Łukasz Soboń
64.51
Bassano
07:4813:26
Artik 4 25
Krzysztof Egzmont
60.05
Bassano
08:1313:21
Artik 3 25
Mariusz Strzelczyk
55.27
Michałków
08:2410:52
Sprint 3 M
Grzegorz Sprawka
52.84
Bassano
08:0212:22
Artik 4 27
Michał Szyc
45.63
Bassano
07:3410:48
CHILI 4 S
Arkadiusz Ślusarczyk
39.28
Skalnate Pleso
08:1411:35
Meru M
Maciej Gąsiorek
39.22
Skalnate Pleso
07:1510:18
UP Trango XC 3 S/M
Mostek
32.74
Skalnate Pleso
06:4809:59
Queen 2 MS
Krzysztof Schmidt
29.35
Skalnate Pleso
08:3110:15
Enzo 3 L
Marcin Szczęsny
28.72
Skalnate Pleso
07:5910:50
Buzz Z5 L
Witold Ossera
27.83
Col Rodella
10:0113:20
Rook 2 MS
Tomasz Sermak
27.18
Skalnate Pleso
07:1109:09
Icepeak 7 Pro 23
WojtasFX
26.86
Skalnate Pleso
09:0210:35
Q-Light L
Marek Miłowski
26.38
Mieroszów
07:4910:14
Delta 3 ML
Marcin Białobłocki
26.16
Mieroszów
08:2610:58
Carrera M
Krzysztof Krężel
25.92
Skalnate Pleso
08:1011:38
Arak S
Jacek Miłowski
25.12
Mieroszów
07:5910:23
Cure ML
Dominik Kapica
22.71
Skalnate Pleso
08:3010:01
Queen 2 ML
Wojciech Kocot
22.61
Skalnate Pleso
08:0910:04
CHILI 4 XS
Grzegorz Hali
22.07
Mieroszów
08:0310:48
Chili 3 M
Michał Mildner
20.73
Stranik
09:2610:52
Cayenne 3 S
Janusz Wojtyniak
20.69
Mieroszów
08:0610:44
Artik 4 29
Mariusz Grzywacz
20.18
Mieroszów
08:2710:58
Elan 28
Darecki-Starry
20.10
Mieroszów
08:3310:35
Queen 2 MS
Waldemar Laskowski
19.34
Skalnate Pleso
06:3408:34
Hook 4 25
Sylwiusz Pachel
19.05
Lokomotive
09:3212:46
Aspen 5 28
Jarosław Hadaczek
18.81
Skalnate Pleso
08:1110:12
Rush 3 M
Paweł Wysocki (szybki)
18.48
Mieroszów
07:4709:27
Delta 2 ML
Mateusz Borowy
18.00
Krzesanica
09:4111:03
LM6 S
Dariusz Żywczak
17.28
Krzesanica
09:4511:02
Sigma 9 25
Paweł Ruszkiewicz
16.78
Col Rodella
10:0612:11
CHILI 4 XXS
Paweł Ciołkosz
16.71
Monte Grappa
08:2510:21
Tequila 4 L
Szymon Struś
16.50
Ciecień
09:0410:46
Mentor 4 S
Bogdan Leja
15.24
Mieroszów
08:3110:16
Carrera L
Wojciech Fornalik
15.05
Mieroszów
08:2810:24
Tequila 4 M
Piotr Karolak
14.88
Emberger Alm
10:2511:38
Arak M
Bartek Stuchlik
14.73
Prasiva
09:1810:09
Delta 2 ML
karol
14.28
Col Rodella
10:2912:16
Nyos RS L
Krzysztof Siwek
14.27
Col Rodella
11:1012:31
Trango X-Race M
Piotr Mazurek
13.19
Skalnate Pleso
07:5609:40
Mentor 2 M
Marcin
13.12
Lokomotive
08:3011:26
Mentor 5 L
Seba
12.85
Starogród
06:2607:31
Chili 3 M
Piotr Klimek
12.48
Ciecień
10:0811:22
Delta 2 L
Paweł Dołomisiewicz
12.29
Skalnate Pleso
07:3208:27
Nova Ion 3 S
Seba
12.20
Starogród
09:3410:28
Chili 3 M
Arkadiusz Marucha
12.18
Lokomotive
08:5510:14
Pi Bi 37
Grzegorz Fiema
11.40
Krzesanica
08:4109:20
Maestro M
zbrozlo
10.84
Revine Lago
09:5714:10
Vita 2 L
Dawid Olszowy
10.65
Prasiva
09:1910:37
Delta 2 S
Maciej Szczypkowski
10.00
Emberger Alm
10:2612:04
Hook 4 27
Mikołaj Walczyk
9.88
Prasiva
09:2111:06
Mentor 4 S
Krzycha
9.68
Starogród
06:5407:33
Lotus XL
Krzysztof Mazur
9.56
Ciecień
09:2410:05
Icepeak 7 Pro 23
Piotr Jasinski
9.46
Mieroszów
08:3109:51
Vega 5 L
Arkadiusz Gorzynski
9.39
Skalnate Pleso
08:3509:27
Nevada 2 26
Mariusz Kozłowski
8.74
Col Rodella
10:0812:52
Swift 5 MS
Zbigniew Chojnacki
8.48
Monte Grappa
13:3714:00
U Cross S
Seba
8.12
Stranik
09:2211:07
Carrera L
Justyna
7.91
Col Rodella
10:0611:09
Nemo 4 23
Marek Cichoń
7.87
Col Rodella
10:0511:08
Rush 3 L
Jakub Rybka
7.52
Skalnate Pleso
08:3609:08
Mentor 4 M
Ryszard Jakiel
7.50
Cerna Hora
09:0411:17
Mentor 5 S
Robert Piotrowski
7.15
Borowa
10:1510:47
Riot ML
Paweł Lis
7.13
Lendak
10:1011:56
Factor 2 L
Jacek Zakrzewski
6.74
Col Rodella
13:0813:38
Maestro L
Zbigniew Chojnacki
6.64
Bassano
10:4311:14
U Cross S
Jacek Zakrzewski
6.56
Col Rodella
10:2011:18
Maestro L
Sławek Sobolewski
6.32
Starogród
07:5908:54
Chili 3 S
Anna Zezula
5.85
Skalnate Pleso
07:4409:12
Swift 5 S
Krzysztof Cieślinski
5.76
Skalnate Pleso
08:1809:00
K-light ML
Szrama
5.69
Skalnate Pleso
08:1508:53
Rush 3 Xl
dawid kopiczko
5.58
Martin
10:1710:46
Chili 3 L
Jakub Mendys
5.57
Emberger Alm
09:1909:35
Swift 5 MS
Sławomir Ratka
5.55
Col Rodella
10:1210:53
Rush 4 L
Przemek Jakubczyk
5.53
Donovaly
11:5412:52
Nyos RS M
Ciup3k
5.52
Ciecień
10:0610:32
CHILI 4 S
Krzysiek Telus
5.39
Borowa
10:4211:15
Sigma 10 25
Tomasz Mielniczyn
5.29
Cerna Hora
08:4510:14
Ikuma 29
Leszek Szymański
5.28
Skalnate Pleso
08:4009:38
Mentor 2 Xs
Robert Piotrowski
5.12
Borowa
11:0411:27
Riot ML
Michał Walkiewicz
5.11
Skalnate Pleso
08:1209:26
Mentor 3 M
Joanna Kocot
5.02
Skalnate Pleso
08:3409:15
Explorer XS
Sławomir Zawojek
5.00
Cerna Hora
08:4710:24
Mentor 4 L
Wacław Kuzło
4.97
sanocki
10:1210:38
Omega XAlps 24
Krzycha
4.93
Starogród
05:4005:58
Lotus XL
Delfin
4.50
Mała Kopa
09:4509:58
BGD BASE S
Bogdan Leja
4.19
Mieroszów
10:2911:04
Carrera L
Igor Byrski
4.19
Żar
08:1609:27
Mentor 3 S
Leszek Szymański
4.18
Lendak
11:0211:54
Mentor 2 Xs
Łukasz Barcewicz
4.11
Wolowa Góra
09:2009:33
Tequila 5 M
Zbigniew Chojnacki
4.11
Bassano
08:0408:58
U Cross S
Michał Szmyt
3.96
Wolowa Góra
08:4509:45
Funky M
Wojciech Głowacki
3.94
Żar
13:0814:08
Tequila 4 M
Piotr Klimek
3.92
Ciecień
08:5809:15
Delta 2 L
Przemek Jakubczyk
3.83
Donovaly
09:1409:40
Nyos RS M
Dariusz Pałgan
3.81
Col Rodella
08:4908:58
Rock 2 L
Michał
3.75
Donovaly
09:1209:30
Rook L
Andrzej Kołodziejski
3.73
Cerna Hora
09:1109:43
Atmus One M
Marcin Raszka
3.71
Żar
09:4510:45
Rook 2 MS
Andrzej Kołodziejski
3.70
Cerna Hora
11:0911:31
Atmus One M