Marcin Chorzępa
10.63
Borzym
07:5008:53
Delta 2 MS
Grzegorz Wierzba
10.57
Szczebel
09:2612:06
Sigma 8 25
Ania Dąbrowska
10.56
Piła
08:2608:55
Alpha 6 22
Krzysztof Orłowski
10.41
Borsk
07:1709:03
Trango X-Race L
Ciup3k
10.41
Szczebel
08:3610:08
CHILI 4 S
Borys Chojnacki
10.40
Laworta
09:2910:43
Volt 2 Superlight SM
Jerzy Kuleszo
10.27
Borsk
07:5908:57
Arcus 5 26
Paweł Mergist
10.18
Srebrna Góra
10:2711:25
Mentor 5 M
Paweł Mergist
10.18
Srebrna Góra
10:2711:25
Mentor 5 M
Krzysztof Mazur
9.72
Szczebel
08:3909:41
Spectra M
Małgorzata Myk
9.65
Borsk
07:3908:57
Tequila 5 XS
Szymon Struś
9.27
Szczebel
08:1809:48
Mentor 4 S
Michał Skalniak
9.05
Szczebel
07:0908:56
Mistral 6 26
Kamila Bomba
8.75
Borsk
07:5108:26
Alpha 6 26
Jacek Hajduk
8.60
Szczebel
09:0009:52
Mentor 2 M
Marcin Ząbek
8.19
Cergowa
09:1512:21
BGD BASE M
Monika Mysliwiec
8.13
Wapno
13:0014:10
Mentor 2 Xs
Łukasz Kulis
7.86
Borsk
06:5107:19
Rush 3 M
Adam Mucha
7.74
Szczebel
09:4611:16
Pasat 5 28
Krzysztof Cieślinski
7.72
Borsk
06:1406:58
Hook 4 27
Jarosław Pawelczuk
7.12
Szczebel
09:4311:47
Chili S
GRZERO
6.96
Szczebel
07:4709:05
Carrera M
Mateusz Borowy
6.91
Szczebel
08:3110:24
LM6 S
Marcin Gierak
6.90
Srebrna Góra
10:1211:56
BGD BASE M
Julek Matras
6.85
Szczebel
09:2811:12
Hook 3 29
Bogdan Leja
6.74
Srebrna Góra
10:1112:08
Carrera L
Paweł Dołomisiewicz
6.72
Nowa Wola
08:0008:46
Nova Ion 3 S
Wojciech Dreszler
6.62
Inowrocław
08:4109:16
Golden 3 28
Zbigniew Ziarko
6.30
Żar
08:5410:42
Golden 4 26
Tomasz Pyś
6.19
Szczebel
09:3011:55
Epsilon 8 27
Michal Zegrodnik
6.16
Szczebel
09:3211:39
Michal Zegrodnik
6.16
Szczebel
09:3211:39
Knight MS
Natalia Wróblewska
6.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4611:31
Epic XS
Natalia Wróblewska
6.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4611:31
Epic XS
Mateusz Szewc
5.95
Srebrna Góra
08:5810:24
Peak 25
Wojciech Gierak
5.85
Srebrna Góra
10:1211:38
Summit 3 Xs
Filip
5.82
Szczebel
07:2608:16
Buzz Z5 ML
Magdalena Gracek
5.76
Borsk
08:5609:28
Alpha 6 26
Marek Furman
5.55
Skrzyczne
08:3609:17
Aspen 4 26
Igor Byrski
5.43
Żar
08:4710:36
Mentor 3 S
Chester
5.32
Skrzyczne
09:1009:24
Rook 2 MS
Damian Grocholski
5.28
Skrzyczne
10:0710:23
Golden 4 28
Jakub Zborowski
5.26
Skrzyczne
08:4809:03
Ion 2 S
Marcin Raszka
5.13
Skrzyczne
09:5410:19
Rook 2 MS
Marcin kozioł
5.07
Mała Czantoria
13:1813:26
Mentor 4 M
Sławo
4.84
Piła
10:2210:37
Atlas L
Radosław Śliwa
4.57
Skrzyczne
09:5310:07
Arcus 6 26
Zbyszek B
4.51
Srebrna Góra
07:3308:08
Tequila 4 M
Dawid Olszowy
4.47
Mała Czantoria
10:5912:01
Sprint 3 S
Michał Staszek
4.39
Skrzyczne
14:2514:38
Chili M