Jan Rentowski
113.84
Águas da Prata
13:0216:51
Meru L
Grzegorz Fiema
86.33
Żar
07:3711:52
Maestro M
Łukasz Kołodziejczak
82.40
Kubińska Hola
08:5413:44
Mentor 4 XS
Rafał Kubica
73.14
Skrzyczne
07:5411:58
Mystic 3 M
Tomasz Sermak
67.42
Żar
08:5411:44
Icepeak 7 Pro 23
Waldemar Laskowski
56.14
Skalnate Pleso
06:2811:29
Hook 4 25
Krzysztof Mazur
53.71
Kubińska Hola
08:5612:10
Spectra M
Piotr Lemańczyk
52.07
Monte Grappa
07:1511:28
Chili 3 M
Mateusz Gajczewski
51.88
Kubińska Hola
08:3212:01
Queen 2 MS
Dominik Kapica
51.84
Kubińska Hola
08:2911:57
Queen 2 ML
Piotr Staszak
50.86
Żar
08:0810:45
Delta 3 ML
Marcin Bortlik
50.09
Rybnik
08:3312:39
Delta 3 L
Dawid Krajewski
41.49
Kubińska Hola
08:2511:25
Summit XC4 S/M
Marcin Duszyński
37.00
Żar
07:3409:52
LM6 MS
Błażej
35.96
Żar
07:4009:44
X-Alps 3 S
Mateusz Borowy
35.22
Krzesanica
09:3012:05
LM6 S
Jarosław Józik
35.02
Krzesanica
09:3212:03
Cayenne 4 XS
Marcin Kempny
27.61
Rybnik
08:1411:34
Alpina 3 ML
Jacek Zakrzewski
27.00
Kubińska Hola
08:5110:14
Maestro L
Marek Samojeden
24.20
Gimba mnt.
10:1211:43
Aspen 4 28
Jarosław Osmólski
23.47
Meduno - Monte Valinis
08:2113:21
Pandion M
Marcin Białobłocki
21.71
Czermna
08:0712:37
Carrera M
Rafał Wardyn
21.47
Monte Grappa
07:1109:26
Pluto 3 SM
Łukasz Czyżewski
21.32
Rybnik
08:5710:52
Cayenne 4 XL
Marek Miłowski
20.77
Czermna
07:2811:57
Delta 3 ML
Pablostratus
18.88
Kobala
11:3312:36
Epic M
Joanna Olejnik
14.10
Meduno - Monte Valinis
11:3213:31
Nemo 4 23
Łukasz Kolek
13.76
Meduno - Monte Valinis
12:3113:38
Hook 5 24
Marek Rypiński
13.35
Bassano
08:4210:17
Primax M
Mariusz Strzelczyk
13.30
Col Rodella
09:1709:44
Sprint 3 M
Mariusz Strzelczyk
12.78
Col Rodella
12:3313:01
Sprint 3 M
Bogdan Leja
11.52
Czermna
08:1710:33
Carrera L
Seba
11.01
Skrzyczne
08:3009:13
Carrera L
Marek Furman
10.26
Skrzyczne
08:3609:10
Aspen 4 26
Ryszard Jakiel
10.10
Czermna
10:2613:08
Mentor 5 S
Bogdan Leja
10.08
Czermna
10:5012:39
Carrera L
Arkadiusz Ślusarczyk
10.00
Żar
07:3808:10
Meru M
Władysław Wrzecionko
9.43
Wisła
14:5815:24
Golden 28
Krzysztof Stasiak
9.09
Javorovy
10:4514:30
Ion 23
Zbigniew Ziarko
8.82
Javorovy
10:2411:33
Golden 4 26
Witold Kawa
8.70
Żar
08:2609:36
Discovery 5 M
Rafał Nocoń
8.60
Javorovy
10:2311:28
Mystic 24
Krzycha
8.09
Starogród
07:0407:42
Lotus XL
Hanna Bruss
7.90
Monte Grappa
07:1608:00
Pi 2 19
Rafał Wardyn
7.84
Bassano
10:2911:11
Pluto 3 SM
Dawid Olszowy
7.48
Javorovy
10:2211:32
Sprint 3 S
Karol Zalewski
6.91
Monte Grappa
07:1008:02
Alpha 6 28
Łukasz Janda
6.78
Javorovy
10:4311:10
Bonanza 2 L
Andrzej Koziej
6.36
Javorovy
10:5313:19
Cayenne 4 XL
Marcin
6.33
Javorovy
11:1512:45
Mentor 5 L