Jan Rentowski
100.88
Águas da Prata
12:5916:55
Meru L
Wojciech Galica
62.09
Skalnate Pleso
06:5712:11
Summit XC4 M
Dominik Kapica
55.85
Donovaly
09:3113:11
Queen 2 ML
Cezary Karol Szymkiewicz
53.71
Lubiechów Dolny
13:0014:29
Delta 2 XL
Mateusz Siatka
53.31
Skalnate Pleso
06:3010:12
Alpina 2 L
Paweł Wysocki (szybki)
50.85
Mieroszów
07:5810:30
Delta 2 ML
Tomek Mysliwiec
50.76
Roztoki
08:4611:17
Mantra 6 ML
Grześ Chicago
49.52
Mieroszów
09:1911:18
Coden 25.5
Zbyszek Deka
49.23
Mieroszów
09:0411:06
Sigma 10 25
Marek Miłowski
46.32
Mieroszów
08:5111:50
Delta 3 ML
Krzysiek Róg
45.56
Roztoki
08:4611:40
Sigma 10 25
Mateusz Gajczewski
44.84
Donovaly
09:3412:36
Queen 2 MS
Andrzej Brzozowski
42.91
Mysłowice
13:2615:20
Dudek Universal 28
Zbigniew Kawa
42.32
Roztoki
08:4011:15
Mantra 4 L
Wojciech Gierak
35.70
Mieroszów
09:0410:46
Summit 3 Xs
Marcin Gierak
34.60
Mieroszów
09:1010:47
Base Light M
kemoT
33.19
Roztoki
08:4610:54
Sigma 10 25
GRZERO
26.68
Skalnate Pleso
07:0609:26
Carrera M
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
26.65
Meduno - Monte Valinis
08:5312:42
Sigma 10 27
Marcin Gorayski
26.34
Mieroszów
08:5010:21
Venus SC L
Tomasz Muszyński
24.13
Mieroszów
09:2013:30
Carrera L
Stork X
22.53
Mieroszów
09:1713:01
Mentor 4 M
Bogdan Leja
22.45
Mieroszów
09:0410:19
Carrera L
Mirek Olkowicz
20.14
Mieroszów
11:3113:20
Mentor 3 M
Piotr Starczowski
20.01
Lendak
10:3712:28
GTO 2 M
Piotr Jasinski
19.67
Mieroszów
09:4713:02
Vega 5 L
Krzysztof Mazur
18.14
Donovaly
10:2611:48
Spectra M
Krzysztof Wróblewski
17.96
Borowa
10:4811:38
Nevada 2012 28
Grzegorz Pawłowski
17.22
Mieroszów
09:5011:15
Vega 5 M
Joanna Olejnik
15.42
Meduno - Monte Valinis
09:5811:48
Nemo 4 23
Przemysław Potocki
15.26
Donovaly
09:2010:38
Queen 2 MS
Jarosław Osmólski
15.11
Meduno - Monte Valinis
08:3210:11
Pandion M
Rafał Wardyn
14.66
Monte Grappa
11:3012:23
Pluto 3 SM
Andrzej Galica
13.27
Skalnate Pleso
08:0210:28
Iota 2 27
Paweł Ziółkowski
12.22
Mieroszów
10:4112:09
Mentor 4 S
Rafał Wardyn
12.05
Monte Grappa
07:2708:16
Pluto 3 SM
Robert Dadak
11.66
Skrzyczne
08:3209:35
Cayenne 4 M
Łukasz Kolek
10.68
Meduno - Monte Valinis
12:0412:41
Hook 5 24
Przemyslaw Szukalski
10.58
Roztoki
08:5709:37
Omega XAlps 2 23
Jakub Rybka
10.58
Starogród
09:3511:15
Mentor 4 M
Marek Samojeden
10.49
Gimba mnt.
11:5012:52
Aspen 4 28
Pablostratus
9.17
Meduno - Monte Valinis
10:4311:40
Epic M
SKIBA
8.92
Piła
09:0209:29
Mentor 4 S
Jarosław Osmólski
8.53
Meduno - Monte Valinis
13:2914:40
Pandion M
Seba
7.99
Skrzyczne
08:1909:02
Carrera L
Łukasz Janda
7.82
Skrzyczne
08:1908:57
Bonanza 2 L
Marek Furman
7.45
Skrzyczne
08:2609:16
Aspen 4 26
Mirek Olkowicz
7.25
Mieroszów
09:4110:18
Mentor 3 M
Jacek Zakrzewski
6.70
Donovaly
11:3412:48
Maestro L
Arkadiusz Gorzynski
6.64
Piła
08:4809:09
Nevada 2 26