zbrozlo
10.84
Revine Lago
09:5714:10
Vita 2 L
Piotr Jasinski
9.46
Mieroszów
08:3109:51
Vega 5 L
Maciej Gąsiorek
39.22
Skalnate Pleso
07:1510:18
UP Trango XC 3 S/M
Zbigniew Chojnacki
8.48
Monte Grappa
13:3714:00
U Cross S
Zbigniew Chojnacki
4.11
Bassano
08:0408:58
U Cross S
Zbigniew Chojnacki
6.64
Bassano
10:4311:14
U Cross S
Krzysztof Siwek
14.27
Col Rodella
11:1012:31
Trango X-Race M
Zenon Karolewicz
1.08
Meidelstetten
11:0711:11
Trango Xc Sm
Łukasz Barcewicz
4.11
Wolowa Góra
09:2009:33
Tequila 5 M
Wojciech Głowacki
3.94
Żar
13:0814:08
Tequila 4 M
Wojciech Głowacki
2.23
Żar
10:3110:42
Tequila 4 M
Wojciech Fornalik
15.05
Mieroszów
08:2810:24
Tequila 4 M
Paweł Ciołkosz
16.71
Monte Grappa
08:2510:21
Tequila 4 L
Zbyszek Wrona
2.29
Ciecień
12:0612:12
Tequila 3 M
Anna Zezula
5.85
Skalnate Pleso
07:4409:12
Swift 5 S
Jakub Mendys
5.57
Emberger Alm
09:1909:35
Swift 5 MS
Mariusz Kozłowski
8.74
Col Rodella
10:0812:52
Swift 5 MS
Mariusz Strzelczyk
55.27
Michałków
08:2410:52
Sprint 3 M
Dariusz Żywczak
17.28
Krzesanica
09:4511:02
Sigma 9 25
Krzysiek Telus
5.39
Borowa
10:4211:15
Sigma 10 25
Sławomir Ratka
5.55
Col Rodella
10:1210:53
Rush 4 L
Szrama
5.69
Skalnate Pleso
08:1508:53
Rush 3 Xl
Jarosław Hadaczek
18.81
Skalnate Pleso
08:1110:12
Rush 3 M
Marek Cichoń
7.87
Col Rodella
10:0511:08
Rush 3 L
Michał
3.08
Donovaly
10:2710:56
Rook L
Michał
3.75
Donovaly
09:1209:30
Rook L
Michał
3.56
Donovaly
12:2812:47
Rook L
Witold Ossera
27.83
Col Rodella
10:0113:20
Rook 2 MS
Marcin Raszka
3.71
Żar
09:4510:45
Rook 2 MS
Piotr Świderski
3.48
Ciecień
09:0109:12
Rook 2 MS
Dariusz Pałgan
3.81
Col Rodella
08:4908:58
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
2.88
Col Rodella
13:0513:15
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
3.53
Col Rodella
11:0311:18
Rock 2 L
Robert Piotrowski
2.66
Borowa
08:1408:21
Riot ML
Robert Piotrowski
5.12
Borowa
11:0411:27
Riot ML
Robert Piotrowski
7.15
Borowa
10:1510:47
Riot ML
Robert Piotrowski
2.59
Borowa
07:1707:25
Riot ML
Darecki-Starry
20.10
Mieroszów
08:3310:35
Queen 2 MS
Mostek
32.74
Skalnate Pleso
06:4809:59
Queen 2 MS
Darecki-Starry
0.94
Mieroszów
08:1708:20
Queen 2 MS
Dominik Kapica
22.71
Skalnate Pleso
08:3010:01
Queen 2 ML
WojtasFX
26.86
Skalnate Pleso
09:0210:35
Q-Light L
Piotr Gorczyca
2.96
Borowa
11:0011:15
Pioneer3 L
Arkadiusz Marucha
12.18
Lokomotive
08:5510:14
Pi Bi 37
Wacław Kuzło
4.97
sanocki
10:1210:38
Omega XAlps 24
Przemek Jakubczyk
5.53
Donovaly
11:5412:52
Nyos RS M
Przemek Jakubczyk
3.83
Donovaly
09:1409:40
Nyos RS M
karol
14.28
Col Rodella
10:2912:16
Nyos RS L
Patrycja Sakwerda
2.96
Wolowa Góra
09:0109:10
Nova Ion 3 XS
Paweł Dołomisiewicz
12.29
Skalnate Pleso
07:3208:27
Nova Ion 3 S