zw
3.20
Srebrna Góra
06:4907:38
Knight MS
zw
2.50
Srebrna Góra
09:1109:32
Knight MS
Zbyszek B
2.17
Czeszka
12:1612:32
Tequila 4 M
Zbyszek B
4.51
Srebrna Góra
07:3308:08
Tequila 4 M
Zbigniew Ziarko
6.30
Żar
08:5410:42
Golden 4 26
Wojciech Pomierski
35.38
Borsk
06:3410:51
Mantra 6 L
Wojciech Gierak
5.85
Srebrna Góra
10:1211:38
Summit 3 Xs
Wojciech Dreszler
3.43
Inowrocław
07:2407:48
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
1.76
Inowrocław
08:1308:18
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
6.62
Inowrocław
08:4109:16
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
2.51
Inowrocław
08:2708:35
Golden 3 28
Wojciech
3.35
Czarna Kopa
10:3910:54
Epsilon 7 28
Wacław Warda
18.03
Wapno
11:2312:57
Cayenne 4 M
Wacław Kuzło
14.95
Szybowisko Ustjanowa
13:5514:35
Omega XAlps 24
Urszula Marciniak
17.58
Bassano
08:0609:47
Dudek Nemo XX 25
Urszula Marciniak
17.58
Bassano
08:0609:47
Dudek Nemo XX 25
Urszula Chodorow
3.59
moniecki
10:2210:29
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
3.70
moniecki
12:2412:32
Dudek Nemo XX 23
Tomasz Pyś
6.19
Szczebel
09:3011:55
Epsilon 8 27
Tomasz Kuc
1.33
Skrzętla
08:5709:11
Cyber TE S
Tomasz Kuc
1.85
Skrzętla
10:4111:04
Cyber TE S
Szymon Struś
9.27
Szczebel
08:1809:48
Mentor 4 S
Stork X
2.78
Srebrna Góra
09:5910:43
Mentor 4 M
Stork X
1.71
Srebrna Góra
08:2508:34
Mentor 4 M
Sławo
4.84
Piła
10:2210:37
Atlas L
Sławo
1.39
Piła
08:5909:03
Atlas L
Sławo
1.77
Piła
12:0112:13
Atlas L
Sebastian Treter
1.63
Skrzętla
08:3508:44
Chili 3 S
Sebastian Treter
1.66
Skrzętla
10:0810:13
Chili 3 S
Robert Wincencik
20.99
Krushevo
08:4710:50
Buzz Z6 ML
Robert Piotrowski
29.85
Piła
10:0312:23
Riot ML
Rafał Nocoń
3.19
Mała Czantoria
11:0411:45
Mystic 24
Rafał Nocoń
3.43
Mała Czantoria
12:3412:38
Mystic 24
Rafał Kwaśniewski
77.79
Łęki Kościelne
08:5411:57
BGD BASE ML
Radosław Śliwa
4.57
Skrzyczne
09:5310:07
Arcus 6 26
Przemyslaw Szukalski
18.05
Szybowisko Ustjanowa
13:5114:37
Omega XAlps 2 23
Piotr Świderski
14.61
Skrzętla
09:0212:16
Rook 2 MS
Piotr Karolak
69.53
Łęki Kościelne
07:5310:40
Arak M
Piotr Besser
101.73
Konopki
08:2612:49
Aspen 5 26
Paweł Szczepanek
13.62
Szczebel
07:4811:04
GTO 2 S
Paweł Mergist
10.18
Srebrna Góra
10:2711:25
Mentor 5 M
Paweł Mergist
10.18
Srebrna Góra
10:2711:25
Mentor 5 M
Paweł Lis
3.23
Cergowa
09:4610:06
Factor 2 L
Paweł Dołomisiewicz
6.72
Nowa Wola
08:0008:46
Nova Ion 3 S
Pawel Bedynski
143.51
Łęki Kościelne
07:4712:37
Mantra M7 L
Niedźwiedź
3.43
Szczebel
08:1408:36
Iota 26
Natalia Wróblewska
2.31
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1709:22
Epic XS
Natalia Wróblewska
6.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4611:31
Epic XS
Natalia Wróblewska
6.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4611:31
Epic XS
Natalia Wróblewska
2.31
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1709:22
Epic XS