Kazimierz Anielak
1.30
Krasnystaw
11:5612:02
Astral 6 26
Kamila Bomba
8.75
Borsk
07:5108:26
Alpha 6 26
Julek Matras
6.85
Szczebel
09:2811:12
Hook 3 29
JG.
2.41
Łęki Kościelne
09:4109:52
JG.
1.90
Łęki Kościelne
09:1709:21
JG.
1.80
Łęki Kościelne
11:3411:40
JG.
1.57
Łęki Kościelne
10:5110:57
Jeż Leszek
1.78
Łęki Kościelne
09:3709:42
Optic 26
Jeż Leszek
2.25
Łęki Kościelne
08:1408:19
Optic 26
Jerzy Kuleszo
10.27
Borsk
07:5908:57
Arcus 5 26
Jerzy Kuleszo
2.92
Borsk
06:5607:01
Arcus 5 26
Jerzy Kuleszo
3.30
Borsk
09:2309:29
Arcus 5 26
Jerzy Gajda
40.10
Cergowa
09:2512:30
Summit XC4 S/M
Jarosław Pawelczuk
7.12
Szczebel
09:4311:47
Chili S
Jarosław Osmólski
30.45
Bassano
07:2909:30
Vega 5 S
Jarosław Hadaczek
1.94
Konopki
09:3509:39
Rush 3 M
Jarosław Hadaczek
31.20
Konopki
10:1311:55
Rush 3 M
Jakub Zborowski
5.26
Skrzyczne
08:4809:03
Ion 2 S
Jakub Mendys
18.47
Laworta
09:5011:10
Swift 5 MS
Jakub Kwiatkowski
23.44
Settefrati
09:1010:38
Trango X-Race L
Jacek Miłowski
18.80
Srebrna Góra
07:1110:07
Cure ML
Jacek Hajduk
8.60
Szczebel
09:0009:52
Mentor 2 M
Ilona Knapik
34.75
Łęki Kościelne
07:3009:08
Hook 4 23
Igor Byrski
5.43
Żar
08:4710:36
Mentor 3 S
HURAK
18.76
Barkweda
15:2016:03
Powerplay Sting 160
GRZERO
6.96
Szczebel
07:4709:05
Carrera M
Grzegorz Wierzba
10.57
Szczebel
09:2612:06
Sigma 8 25
Grzegorz Hali
12.00
Srebrna Góra
08:4311:29
Chili 3 M
Gonzo
20.74
Bassano
07:2808:53
Chili 3 M
Filip
5.82
Szczebel
07:2608:16
Buzz Z5 ML
Dawid Olszowy
2.77
Mała Czantoria
09:1009:23
Sprint 3 S
Dawid Olszowy
4.47
Mała Czantoria
10:5912:01
Sprint 3 S
Damian Grocholski
5.28
Skrzyczne
10:0710:23
Golden 4 28
czazal
57.63
Tałty
13:5615:37
Speedster 26
Ciup3k
10.41
Szczebel
08:3610:08
CHILI 4 S
Chester
5.32
Skrzyczne
09:1009:24
Rook 2 MS
Borys Chojnacki
10.40
Laworta
09:2910:43
Volt 2 Superlight SM
Borys Chojnacki
11.17
Szybowisko Ustjanowa
13:1214:31
Volt 2 Superlight SM
Bogusław Kruczek
15.80
Wapno
11:0712:55
Elan 2 26
Bogdan Leja
6.74
Srebrna Góra
10:1112:08
Carrera L
Bartłomiej Galanty
23.37
Settefrati
08:5410:23
Queen 2 MS
Arkadiusz Sabat
13.81
Szybowisko Ustjanowa
13:1514:38
Sigma 10 25
Arkadiusz Sabat
3.97
Laworta
09:1610:58
Sigma 10 25
Arkadiusz Sabat
3.97
Laworta
09:1610:58
Sigma 10 25
Arkadiusz Gorzynski
3.92
Piła
09:3909:47
Nevada 2 26
Arkadiusz Gorzynski
3.98
Piła
07:5508:04
Nevada 2 26
Arkadiusz Garbacz
14.16
Bagnes
08:4709:55
Elan 33
AnT
2.18
Konopki
08:4508:52
Mentor 4 S
AnT
93.31
Konopki
09:3913:24
Mentor 4 S
Ania Dąbrowska
10.56
Piła
08:2608:55
Alpha 6 22