Michał Kamiński
4.48
żagański
13:0813:27
Antea 2 L
Seb Szut
9.01
Wiśniowa
13:5814:07
Epsilon 8 27
Jarosław Warzecha
0.32
Wapiennik (Kopa)
15:0715:08
Aspen 5 26
Jarosław Warzecha
0.39
Wapiennik (Kopa)
13:5413:56
Aspen 5 26
Wojciech Dziedzic
2.41
Śnieżnica
14:2014:25
Alpha 6 28
Zbyszek Deka
3.26
Rog (Chełmsko Śląskie)
14:2815:23
Sigma 10 25
Wojciech Maksimik
3.54
Piła
09:4009:54
Dudek Universal 25.5
Maciej Wojtyś
5.85
Piła
13:1413:44
Ion 5 M
Maciej Wojtyś
3.31
Piła
11:2411:34
Ion 5 M
Darek Kiszko
21.84
Piła
11:1011:57
Iota 2 25
Darek Kiszko
4.77
Piła
08:5709:13
Iota 2 25
Maciej Wojtyś
5.81
Piła
09:1309:33
Ion 5 M
Piotr Karolak
5.59
Piła
09:2410:42
Carrera M
Wojciech Dreszler
4.96
Piła
09:2809:54
Golden 3 28
Darek Kiszko
6.09
Piła
10:0010:13
Iota 2 25
Piotr Malaca
4.25
Piła
12:3312:46
Mentor 3 L
Wojciech Maksimik
6.29
Piła
11:5212:19
Dudek Universal 25.5
Ania Dąbrowska
5.85
Piła
10:1110:37
Alpha 6 22
Wojciech Dreszler
5.73
Piła
10:2210:54
Golden 3 28
Seba
4.24
Piła
09:5410:08
Chili 3 M
Michał Pahl
4.72
Nid d'Aigle Auberge
12:5413:48
Nemo 4 28
Michał Pahl
1.67
Nid d'Aigle Auberge
14:3214:37
Nemo 4 28
Henryk Zjawin
11.46
Mieroszów
11:2812:27
Coden 25.5
Jarosław Warzecha
2.05
Mała Czantoria
11:1711:21
Aspen 5 26
Paweł Koenigsberg
3.34
Loučná nad Desnou
08:3209:23
Rush 3 S
Krzysiek Telus
44.03
Leszno - Strzyżewice
11:3313:23
Iota 2 25
Łukasz Kaczmarek
24.69
Leszno - Strzyżewice
09:5610:54
Rise 3 M
Szymon Kuhnert
37.08
Leszno - Strzyżewice
11:5313:03
Iota 2 25
Andrzej Kołodziejski
2.18
Kozakov
11:1711:58
Wasp S
Patrycja Sakwerda
3.02
Kozakov
11:1912:10
Atlas 2 XS
Adam Marciniak
2.93
Kozakov
10:5112:09
Classic M
Sławomir Zawojek
3.17
Kozakov
10:5912:07
Mentor 4 L
Patrycja Eckert
1.80
Kozakov
11:4912:03
Makalu 4 S
Andrzej Kołodziejski
2.10
Kozakov
11:1711:59
Wasp S
Lesław Wirbuł
2.85
Kozakov
11:4012:06
Sigma 8 27
Maciej Krzesiński
12.35
Komprachcice
10:3913:43
Bonanza 2 M
Piotr Jasinski
7.78
Czermna
10:0412:45
Vega 5 L
Mirek Olkowicz
8.70
Czermna
10:5613:47
Mentor 3 M
Adam Grzech
3.82
Czermna
11:2211:46
Aspen 2 20
Mariusz Grzywacz
10.85
Czermna
10:0813:41
Elan 28
Marcin Białobłocki
55.02
Czermna
08:3412:21
Carrera M
Bogdan Leja
4.35
Czermna
11:5512:26
Carrera L
Stork X
5.53
Czermna
12:0713:44
Summit XC3 M
Paweł Wysocki (szybki)
12.57
Czermna
12:2014:32
Sigma 8 27
Bogdan Kozłowski
7.76
Czermna
10:0012:31
Golden 3 30
Krzysiek Ciach
8.46
Czermna
12:3313:56
Mentor 5 M
Stork X
10.41
Czermna
09:5011:50
Summit XC3 M
Mirek Olkowicz
8.27
Czermna
09:4710:40
Mentor 3 M
Bogdan Kozłowski
4.29
Czermna
13:2114:11
Golden 3 30
Bogdan Leja
10.24
Czermna
09:2811:28
Carrera L