zw
1.90
Mieroszów
12:1913:17
Knight MS
Zbyszek Deka
7.59
Mieroszów
10:0211:17
Sigma 10 25
Wojciech Galica
6.27
Lendak
07:4708:39
Summit XC4 M
Wojciech Dziedzic
1.55
Podobin
09:1809:23
Alpha 6 28
Wojciech Bednarski
5.23
Klonówka
07:3209:28
Peak 2 28
Witold Raś
5.59
Klonówka
07:5510:42
Iota 28
Waldemar Laskowski
8.63
Lendak
08:1411:39
Hook 4 25
TOMEK STOCH
0.15
Dobczyce
22:3322:37
Iota 26
TOMEK STOCH
0.28
Dobczyce
22:5023:06
Iota 26
Stork X
2.91
Mieroszów
12:1612:48
Mentor 4 M
Robert Piotrowski
5.05
Piła
10:5411:19
Riot ML
Radosław Śliwa
7.84
Lendak
09:3511:53
Arcus 6 26
Piotr Starczowski
10.18
Lendak
08:2711:17
GTO 2 M
Paweł Szczepanek
3.52
Podobin
07:5509:03
GTO 2 S
Paweł Myszak
3.32
Skalnate Pleso
10:0110:21
Mentor 2 M
pawello148
6.57
Lendak
07:5812:28
Iota 26
Paweł Lis
6.90
Klonówka
07:1113:15
Factor 2 L
Paweł Dołomisiewicz
1.84
zamojski
09:2010:09
Nova Ion 3 S
Paweł Dołomisiewicz
1.35
zamojski
08:3008:54
Nova Ion 3 S
MR
3.02
Czermna
07:2907:45
Ikuma 27
Mirek Olkowicz
2.40
Mieroszów
08:0608:44
Mentor 3 M
Mirek Olkowicz
2.65
Mieroszów
09:5610:55
Mentor 3 M
Michał Wimmer
9.38
Lendak
08:5610:25
Boomerang X M
Michal Radzicki
3.83
Stranik
12:1312:26
Lynx M
Michal Radzicki
5.50
Stranik
09:1209:34
Lynx M
Michał Grudniewski
3.07
Klonówka
09:1109:28
Tequila 2 L
Michał Grudniewski
2.31
Klonówka
10:4811:10
Tequila 2 L
Michal Glinski
1.81
Żar
11:5512:09
Xi 27
Michał Dudziński
5.31
Klonówka
08:4410:25
King S
Mateusz Siatka
17.10
Kasprowy Wierch
07:2109:23
Alpina 2 L
Mateusz Bątorek
5.28
Klonówka
10:4313:03
Rise 3 M
Mariusz Kozłowski
5.52
Klonówka
10:4113:26
Swift 5 MS
Marek Basiak
7.12
Klonówka
07:5809:44
Mantra 4 S
Marcin Wirski
4.88
Skalnate Pleso
09:5010:11
Queen 2 ML
Marcin Chorzępa
29.43
Rrethi i Delvinës
08:3010:57
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
3.58
Mieroszów
07:3808:43
Carrera M
Marcin Białobłocki
3.77
Mieroszów
10:0310:35
Carrera M
Maciej Pigulski
5.49
Mieroszów
10:0611:14
Sigma 10 23
Maciej Januchta
9.65
Klonówka
07:5110:37
Carrera L
Maciej Banasik
0.87
Garb Pińczowski
08:5308:55
Kantega Xc L
Łukasz Soboń
0.98
lubelskie
10:4911:31
Artik 4 25
Łukasz Serafin
3.58
Mieroszów
07:1707:38
Summit XC3 S
Lukasz Krol
1.71
Nærbø
08:3809:30
Geo M
Lukasz Krol
2.17
Nærbø
07:4408:23
Geo M
Łukasz Janda
4.58
Stranik
10:2110:50
Bonanza 2 L
Łukasz Bartkiewicz
0.59
Klonówka
08:5610:22
Delta M
Leszek Grodkowski
100.14
D.P.F. Silahswar
03:4808:44
Delta 2 MS
Krzysztof Siemczyk
5.82
lubelskie
07:2109:57
Mystic 3 M
Krzysztof Matuszyk
6.00
Weng
09:4009:55
Iota 2 29
Krzysztof Matuszyk
4.06
Gaisberg
12:5313:03
Iota 2 29