Michal Glinski
3.77
Javorovy
11:0111:18
Xi 27
Michal Glinski
6.06
Javorovy
10:3511:18
Xi 27
Michal Glinski
3.78
Javorovy
10:3510:56
Xi 27
Artur Śliwa
5.36
Javorovy
10:3911:27
Xi 25
Błażej
35.96
Żar
07:4009:44
X-Alps 3 S
Ryszard Tajl
5.54
Col Rodella
10:2110:36
VOLT SM
Dawid Krajewski
41.49
Kubińska Hola
08:2511:25
Summit XC4 S/M
Dawid Olszowy
7.48
Javorovy
10:2211:32
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
12.78
Col Rodella
12:3313:01
Sprint 3 M
Mariusz Strzelczyk
13.30
Col Rodella
09:1709:44
Sprint 3 M
Krzysztof Mazur
53.71
Kubińska Hola
08:5612:10
Spectra M
Dorota Borucka
5.15
Ciecień
12:3114:37
Rook 2 S
Chester
2.13
Żar
12:1012:17
Rook 2 MS
Marcin Raszka
2.69
Żar
11:5111:56
Rook 2 MS
Chester
2.01
Żar
13:5914:04
Rook 2 MS
Dariusz Pałgan
1.79
Żar
09:0409:10
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
2.09
Żar
10:1310:18
Rock 2 L
Mateusz Gajczewski
51.88
Kubińska Hola
08:3212:01
Queen 2 MS
Dominik Kapica
51.84
Kubińska Hola
08:2911:57
Queen 2 ML
Marek Rypiński
13.35
Bassano
08:4210:17
Primax M
Rafał Wardyn
7.84
Bassano
10:2911:11
Pluto 3 SM
Rafał Wardyn
21.47
Monte Grappa
07:1109:26
Pluto 3 SM
Hanna Bruss
7.90
Monte Grappa
07:1608:00
Pi 2 19
Piotr Łęgowski
3.20
Meduno - Monte Valinis
07:4507:55
Phoenix M
Adam Mucha
3.50
Ciecień
09:3610:00
Pasat 5 28
Jarosław Osmólski
23.47
Meduno - Monte Valinis
08:2113:21
Pandion M
Daro
4.72
Kubińska Hola
08:5009:04
Optic 26
Radosław Ambroziak
3.90
Kubińska Hola
08:5409:06
Nemo 4 31
Joanna Olejnik
14.10
Meduno - Monte Valinis
11:3213:31
Nemo 4 23
Joanna Olejnik
5.99
Meduno - Monte Valinis
11:3212:20
Nemo 4 23
Rafał Kubica
73.14
Skrzyczne
07:5411:58
Mystic 3 M
Rafał Nocoń
8.60
Javorovy
10:2311:28
Mystic 24
Arkadiusz Ślusarczyk
10.00
Żar
07:3808:10
Meru M
Jan Rentowski
113.84
Águas da Prata
13:0216:51
Meru L
Ryszard Jakiel
10.10
Czermna
10:2613:08
Mentor 5 S
Marcin
6.33
Javorovy
11:1512:45
Mentor 5 L
Łukasz Kołodziejczak
82.40
Kubińska Hola
08:5413:44
Mentor 4 XS
Szymon Struś
4.81
Śnieżnica
09:1609:33
Mentor 4 S
Mariusz Kłos
5.16
Ciecień
10:2112:18
Mentor 4 M
Sławomir Zawojek
1.38
Kozakov
10:4910:54
Mentor 4 L
Grzegorz Fiema
86.33
Żar
07:3711:52
Maestro M
Jacek Zakrzewski
27.00
Kubińska Hola
08:5110:14
Maestro L
Krzycha
8.09
Starogród
07:0407:42
Lotus XL
Mateusz Borowy
35.22
Krzesanica
09:3012:05
LM6 S
Marcin Duszyński
37.00
Żar
07:3409:52
LM6 MS
pawello148
5.17
Śnieżnica
10:3611:40
Iota 26
TOMEK STOCH
2.71
Śnieżnica
09:4309:49
Iota 26
Grzegorz Piechuła
4.52
Javorovy
10:4011:17
Iota 2 29
Krzysztof Stasiak
9.09
Javorovy
10:4514:30
Ion 23
Tomasz Sermak
67.42
Żar
08:5411:44
Icepeak 7 Pro 23
Łukasz Kolek
13.76
Meduno - Monte Valinis
12:3113:38
Hook 5 24
Waldemar Laskowski
56.14
Skalnate Pleso
06:2811:29
Hook 4 25
Grzegorz Szweda
5.92
Javorovy
11:5614:18
Hook 3 27
Andrzej Kołodziejski
2.34
Kozakov
11:0211:07
Grid M
Andrzej Kołodziejski
1.71
Kozakov
09:0609:13
Grid M
Jacek Antecki
2.59
Żar
10:4910:58
Golden 4 26
Zbigniew Ziarko
8.82
Javorovy
10:2411:33
Golden 4 26
Zbigniew Ziarko
3.15
Javorovy
08:2708:37
Golden 4 26
Jacek Antecki
1.88
Żar
12:1112:19
Golden 4 26
Władysław Wrzecionko
9.43
Wisła
14:5815:24
Golden 28
Pablostratus
18.88
Kobala
11:3312:36
Epic M
Paweł Grzybowski
1.63
Vršac
06:0306:07
Eazy L
Witold Kawa
8.70
Żar
08:2609:36
Discovery 5 M
Piotr Staszak
50.86
Żar
08:0810:45
Delta 3 ML
Marek Miłowski
20.77
Czermna
07:2811:57
Delta 3 ML
Marcin Bortlik
50.09
Rybnik
08:3312:39
Delta 3 L
ko-mar 58
0.07
Żar
09:5910:00
CHILI 4 XS
ko-mar 58
2.87
Żar
09:1809:25
CHILI 4 XS
ko-mar 58
0.12
Żar
08:0408:05
CHILI 4 XS
ko-mar 58
5.57
Żar
10:3911:22
CHILI 4 XS
ko-mar 58
0.38
Żar
08:3308:37
CHILI 4 XS
ko-mar 58
0.11
Żar
07:5908:01
CHILI 4 XS
ko-mar 58
0.07
Żar
09:5910:00
CHILI 4 XS
ko-mar 58
1.24
Żar
08:4008:45
CHILI 4 XS
ko-mar 58
2.39
Żar
08:1408:19
CHILI 4 XS
Przemysław Mendez
2.86
Javorovy
07:5508:07
CHILI 4 S
Przemysław Mendez
5.65
Javorovy
10:1911:48
CHILI 4 S
Piotr Lemańczyk
52.07
Monte Grappa
07:1511:28
Chili 3 M
Jarosław Józik
35.02
Krzesanica
09:3212:03
Cayenne 4 XS
Andrzej Koziej
6.36
Javorovy
10:5313:19
Cayenne 4 XL
Łukasz Czyżewski
21.32
Rybnik
08:5710:52
Cayenne 4 XL
Marcin Białobłocki
21.71
Czermna
08:0712:37
Carrera M
Bogdan Leja
10.08
Czermna
10:5012:39
Carrera L
Bogdan Leja
11.52
Czermna
08:1710:33
Carrera L
Seba
11.01
Skrzyczne
08:3009:13
Carrera L
Robert Wincencik
3.65
Col Rodella
10:0110:13
Buzz Z6 ML
Łukasz Janda
3.68
Javorovy
08:2108:33
Bonanza 2 L
Łukasz Janda
6.78
Javorovy
10:4311:10
Bonanza 2 L
Michał Skalniak
4.90
Śnieżnica
09:1409:29
Astral 7 24
Marek Samojeden
24.20
Gimba mnt.
10:1211:43
Aspen 4 28
Marek Furman
10.26
Skrzyczne
08:3609:10
Aspen 4 26
JG.
1.21
Starogród
10:0110:12
Ascent 4 M
JG.
0.76
Starogród
10:2910:31
Ascent 4 M
Marcin Kempny
27.61
Rybnik
08:1411:34
Alpina 3 ML
Karol Zalewski
6.91
Monte Grappa
07:1008:02
Alpha 6 28