Paweł Ziółkowski
9.96
Mała Kopa
09:4310:39
Mentor 4 S
Bogdan Leja
14.20
Mała Kopa
09:4411:02
Carrera L
Andrzej Kołodziejski
10.84
Mała Kopa
09:4610:33
Grid M
Marek Miłowski
30.19
Mała Kopa
08:1611:34
Delta 3 ML
Krzysiek Telus
15.35
Mała Kopa
09:5011:34
Iota 2 25
Tomasz Kohut
2.90
Mała Czantoria
13:1113:24
Nemo 2 L
Dawid Olszowy
4.49
Mała Czantoria
09:3510:10
Sprint 3 S
Arkadiusz Turczynin
21.55
Lijak
09:1510:30
Joanna Olejnik
3.85
Lijak
10:2010:36
Nemo 4 23
Paweł Mergist
33.33
Klin (Andrzejówka)
08:4611:47
Mentor 5 M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
38.79
Klin (Andrzejówka)
07:4110:29
Cayenne 5 XS
zw
5.39
Klin (Andrzejówka)
07:2708:15
Knight MS
Marek Iwko
8.61
Javorovy
09:4612:46
Sigma 8 29
Jarosław Osmólski
15.31
Javorovy
08:5910:30
Vega 5 S
Grzegorz Szweda
10.62
Javorovy
06:1307:06
Hook 3 27
Michał
10.63
Javorovy
08:5409:50
Rook L
Jarosław Osmólski
3.99
Javorovy
07:0707:21
Vega 5 S
Mateusz Brzeszcz
10.12
Javorovy
10:3812:21
Nevada 2012 26
Marcin Domoń
2.88
Javorovy
08:3408:48
U Fly S
Grzegorz Szweda
6.07
Javorovy
08:4309:43
Hook 3 27
Marcin Domoń
4.68
Javorovy
10:5111:18
U Fly S
Piotr Zawadzki
14.38
Javorovy
08:4811:02
Queen 2 ML
Ryszard Tajl
17.51
Emberger Alm
10:3812:04
VOLT SM
Robert Wincencik
6.89
Emberger Alm
10:3211:04
Buzz Z6 ML
Mariusz Strzelczyk
30.64
Col Rodella
07:3809:42
Sprint 3 M
Mariusz Strzelczyk
8.93
Col Rodella
11:0213:09
Sprint 3 M
Jacek Miłowski
58.47
Col Rodella
08:1212:28
Cure ML
Bogusław Kruczek
3.73
Chełm (Grybów)
10:2211:48
Elan 2 26
kemoT
45.33
Chełm (Grybów)
10:1511:50
Sigma 10 25
Zbigniew Kawa
88.68
Chełm (Grybów)
07:4410:15
Mantra 4 L
Piotr Świderski
5.90
Chełm (Grybów)
10:1112:35
Rook 2 MS
Mietek Grochmal
3.68
Chełm (Grybów)
09:2909:58
TRITON 2 L
Mietek Grochmal
3.68
Chełm (Grybów)
09:2909:58
TRITON 2 L
WłoOch
7.59
Chełm (Grybów)
09:0010:50
Sigma 8 27
Łukasz Kruczek
10.04
Chełm (Grybów)
07:4908:35
Tala M
Łukasz Kruczek
21.00
Chełm (Grybów)
10:1711:05
Tala M
kemoT
23.24
Chełm (Grybów)
07:4408:42
Sigma 10 25
Mostek
2.11
Chełm (Grybów)
09:1109:51
Bigolden 3 39
Pawlos
27.99
Cerna Hora
07:0809:17
Rush 4 MS
Robert Szecel
3.82
Borowa
07:3707:53
BGD BASE M
Robert Szecel
2.06
Borowa
10:3410:40
BGD BASE M
Grzegorz Piechuła
12.06
Borowa
07:3408:15
Iota 2 29
Robert Szecel
4.83
Borowa
08:3408:50
BGD BASE M
Michal Glinski
111.67
Borowa
07:1011:17
Xi 27
Ralf
65.72
Borowa
07:5610:39
Iota 30
Konrad Wybult
2.05
Borowa
11:0311:21
Mentor 4 M