Michał Skalniak
14.59
Śnieżnica
08:5410:22
Astral 7 24
Michal Radzicki
11.02
Żar
09:5111:21
Lynx M
Michal Glinski
111.67
Borowa
07:1011:17
Xi 27
Michał
10.63
Javorovy
08:5409:50
Rook L
Mateusz Brzeszcz
10.12
Javorovy
10:3812:21
Nevada 2012 26
Mariusz Strzelczyk
30.64
Col Rodella
07:3809:42
Sprint 3 M
Mariusz Strzelczyk
8.93
Col Rodella
11:0213:09
Sprint 3 M
Mariusz Kozłowski
7.20
Skrzyczne
09:0710:12
Swift 5 MS
Mariusz Kłos
9.26
Śnieżnica
08:5410:01
Mentor 4 M
Marek Miłowski
30.19
Mała Kopa
08:1611:34
Delta 3 ML
Marek Iwko
8.61
Javorovy
09:4612:46
Sigma 8 29
Marek Furman
23.51
Skrzyczne
07:4309:23
Aspen 4 26
Marek Basiak
11.47
Skrzyczne
07:1109:14
Mantra 4 S
Marcin Raszka
6.34
Skrzyczne
11:1611:44
Rook 2 MS
Marcin Raszka
6.69
Skrzyczne
08:5909:48
Rook 2 MS
Marcin Gorayski
62.28
Mała Kopa
07:3111:45
Venus SC L
Marcin Duszyński
44.83
Żar
08:2610:47
LM6 MS
Marcin Domoń
4.68
Javorovy
10:5111:18
U Fly S
Marcin Domoń
2.88
Javorovy
08:3408:48
U Fly S
Marcin Chorzępa
11.02
Municipiul Săcele
09:3010:48
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
57.56
Mała Kopa
07:3112:03
Carrera M
Maciej Szczypkowski
8.57
Skrzyczne
09:1011:23
Hook 4 27
Maciej Pigulski
13.03
Mała Kopa
08:0509:36
Sigma 10 23
Łukasz Soboń
28.41
Meduno - Monte Valinis
10:0512:43
Artik 4 25
Łukasz Serafin
14.93
Mała Kopa
09:0311:07
Summit XC3 S
Łukasz Kruczek
21.00
Chełm (Grybów)
10:1711:05
Tala M
Łukasz Kruczek
10.04
Chełm (Grybów)
07:4908:35
Tala M
Łukasz Kołodziejczak
32.93
Skrzyczne
09:2612:21
Mentor 4 XS
Łukasz Barcewicz
6.70
Mała Kopa
09:3009:54
Tequila 5 M
Leszek Bednarz
4.37
Śnieżnica
09:3410:28
Pluto 3 ML
Lesław Wirbuł
2.55
Rudnik
10:0310:15
Sigma 8 27
Krzysztof Mazur
19.46
Śnieżnica
10:0811:32
Spectra M
Krzysztof Martyna
28.62
Mała Kopa
09:0212:08
King M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
38.79
Klin (Andrzejówka)
07:4110:29
Cayenne 5 XS
Krzysztof Egzmont
20.14
Meduno - Monte Valinis
10:1212:14
Artik 3 25
Krzysiek Telus
15.35
Mała Kopa
09:5011:34
Iota 2 25
Konrad Wybult
2.05
Borowa
11:0311:21
Mentor 4 M
ko-mar 58
5.01
Żar
10:5711:22
CHILI 4 XS
ko-mar 58
9.50
Żar
08:0209:10
CHILI 4 XS
kemoT
45.33
Chełm (Grybów)
10:1511:50
Sigma 10 25
kemoT
23.24
Chełm (Grybów)
07:4408:42
Sigma 10 25
Karol Witkowski
14.19
Wolowa Góra
09:5211:31
Mentor 2 M
Joanna Olejnik
3.85
Lijak
10:2010:36
Nemo 4 23
Joanna Olejnik
6.44
Nova Gorica
13:2313:53
Nemo 4 23
JG.
0.53
Starogród
14:1714:18
Mentor 4 M
Jarosław Osmólski
3.99
Javorovy
07:0707:21
Vega 5 S
Jarosław Osmólski
15.31
Javorovy
08:5910:30
Vega 5 S
Jarosław Józik
24.83
Skrzyczne
08:5810:20
Cayenne 4 Xs
Jarosław Janus
24.14
Skrzyczne
07:5710:02
Boomerang 11 M
Jarosław Chmielewski
38.70
Żar
08:2311:23
Delta 2 XS