Dariusz Chrobak
147.39
Skalnate Pleso
05:2313:09
XCRacer M
Tomek Mysliwiec
112.27
Roztoki
07:5114:09
Mantra 6 ML
Maciej Perz
107.03
Skalnate Pleso
06:4312:06
Mantra M7 ML
Łukasz Prokop
106.58
Skalnate Pleso
05:5212:57
Iota 2 25
Jarosław Janus
87.00
Skalnate Pleso
07:1211:50
Boomerang 11 M
Łukasz Czyżewski
71.68
Martin
07:4910:46
Cayenne 4 XL
Maciej Gonciarz
59.40
Jaworzyna Krynicka
07:1911:43
Delta 2 ML
Mateusz Siatka
58.18
Ćwilin
07:0710:27
Alpina 2 L
Jan Rentowski
55.77
Poços de Caldas
13:1716:16
Meru L
Leszek Ignaszak
53.61
Skalnate Pleso
07:3311:49
Carrera M
Wojciech Galica
50.77
Skalnate Pleso
05:3209:24
Summit XC4 M
Andrzej Koziej
47.55
Skalnate Pleso
07:3111:50
Cayenne 4 XL
Waldemar Laskowski
46.46
Skalnate Pleso
06:4310:40
Hook 4 25
Sylwiusz Pachel
45.63
Skalnate Pleso
07:2811:49
Aspen 5 28
Stanisław Sagan
44.47
Skalnate Pleso
06:1709:47
Mentor 5 M
Tomasz Sermak
43.53
Krzesanica
07:5011:05
Icepeak 7 Pro 23
Łukasz Brach
43.31
Skalnate Pleso
07:3510:39
CHILI 4 M
Arkadiusz Sabat
40.71
Smerek
09:3413:02
Sigma 10 25
Grzegorz Nowak
40.15
Skalnate Pleso
07:2509:57
Mentor 6 M
WojtasFX
40.09
Skalnate Pleso
06:1409:46
Q-Light L
Jarosław Józik
35.95
Krzesanica
08:3111:32
Cayenne 4 XS
Grzegorz Fiema
35.71
Skalnate Pleso
06:4809:15
Maestro M
Wojciech Kocot
30.79
Skalnate Pleso
06:2808:50
CHILI 4 XS
Bartek Kądziołka
29.58
Smerek
09:2811:37
Colt 2 25
Przemysław Wrzosek
29.49
Stranik
10:1611:25
Cayenne 4 M
Ralf
28.64
Stranik
08:5410:46
Trango X-Race L
Michał Skalniak
26.42
Podobin
08:5610:42
Astral 7 24
Andrzej Brzozowski
26.11
Mysłowice
13:5214:57
Dudek Universal 28
Przemysław Czerwiński
25.80
Podobin
09:1310:19
Mentor 6 L
Paweł Dołomisiewicz
21.83
Skalnate Pleso
06:0708:33
Nova Ion 3 S
Dawid Krajewski
21.37
Ćwilin
07:1108:17
Summit XC4 S/M
Andrzej Galica
18.80
Skalnate Pleso
05:5607:10
Iota 2 27
Artur Szczerbiak
14.89
Stranik
09:1310:00
Artik 4 29
Marek Furman
14.70
Skalnate Pleso
07:2609:38
Aspen 4 26
Kazimierz Anielak
11.59
Monte Grappa
08:2709:35
Astral 6 26
Grzegorz Sprawka
10.85
Skalnate Pleso
06:0606:53
Artik 4 27
Krzysztof Egzmont
10.46
Skalnate Pleso
05:5806:43
Artik 3 25
Arkadiusz Ślusarczyk
10.31
Żar
09:3010:37
Meru M
Mateusz Sochacki
8.96
Križe
10:3112:46
Tequila 4 S
Tomasz Perczak
8.22
Ciecień
09:0609:51
Rush 3 M
Krzysztof Mazur
7.91
Skalnate Pleso
06:5308:22
Delta 3 ML
Andrzej Januchta
7.32
Klonówka
11:2712:24
Cure L
hydraulik
6.83
08:2308:45
Rook 2 S
Jarosław Warzecha
6.57
Strmec na Predelu
08:0508:24
Aspen 5 26
Monika Mysliwiec
5.72
Roztoki
08:0608:50
Mentor 2 Xs
Łyskawa
5.50
Samoëns
08:4609:00
Antea 2 L
Anna Bysiecka
3.21
Klonówka
11:3312:05
Punk XS
Michał Skalniak
3.19
Ćwilin
07:1007:21
Astral 7 24
Maciej Baran
2.94
Roztoki
09:3509:46
Sigma 10 25
Wojciech Głowacki
2.71
Żar
12:5713:06
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
2.39
Križe
08:4108:48
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
2.35
Križe
12:4712:53
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
2.25
Križe
06:5106:57
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
2.21
Križe
10:1810:24
Tequila 4 M
Dorota Borucka
2.04
Ciecień
14:0714:14
Rook 2 S
Mariusz Kozłowski
1.81
Klonówka
11:5612:08
Swift 5 MS
Szrama
1.81
Starogród
10:2410:39
Rush 3 Xl
Jacek Hajduk
1.77
Żar
08:5809:08
Mentor 2 M
Adriana Wandzel
1.75
Żar
09:2309:34
Nemo M
JG.
0.81
Starogród
13:5914:03
Ascent 4 M