Zbyszek Wrona
1.79
Żar
12:2812:37
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
1.84
Żar
13:4913:59
Tequila 5 L
Waldemar Laskowski
5.21
Chełm (Grybów)
10:5513:05
Rush 5 MS
Tomasz Sermak
15.79
Żar
13:2114:46
Enzo M
Tomasz Sermak
18.73
Żar
10:5311:40
Enzo M
Sylwiusz Pachel
13.52
Mała Czantoria
13:0114:49
Aspen 5 28
Seba
1.78
Piła
10:5110:57
Chili 3 M
Seba
2.14
Piła
09:3809:44
Chili 3 M
Seba
23.78
Żar
10:2311:31
Carrera L
Seba
2.70
Piła
10:1410:35
Chili 3 M
Robert Piotrowski
9.25
Borowa
10:3512:23
Riot ML
Ralf
16.51
Żar
10:5212:28
Trango X-Race L
Przemysław Czerwiński
32.34
Żar
10:0912:21
Mentor 6 L
Piotr Syc
5.26
Żar
10:5211:20
Epsilon 8 27
OlafD
3.48
Starogród
12:3412:58
OlafD
2.78
Starogród
10:3210:52
Mostek
20.52
Chełm (Grybów)
10:3612:28
Queen M
Michał Staszek
5.03
Żar
13:3714:03
Nexus S
Michal Radzicki
3.82
Mała Czantoria
14:1514:41
Lynx M
Michal Radzicki
0.39
Wapiennik (Kopa)
15:5215:53
Lynx M
Michał Jantas
14.98
Ropa
11:3612:12
Pawn L
Michał Jantas
14.98
Ropa
11:3612:12
Pawn L
Michał Jantas
14.98
Ropa
11:3612:12
Pawn L
Mateusz Gądziak
1.65
Piła
09:5810:08
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
6.69
Piła
10:3510:51
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
2.29
Piła
12:1612:23
Mentor 4 M
Mariusz Strzelczyk
8.87
Michałków
09:1711:08
Sprint 3 M
Mariusz Kłos
5.87
Ciecień
10:0811:48
Mentor 4 M
Mariusz Dawidczyk
19.40
pucki
06:5207:35
Apco Lift 40
Marek Nowacki
27.86
Murowana Goślina
15:1416:03
Force 2 M
MARCIN WŁODARCZYK
2.17
Piła
12:3912:48
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
2.37
Piła
12:5613:04
Iota 2 25
Marcin Makuch
0.42
Starogród
13:2113:22
Iota 2 25
Marcin Makuch
7.10
Starogród
10:1411:17
Iota 2 25
Marcin Makuch
5.12
Starogród
12:3813:00
Iota 2 25
Marcin Bortlik
9.49
Mała Czantoria
12:1513:50
Delta 3 L
Maciej Banasik
0.87
Starogród
13:0013:03
Iota 2 29
Maciej Banasik
1.04
Starogród
11:0211:05
Iota 2 29
Maciej Banasik
0.56
Starogród
10:0510:06
Iota 2 29
Łukasz Janda
9.87
Skrzyczne
12:0312:40
Bonanza 2 L
Leonia Zając
2.87
Żabnica
14:1114:20
Ion 5 XXS
Leonia Zając
1.79
Mała Czantoria
08:2108:26
Ion 5 XXS
Leonia Zając
1.14
Soblówka
12:1712:22
Ion 5 XXS
Laguna
3.97
Starogród
10:4511:12
Iota 2 25
Laguna
1.58
Starogród
13:0513:10
Iota 2 25
Krzysztof Schmidt
12.46
Żar
11:1712:31
ZENO L
Krzycha
12.83
Piła
10:2710:57
Artik 5 28
JG.
3.53
Starogród
10:3011:07
Kibo 2 M
JG.
0.49
Starogród
13:0313:04
Kibo 2 M
Jerzy Adamczyk
2.83
Chełm (Grybów)
11:4613:06
CHILI 4 M