Zbyszek B
6.34
Czermna
10:1611:06
Tequila 4 M
Wojciech Bednarski
2.68
Klonówka
06:2406:55
Peak 2 28
Wojciech
0.63
Kamenicky hrad
11:5812:15
Epsilon 7 28
Wojciech
0.64
Kamenicky hrad
11:5812:15
Epsilon 7 28
Wacław Warda
2.57
Mszana S
08:0208:46
Cayenne 4 M
Wacław Warda
2.64
Mszana S
09:5010:23
Cayenne 4 M
Tomasz Pyś
2.68
Ciecień
07:5708:09
Epsilon 8 27
Szymon Struś
1.52
Podobin
07:3107:37
Mentor 4 S
Szymon Struś
2.80
Ciecień
09:4209:53
Mentor 4 S
Stork X
9.18
Czermna
09:3712:01
Mentor 4 M
Robert Szecel
5.40
kłodzki
11:4112:11
BGD BASE M
Radosław Mastalerz
24.14
Col Rodella
11:2613:31
Delta 3 L
Radosław Mastalerz
24.14
Col Rodella
11:2613:31
Delta 3 L
Radosław Mastalerz
4.19
Col Rodella
07:3307:49
Delta 3 L
Radosław Mastalerz
24.14
Col Rodella
11:2613:31
Delta 3 L
Radosław Ambroziak
2.71
Żar
11:4411:52
Nemo 4 31
Przemysław Kwolek
2.44
Ciecień
09:4809:55
Vita M
Przemysław Kwolek
3.06
Ciecień
11:0211:18
Vita M
Przemysław Kwolek
1.06
Podobin
07:4907:52
Vita M
Przemek Bandrowski
2.13
Klonówka
06:2406:52
Sigma 7 31
Piotr Karolak
33.42
Col Rodella
08:5812:11
Arak M
Piotr Jasinski
8.09
Czermna
09:4311:44
Vega 5 L
Paweł Murawski
0.85
Bezmiechowa
08:0108:04
Cruiser 4 M
Paweł Murawski
0.85
Bezmiechowa
06:5506:59
Cruiser 4 M
Paweł Murawski
0.82
Bezmiechowa
07:2407:28
Cruiser 4 M
Paweł Lis
7.75
Ciecień
10:2711:35
Factor 2 L
Paweł Grzybowski
1.32
Vršac
12:5913:03
Eazy L
Paweł Chrząszcz
23.86
Bagnes
10:3012:10
Enzo 3 M
Pablostratus
14.78
Kobala
11:2113:10
Epic M
Pablostratus
10.30
Kobala
08:4409:31
Epic M
Niedźwiedź
7.52
Śnieżnica
08:2909:35
Iota 26
Natalia Wróblewska
43.91
Kobala
09:0713:29
Epic XS
Monika Mysliwiec
46.72
Kobala
09:0711:40
Mentor 2 Xs
Mietek Grochmal
5.71
Mszana S
10:2510:57
TRITON 2 L
Mietek Grochmal
6.11
Mszana S
07:0108:16
TRITON 2 L
Michał Szyc
30.56
Col Rodella
09:1512:18
CHILI 4 S
Michał Staszek
5.65
Żar
09:4010:13
Chili M
Michał Skalniak
2.42
Podobin
09:0309:45
Astral 7 24
Michał Janowski
10.62
Kobala
12:5413:33
Orca XX 41
Mateusz Siatka
5.17
Ciecień
11:3212:47
Alpina 2 L
Mariusz Strzelczyk
41.03
Col Rodella
08:0813:01
Sprint 3 M
Mariusz Maj
4.24
Ciecień
08:3509:09
Artik 3 25
Mariusz Janik
0.73
Bezmiechowa
07:5507:58
Geronimo L
Mariusz Janik
1.41
Bezmiechowa
07:0007:03
Geronimo L
Mariusz Janik
0.70
Bezmiechowa
06:3306:35
Geronimo L
Mariusz Janik
1.04
Bezmiechowa
07:3407:37
Geronimo L
Mariusz Grzywacz
10.86
Czermna
09:5012:06
Elan 28
Marek Basiak
3.82
Klonówka
13:4814:57
Mantra 4 S
Marcin Raszka
6.77
Żar
09:5211:53
Rook 2 MS
Marcin Chorzępa
9.09
Brașov
10:5012:04
Delta 2 MS