Szczęsny
0.00
Wiąg
06:5106:52
Buzz Z5 L
Rafał Kwaśniewski
77.79
Łęki Kościelne
08:5411:57
BGD BASE ML
Marcin Ząbek
8.19
Cergowa
09:1512:21
BGD BASE M
Marcin Gierak
6.90
Srebrna Góra
10:1211:56
BGD BASE M
Sławo
1.39
Piła
08:5909:03
Atlas L
Sławo
1.77
Piła
12:0112:13
Atlas L
Sławo
4.84
Piła
10:2210:37
Atlas L
Kazimierz Anielak
1.30
Krasnystaw
11:5612:02
Astral 6 26
Kazimierz Anielak
1.18
Krasnystaw
12:1312:18
Astral 6 26
Andrzej skwarczyński
16.05
Konopki
09:0111:16
Aspen 5 28
Piotr Besser
101.73
Konopki
08:2612:49
Aspen 5 26
Marek Furman
5.55
Skrzyczne
08:3609:17
Aspen 4 26
Krzycha
21.03
Piła
07:3508:24
Artik 5 28
Magdalena Pawlak
40.20
Łęki Kościelne
07:2509:02
Artik 5 22
Radosław Śliwa
4.57
Skrzyczne
09:5310:07
Arcus 6 26
Jerzy Kuleszo
10.27
Borsk
07:5908:57
Arcus 5 26
Jerzy Kuleszo
2.92
Borsk
06:5607:01
Arcus 5 26
Jerzy Kuleszo
3.30
Borsk
09:2309:29
Arcus 5 26
Krzysztof Krężel
67.70
Konopki
10:3313:31
Arak S
Piotr Karolak
69.53
Łęki Kościelne
07:5310:40
Arak M
Magdalena Gracek
5.76
Borsk
08:5609:28
Alpha 6 26
Kamila Bomba
8.75
Borsk
07:5108:26
Alpha 6 26
Ania Dąbrowska
10.56
Piła
08:2608:55
Alpha 6 22