Wojtek Majewski
11.91
Wolowa Góra
11:3912:51
Summit XC4 M
Tomek Krupski
156.36
Klin (Andrzejówka)
09:2715:20
Omega XAlps 2 24
Tomasz Zieliński
6.03
Klin (Andrzejówka)
10:2311:15
Hook 3 29
Tomasz Kozłowski
3.67
Krynica Morska
13:3113:47
Optic 26
Tomasz Kozłowski
22.77
Krynica Morska
13:5415:16
Optic 26
Szymon Kuhnert
3.55
Leszno - Strzyżewice
10:2210:33
Iota 2 25
Sylwiusz Pachel
15.87
Javorovy
11:2913:09
Aspen 5 28
Stork X
4.69
Klin (Andrzejówka)
12:0612:32
Summit XC3 M
Stork X
9.65
Klin (Andrzejówka)
10:0411:05
Summit XC3 M
Stanisław Gwara
12.76
El Palomaret
12:1513:10
Geo 5 MS
Seba
9.45
Mała Czantoria
12:5414:21
Carrera L
Ralf
12.32
Mała Czantoria
11:4513:29
Trango X-Race L
Piotr Jasinski
13.78
Klin (Andrzejówka)
09:1511:02
Vega 5 L
Pawlos
13.21
Klin (Andrzejówka)
09:4911:29
Rush 4 MS
Paweł Wysocki (szybki)
40.84
Klin (Andrzejówka)
09:1113:36
Delta 2 ML
Ola Wirbuł
4.48
Wolowa Góra
12:1912:34
Epic S
Murzyn Roman
35.81
Baixo Guandu
14:1815:39
Alpina 3 ML
MR
6.33
Klin (Andrzejówka)
09:0309:42
Ikuma 27
Michał Zawadzki
128.54
Borowa
08:4612:42
Ion 5 S
Michal Radzicki
3.50
Żabnica
10:2010:49
Lynx M
Michal Radzicki
0.71
Wapiennik (Kopa)
12:4313:07
Chili 2 Xs
Michal Radzicki
0.36
Wapiennik (Kopa)
13:2613:28
Chili 2 Xs
Mateusz Petrów
8.46
Klin (Andrzejówka)
10:4011:27
Ikuma 27
Mariusz Grzywacz
11.40
Klin (Andrzejówka)
10:1914:21
Elan 28
Mariusz Dawidczyk
5.96
Jastrzębia Góra
13:2213:40
Buzz Z3 L
Marek Furman
10.56
Mała Czantoria
12:5214:30
Aspen 4 26
Marek Bader
10.46
lwówecki
10:1711:19
Delta 3 L
Marcin Białobłocki
5.06
Klin (Andrzejówka)
11:1311:59
Carrera M
Marcin Białobłocki
12.85
Klin (Andrzejówka)
08:4510:29
Carrera M
Maciej Targoni
11.11
El Palomaret
12:2513:05
Ion 5 S
Łukasz Kulis
14.41
Krynica Morska
14:3215:16
Rush 3 M
Łukasz Janda
11.52
Mała Czantoria
13:0614:14
Bonanza 2 L
Łukasz Janda
2.08
Mała Czantoria
12:0112:40
Bonanza 2 L
Krzysztof Martyna
9.50
Wolowa Góra
12:0012:43
Xchord ML
Krzysiek Telus
69.09
Leszno - Strzyżewice
11:4114:36
Iota 2 25
Krzysiek Ciach
16.20
Klin (Andrzejówka)
08:3111:45
Mentor 5 M
Kaśka G.
2.96
Klin (Andrzejówka)
10:4911:10
Epic S
Jakub Mendys
3.30
Piła
10:4210:51
Swift 5 MS
Jakub Mendys
4.32
Piła
09:5210:07
Swift 5 MS
Jakub Mendys
4.00
Piła
09:2909:42
Swift 5 MS
Jacek Miłowski
8.83
Klin (Andrzejówka)
11:2312:00
Cure ML
Grzegorz Pawłowski
8.28
Klin (Andrzejówka)
09:1210:21
Vega 5 M
Grzegorz Fedrizzi
7.66
Mała Czantoria
13:2614:27
Vega 4 M
Filip Porzucek
3.78
Leszno - Strzyżewice
12:0512:25
Sigma 10 27
Dawid Olszowy
6.40
Mała Czantoria
11:4513:08
Alpina 3 MS
Daniel Rozmus
7.09
Klin (Andrzejówka)
09:0409:32
Hook 4 25
Daniel Rozmus
2.88
Klin (Andrzejówka)
10:4411:12
Hook 4 25
Bogdan Leja
10.47
Klin (Andrzejówka)
09:0110:41
Carrera L
Bogdan Leja
7.46
Klin (Andrzejówka)
11:5112:28
Carrera L
Bogdan Jasiński
35.13
Piła
11:1512:18
Colt 2 25
Ania Dąbrowska
3.29
Piła
09:1909:35
Alpha 6 22
Ania Dąbrowska
3.64
Piła
10:0410:15
Alpha 6 22
Adam Płóciennik
31.36
Piła
11:3512:27
Mentor 4 L
Adam Grzech
81.45
Borowa
08:5811:21
Cosmos L
Adam Butwin
7.20
Dębina
11:1011:53
Epic ML