Mateusz Z
175.19
Fiesch
06:3315:18
Mentor 4 S
Jakub Rybka
53.29
Nowe
11:4313:22
Mentor 4 M
Jakub Kwiatkowski
48.23
Settefrati
08:5611:22
Trango X-Race L
Marcin Zawiazalec
46.39
Krushevo
07:3810:51
Fenix 24
Bartłomiej Galanty
41.13
Settefrati
08:5910:57
Queen 2 MS
Robert Wincencik
23.01
Krushevo
07:4109:16
Buzz Z6 ML
Paweł Chrząszcz
22.83
Bagnes
11:1614:12
Queen S
Arkadiusz Garbacz
16.30
Montmin Coche-Cabane
10:5912:48
Elan 33
Michał Szmyt
12.44
Monte Grappa
11:4712:42
Funky M
Arkadiusz Sabat
12.22
Laworta
09:0810:09
Sigma 10 25
Arkadiusz Ślusarczyk
11.58
Kobala
11:3412:48
Meru M
sebakrawiec
11.28
Laworta
09:2210:05
U Fly L
Arkadiusz Gorzynski
10.87
Powiat świecki
15:2915:34
Nevada 2 26
Waldemar Wójcik
10.31
Laworta
09:1509:45
Rise 3 S
Piotr Zawadzki
6.98
Skrzyczne
10:4611:35
Queen 2 ML
Igor Byrski
6.18
Żar
09:4812:06
Mentor 3 S
Krzysztof Obloza
5.84
Lords Seat
11:1912:37
Iota 2 27
Mateusz Borowy
5.78
Szczebel
09:0410:04
LM6 S
Marcin Raszka
5.48
Skrzyczne
11:0511:46
Rook 2 MS
ko-mar 58
5.18
Skrzyczne
06:5207:10
CHILI 4 XS
Joanna Reinert
5.01
Bassano
09:4210:34
Rush 5 XS
Marcin Raszka
5.00
Skrzyczne
09:1509:38
Rook 2 MS
Michał Staszek
4.78
Babia Góra
11:0611:20
Chili M
Krzysztof Obloza
4.45
Lords Seat
09:1110:21
Iota 2 27
Cygi Kondratowicz
4.41
Bassano
12:0512:45
Epsilon 9 26
Urszula Marciniak
4.30
Bassano
09:4810:28
Dudek Nemo XX 25
Adam Sienkiewicz
4.05
Borowa
10:4811:12
Epic ML
Adam Sienkiewicz
3.93
Borowa
10:4811:12
Epic ML
Jarosław Osmólski
3.88
Bassano
09:1309:32
Vega 5 S
Urszula Chodorow
3.70
moniecki
12:2412:32
Dudek Nemo XX 23
Cygi Kondratowicz
3.53
Bassano
11:4311:54
Epsilon 9 26
Cygi Kondratowicz
3.52
Bassano
11:2211:38
Epsilon 9 26
Marcin Domoń
3.39
Javorovy
10:1110:28
U Fly S
Cygi Kondratowicz
3.35
Bassano
08:2608:42
Epsilon 9 26
Konrad Wybult
3.33
Borowa
10:4411:12
Mentor 4 M
Darek Kiszko
3.30
Wajsznory
10:1610:36
Tequila 4 M
Robert Dobrowolski
3.25
Bassano
12:2512:46
Rook 2 L
Cygi Kondratowicz
3.25
Bassano
10:1210:27
Epsilon 9 26
Robert Dobrowolski
3.24
Bassano
10:0610:23
Rook 2 L
Paweł Dołomisiewicz
3.21
Nowa Wola
07:1407:26
Nova Ion 3 S
Marcin Domoń
3.20
Javorovy
11:5912:16
U Fly S
Artur Pawlak
3.09
Bassano
12:1512:46
Epsilon 8 29
Arkadiusz Gorzynski
3.07
Nowe
12:1112:35
Nevada 2 26
Artur Pawlak
3.03
Bassano
08:2108:46
Epsilon 8 29
Jarosław Osmólski
3.01
Skrzyczne
07:5308:06
Pandion M
Artur Pawlak
3.00
Bassano
10:0210:17
Epsilon 8 29
Tomasz Muszyński
2.67
Labinci
10:1810:45
Carrera L
Robert Dobrowolski
2.65
Bassano
08:0008:08
Rook 2 L
Adam Sienkiewicz
2.19
Borowa
09:4709:54
Epic ML
Wojciech Dreszler
2.11
Wajsznory
07:4707:54
Golden 3 28