Pawel Bedynski
143.51
Łęki Kościelne
07:4712:37
Mantra M7 L
Piotr Besser
101.73
Konopki
08:2612:49
Aspen 5 26
AnT
93.31
Konopki
09:3913:24
Mentor 4 S
Rafał Kwaśniewski
77.79
Łęki Kościelne
08:5411:57
BGD BASE ML
Piotr Karolak
69.53
Łęki Kościelne
07:5310:40
Arak M
Krzysztof Krężel
67.70
Konopki
10:3313:31
Arak S
Leszek Grodkowski
64.47
Borsk
06:4310:53
Delta 2 MS
czazal
57.63
Tałty
13:5615:37
Speedster 26
Krzysiek Róg
43.87
Cergowa
10:0012:49
Sigma 10 25
Andrzej Chorab
40.88
Borsk
10:0012:33
Cayenne 4 XL
Magdalena Pawlak
40.20
Łęki Kościelne
07:2509:02
Artik 5 22
Jerzy Gajda
40.10
Cergowa
09:2512:30
Summit XC4 S/M
Wojciech Pomierski
35.38
Borsk
06:3410:51
Mantra 6 L
Ilona Knapik
34.75
Łęki Kościelne
07:3009:08
Hook 4 23
Maciej Szczypkowski
32.27
Łęki Kościelne
07:5008:56
Hook 4 27
Jarosław Hadaczek
31.20
Konopki
10:1311:55
Rush 3 M
Jarosław Osmólski
30.45
Bassano
07:2909:30
Vega 5 S
Robert Piotrowski
29.85
Piła
10:0312:23
Riot ML
Michał Janowski
25.86
Wapno
10:4614:00
Mantra M7 ML
Jakub Kwiatkowski
23.44
Settefrati
09:1010:38
Trango X-Race L
Bartłomiej Galanty
23.37
Settefrati
08:5410:23
Queen 2 MS
Mariusz Karaban
22.13
Borsk
09:4911:33
Mentor 4 M
Krzycha
21.03
Piła
07:3508:24
Artik 5 28
Robert Wincencik
20.99
Krushevo
08:4710:50
Buzz Z6 ML
Gonzo
20.74
Bassano
07:2808:53
Chili 3 M
Marcin Szczęsny
19.10
Borsk
10:5212:54
Buzz Z5 L
Jacek Miłowski
18.80
Srebrna Góra
07:1110:07
Cure ML
HURAK
18.76
Barkweda
15:2016:03
Powerplay Sting 160
Jakub Mendys
18.47
Laworta
09:5011:10
Swift 5 MS
Przemyslaw Szukalski
18.05
Szybowisko Ustjanowa
13:5114:37
Omega XAlps 2 23
Wacław Warda
18.03
Wapno
11:2312:57
Cayenne 4 M
Urszula Marciniak
17.58
Bassano
08:0609:47
Dudek Nemo XX 25
Urszula Marciniak
17.58
Bassano
08:0609:47
Dudek Nemo XX 25
Marek Miłowski
17.15
Srebrna Góra
07:0010:25
Delta 3 ML
Marcin Szczęsny
17.09
Borsk
06:5308:46
Buzz Z5 L
Marcin Białobłocki
16.82
Srebrna Góra
07:1310:16
Carrera M
Andrzej skwarczyński
16.05
Konopki
09:0111:16
Aspen 5 28
Bogusław Kruczek
15.80
Wapno
11:0712:55
Elan 2 26
Mietek Grochmal
15.24
Wapno
10:4712:22
TRITON 2 L
Wacław Kuzło
14.95
Szybowisko Ustjanowa
13:5514:35
Omega XAlps 24
Piotr Świderski
14.61
Skrzętla
09:0212:16
Rook 2 MS
Michał Walkiewicz
14.37
Konopki
09:2412:32
Mentor 3 M
Arkadiusz Garbacz
14.16
Bagnes
08:4709:55
Elan 33
Arkadiusz Sabat
13.81
Szybowisko Ustjanowa
13:1514:38
Sigma 10 25
Paweł Szczepanek
13.62
Szczebel
07:4811:04
GTO 2 S
Marcin G.
12.02
Piła
09:2112:34
Delta 2 MS
Grzegorz Hali
12.00
Srebrna Góra
08:4311:29
Chili 3 M
Krzysztof Cieślinski
11.31
Borsk
07:4909:24
Hook 4 27
Borys Chojnacki
11.17
Szybowisko Ustjanowa
13:1214:31
Volt 2 Superlight SM
marek
10.89
Szczebel
08:0312:04
Carrera XL