Mikołaj Walczyk
9.88
Prasiva
09:2111:06
Mentor 4 S
Krzycha
9.68
Starogród
06:5407:33
Lotus XL
Krzysztof Mazur
9.56
Ciecień
09:2410:05
Icepeak 7 Pro 23
Piotr Jasinski
9.46
Mieroszów
08:3109:51
Vega 5 L
Arkadiusz Gorzynski
9.39
Skalnate Pleso
08:3509:27
Nevada 2 26
Mariusz Kozłowski
8.74
Col Rodella
10:0812:52
Swift 5 MS
Zbigniew Chojnacki
8.48
Monte Grappa
13:3714:00
U Cross S
Seba
8.12
Stranik
09:2211:07
Carrera L
Justyna
7.91
Col Rodella
10:0611:09
Nemo 4 23
Marek Cichoń
7.87
Col Rodella
10:0511:08
Rush 3 L
Jakub Rybka
7.52
Skalnate Pleso
08:3609:08
Mentor 4 M
Ryszard Jakiel
7.50
Cerna Hora
09:0411:17
Mentor 5 S
Robert Piotrowski
7.15
Borowa
10:1510:47
Riot ML
Paweł Lis
7.13
Lendak
10:1011:56
Factor 2 L
Jacek Zakrzewski
6.74
Col Rodella
13:0813:38
Maestro L
Zbigniew Chojnacki
6.64
Bassano
10:4311:14
U Cross S
Jacek Zakrzewski
6.56
Col Rodella
10:2011:18
Maestro L
Sławek Sobolewski
6.32
Starogród
07:5908:54
Chili 3 S
Anna Zezula
5.85
Skalnate Pleso
07:4409:12
Swift 5 S
Krzysztof Cieślinski
5.76
Skalnate Pleso
08:1809:00
K-light ML
Szrama
5.69
Skalnate Pleso
08:1508:53
Rush 3 Xl
dawid kopiczko
5.58
Martin
10:1710:46
Chili 3 L
Jakub Mendys
5.57
Emberger Alm
09:1909:35
Swift 5 MS
Sławomir Ratka
5.55
Col Rodella
10:1210:53
Rush 4 L
Przemek Jakubczyk
5.53
Donovaly
11:5412:52
Nyos RS M
Ciup3k
5.52
Ciecień
10:0610:32
CHILI 4 S
Krzysiek Telus
5.39
Borowa
10:4211:15
Sigma 10 25
Tomasz Mielniczyn
5.29
Cerna Hora
08:4510:14
Ikuma 29
Leszek Szymański
5.28
Skalnate Pleso
08:4009:38
Mentor 2 Xs
Robert Piotrowski
5.12
Borowa
11:0411:27
Riot ML
Michał Walkiewicz
5.11
Skalnate Pleso
08:1209:26
Mentor 3 M
Joanna Kocot
5.02
Skalnate Pleso
08:3409:15
Explorer XS
Sławomir Zawojek
5.00
Cerna Hora
08:4710:24
Mentor 4 L
Wacław Kuzło
4.97
sanocki
10:1210:38
Omega XAlps 24
Krzycha
4.93
Starogród
05:4005:58
Lotus XL
Delfin
4.50
Mała Kopa
09:4509:58
BGD BASE S
Bogdan Leja
4.19
Mieroszów
10:2911:04
Carrera L
Igor Byrski
4.19
Żar
08:1609:27
Mentor 3 S
Leszek Szymański
4.18
Lendak
11:0211:54
Mentor 2 Xs
Łukasz Barcewicz
4.11
Wolowa Góra
09:2009:33
Tequila 5 M
Zbigniew Chojnacki
4.11
Bassano
08:0408:58
U Cross S
Michał Szmyt
3.96
Wolowa Góra
08:4509:45
Funky M
Wojciech Głowacki
3.94
Żar
13:0814:08
Tequila 4 M
Piotr Klimek
3.92
Ciecień
08:5809:15
Delta 2 L
Przemek Jakubczyk
3.83
Donovaly
09:1409:40
Nyos RS M
Dariusz Pałgan
3.81
Col Rodella
08:4908:58
Rock 2 L
Michał
3.75
Donovaly
09:1209:30
Rook L
Andrzej Kołodziejski
3.73
Cerna Hora
09:1109:43
Atmus One M
Marcin Raszka
3.71
Żar
09:4510:45
Rook 2 MS
Andrzej Kołodziejski
3.70
Cerna Hora
11:0911:31
Atmus One M