Baczek
130.91
Sławków
12:0414:20
Speedster 30
Michal Glinski
111.67
Borowa
07:1011:17
Xi 27
Zbigniew Kawa
88.68
Chełm (Grybów)
07:4410:15
Mantra 4 L
Ralf
65.72
Borowa
07:5610:39
Iota 30
Marcin Gorayski
62.28
Mała Kopa
07:3111:45
Venus SC L
Jacek Miłowski
58.47
Col Rodella
08:1212:28
Cure ML
Igor Popik
57.73
Żar
09:0511:25
Meru M
Marcin Białobłocki
57.56
Mała Kopa
07:3112:03
Carrera M
Grześ Chicago
51.82
Mała Kopa
08:1612:07
Coden 25.5
Grzegorz Walaszek /walery/
47.51
Żar
07:4910:57
Delta 3 ML
kemoT
45.33
Chełm (Grybów)
10:1511:50
Sigma 10 25
Marcin Duszyński
44.83
Żar
08:2610:47
LM6 MS
Grzegorz Hali
41.01
Mała Kopa
09:0912:01
Chili 3 M
Przemysław Potocki
40.87
Żar
08:3110:32
Queen 2 MS
KRZYSZTOF MAKOWSKI
38.79
Klin (Andrzejówka)
07:4110:29
Cayenne 5 XS
Jarosław Chmielewski
38.70
Żar
08:2311:23
Delta 2 XS
Dawid Krajewski
37.92
Śnieżnica
09:2111:18
Kangri M
Zbyszek Deka
36.43
Mała Kopa
08:1210:43
Sigma 10 25
Paweł Mergist
33.33
Klin (Andrzejówka)
08:4611:47
Mentor 5 M
Łukasz Kołodziejczak
32.93
Skrzyczne
09:2612:21
Mentor 4 XS
Ryszard Jakiel
31.08
Mała Kopa
09:2011:42
Mentor 5 S
Mariusz Strzelczyk
30.64
Col Rodella
07:3809:42
Sprint 3 M
Marek Miłowski
30.19
Mała Kopa
08:1611:34
Delta 3 ML
Nikesz Michał
28.78
Rothenburg/Oberlausitz
09:5511:50
Delta 2 L
Krzysztof Martyna
28.62
Mała Kopa
09:0212:08
King M
Łukasz Soboń
28.41
Meduno - Monte Valinis
10:0512:43
Artik 4 25
Pawlos
27.99
Cerna Hora
07:0809:17
Rush 4 MS
hydraulik
27.78
Stanwell Park
03:3504:47
Rook 2 S
Grzegorz Fiema
27.73
Żar
07:5009:31
Maestro M
Jarosław Józik
24.83
Skrzyczne
08:5810:20
Cayenne 4 Xs
Jarosław Janus
24.14
Skrzyczne
07:5710:02
Boomerang 11 M
Jacek Antecki
23.86
Żar
08:5209:55
Golden 4 26
Zdzisław Staniak
23.52
Skrzyczne
09:1410:21
Rook 2 ML
Marek Furman
23.51
Skrzyczne
07:4309:23
Aspen 4 26
kemoT
23.24
Chełm (Grybów)
07:4408:42
Sigma 10 25
Piotr Karolak
23.06
Skrzyczne
08:4911:30
Arak M
Darecki-Starry
22.70
Mała Kopa
09:2510:49
Queen 2 MS
Paweł Ruszkiewicz
21.70
Mała Kopa
08:5311:35
CHILI 4 XXS
Arkadiusz Turczynin
21.55
Lijak
09:1510:30
Łukasz Kruczek
21.00
Chełm (Grybów)
10:1711:05
Tala M
Krzysztof Egzmont
20.14
Meduno - Monte Valinis
10:1212:14
Artik 3 25
hydraulik
20.13
Stanwell Park
01:2602:20
Rook 2 S
Grzegorz Sprawka
20.09
Meduno - Monte Valinis
09:5911:29
Artik 4 27
Krzysztof Mazur
19.46
Śnieżnica
10:0811:32
Spectra M
Iwo Banaś
18.75
Wolowa Góra
09:0311:44
Maestro S
Ryszard Tajl
17.51
Emberger Alm
10:3812:04
VOLT SM
Paweł Wysocki (szybki)
17.27
Mała Kopa
07:1910:24
Delta 2 ML
Michał Szyc
16.46
Meduno - Monte Valinis
10:0612:03
CHILI 4 S
Dawid Król
15.66
Mała Kopa
09:3810:27
King M
Krzysiek Telus
15.35
Mała Kopa
09:5011:34
Iota 2 25