Marcin Gorayski
165.37
Mała Kopa
07:3713:47
Venus SC L
Marcin Bortlik
160.50
Borowa
08:1514:08
Delta 3 L
Marcin Białobłocki
159.18
Rudnik
07:3414:01
Carrera M
Zbyszek Deka
141.70
Mała Kopa
07:2013:27
Sigma 10 25
Mariusz Strzelczyk
138.90
Michałków
07:1612:05
Sprint 3 M
Grzegorz Olejnik
135.52
Mała Kopa
07:4512:41
Omega XAlps 2 23
Maciej Pigulski
134.22
Mała Kopa
07:3413:25
Sigma 10 23
Paweł Wysocki (szybki)
132.75
Rudnik
06:5213:30
Delta 2 ML
Grześ Chicago
127.19
Mała Kopa
07:3713:29
Coden 25.5
Łukasz Czyżewski
104.44
Borowa
08:2312:35
Cayenne 4 XL
Krzysztof Orłowski
95.84
Mała Kopa
08:1912:19
Xchord L
Tomek Zmarzły
80.91
Borowa
09:1612:21
Sigma 9 27
Michal Glinski
70.19
Borowa
08:0510:34
Xi 27
Marek Miłowski
62.05
Rudnik
11:0113:32
Delta 3 ML
Robert Szecel
46.61
Borowa
08:3710:45
BGD BASE M
Bogdan Leja
34.62
Rudnik
08:2610:00
Carrera L
Nikesz Michał
24.52
Kozakov
12:5014:16
Delta 2 L
Dziobak
24.50
Montmin Coche-Cabane
11:4014:14
Emotion 3 M
Kazimierz Anielak
21.00
Bassano
09:1010:52
Astral 6 26
hydraulik
19.77
Fiesch
08:0810:41
Rook 2 S
Marek Bader
18.49
Kozakov
11:2112:25
Delta 3 L
PT
17.39
Borowa
09:2410:28
Alpha 6 24
Urszula Chodorow
16.70
Bassano
09:0811:14
Dudek Nemo XX 23
Kazimierz Anielak
13.54
Monte Grappa
14:0415:25
Astral 6 26
Urszula Chodorow
13.25
Monte Grappa
14:0015:27
Dudek Nemo XX 23
Delfin
11.29
Mała Kopa
11:0711:37
BGD BASE S
Andrzej Binkowski
6.35
Świebodzice
13:3313:46
lotnia sztywna
hydraulik
5.91
Beatenberg
13:2813:44
Rook 2 S
Adam Marciniak
5.54
Mała Kopa
12:0312:17
Classic M
Łyskawa
5.50
Samoëns
14:0514:21
Antea 2 L
Andrzej Kołodziejski
5.16
Mała Kopa
09:1509:29
Wasp S
Łyskawa
5.10
Samoëns
12:0112:15
Antea 2 L
Patrycja Eckert
5.07
Mała Kopa
10:3710:53
Makalu 4 S
Przemysław Mendez
5.02
Mała Czantoria
12:2612:49
Sigma 7 28
Adam Marciniak
4.98
Mała Kopa
10:2410:36
Classic M
Patrycja Eckert
4.93
Mała Kopa
12:0012:12
Makalu 4 S
Łyskawa
4.80
Samoëns
15:3415:48
Antea 2 L
Łyskawa
4.80
Samoëns
10:2810:40
Antea 2 L
Dawid Olszowy
4.28
Mała Czantoria
12:3613:03
Sprint 3 S
Lukasz Krol
3.98
Hommersåk
13:5814:39
Geo M
Jakub Rybka
2.75
Starogród
08:5609:31
Mentor 4 M
Mateusz Chromiec
2.47
Križe
11:5812:06
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
2.36
Križe
07:5307:59
Tequila 4 M
Marcin Wowry
2.09
Mała Czantoria
14:0814:13
Sigma 6 26
Mateusz Chromiec
1.93
Križe
09:0709:12
Tequila 4 M
Milena Graf
1.24
Borsk
03:3303:36
Apco Lift 40