Michal Glinski
25.08
Roldanillo (El Pico)
15:3117:11
Xi 27
Mariusz Kozłowski
6.71
Klonówka
10:4412:55
Swift 5 MS
Mariusz Strzelczyk
62.79
Roldanillo Compe
13:0517:25
Sprint 3 M
Robert Dąbrowa
4.53
Garb Pińczowski
11:2912:29
Sigma 10 25
Jakub Rybka
10.85
Starogród
12:3613:22
Rush 4 ML
Jakub Rybka
12.22
Starogród
11:1412:12
Rush 4 ML
Anna Bysiecka
3.28
Klonówka
11:4412:47
Punk XS
Jan Rentowski
87.99
Roldanillo (El Pico)
15:0018:30
Meru L
AnT
124.97
Elgeyo-Marakwet County
04:3609:03
Mentor 4 S
Michał Janowski
70.57
Roldanillo (El Pico)
13:5117:58
Mantra M7 ML
Pawel Bedynski
91.22
Roldanillo (El Pico)
14:0019:05
Mantra M7 L
Marek Oniszko
85.22
Roldanillo (El Pico)
15:2819:46
Mantra M7 L
Zbigniew Kawa
95.36
Roldanillo (El Pico)
14:0119:42
Mantra 4 L
Iwo Banaś
49.08
Elgeyo-Marakwet County
05:3607:41
Maestro S
Grzegorz Fiema
69.16
Roldanillo (El Pico)
14:0718:30
Maestro M
Jacek Zakrzewski
5.52
Roldanillo (El Pico)
14:1714:34
Maestro L
Dawid Król
25.37
Adeje
10:5012:43
King M
pawello148
2.92
Lendak
13:3313:37
Iota 26
pawello148
0.70
Lendak
10:5811:00
Iota 26
pawello148
1.90
Lendak
11:3511:43
Iota 26
pawello148
0.46
Lendak
08:5108:56
Iota 26
pawello148
3.17
Lendak
12:2013:03
Iota 26
pawello148
0.51
Lendak
10:0210:05
Iota 26
Grzegorz Piechuła
30.71
Roldanillo (El Pico)
15:3218:05
Iota 2 29
Jakub Zborowski
2.73
Lendak
12:2312:44
Ion 2 S
Małgorzata Błędowska
28.84
Roldanillo (El Pico)
14:3316:53
Hook 4 21
Bogdan Kozłowski
0.69
Mieroszów
09:4709:52
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
0.34
Mieroszów
09:5810:02
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
3.31
Mieroszów
11:1111:23
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
5.15
Mieroszów
10:0410:57
Golden 3 30
Stanisław Gwara
5.33
Cabo de Santa Pola
14:5015:43
Geo 5 MS
Paweł Lis
1.49
lubelskie
12:2913:21
Factor 2 L
Paweł Lis
1.83
lubelskie
11:2412:03
Factor 2 L
Joanna Reinert
9.17
Nid d'Aigle Auberge
13:3014:00
Epsilon 8 23
Joanna Reinert
10.56
Nid d'Aigle Auberge
11:5913:04
Epsilon 8 23
Leszek Ziolkowski
91.70
Roldanillo (El Pico)
14:5518:06
Enzo 3 XL
Jarosław Samulak
24.02
Roldanillo (El Pico)
14:4916:10
Delta 3 XL
Maciej Krzesiński
84.08
Roldanillo (El Pico)
14:3818:15
Delta 2 ML
Jacek Miłowski
82.79
Roldanillo Compe
14:3219:33
Cure ML
Andrzej Januchta
9.26
Klonówka
10:2112:52
Cure L
Paweł Ruszkiewicz
63.60
Roldanillo Compe
14:5918:56
CHILI 4 XXS
Marcin Białobłocki
13.38
Mieroszów
10:0812:04
Carrera M
Seba
3.67
Stranik
10:3811:12
Carrera L
Jakub Rydel
67.21
Roldanillo (El Pico)
14:2918:52
Bonanza 2 M
Rafał Kwaśniewski
4.83
Starogród
13:1814:24
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
4.10
Starogród
10:1810:46
BGD BASE ML
Marek Furman
3.19
Stranik
10:4111:14
Aspen 4 26
Piotr Karolak
92.57
Roldanillo (El Pico)
14:0420:47
Arak M
Joanna Kocot
74.19
Roldanillo (El Pico)
14:0917:59
Alpina 3 S
Dominik Kapica
88.36
Roldanillo (El Pico)
14:4718:41
Ace XS