OlafD
3.48
Starogród
12:3412:58
OlafD
2.78
Starogród
10:3210:52
Krzysztof Schmidt
12.46
Żar
11:1712:31
ZENO L
Błażej
14.40
Żar
10:2312:31
X-Alps 3 S
Andrzej Kołodziejski
0.58
Mieroszów
14:2714:28
Wasp S
Ralf
16.51
Żar
10:5212:28
Trango X-Race L
Zbyszek Wrona
1.84
Żar
13:4913:59
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
1.79
Żar
12:2812:37
Tequila 5 L
Andrzej Zieliński
7.06
Ciecień
10:0111:09
Sycross One XL
Mariusz Strzelczyk
8.87
Michałków
09:1711:08
Sprint 3 M
Waldemar Laskowski
5.21
Chełm (Grybów)
10:5513:05
Rush 5 MS
Jacek Szost
20.63
Chełm (Grybów)
11:2913:29
Rook S
Robert Piotrowski
9.25
Borowa
10:3512:23
Riot ML
Mostek
20.52
Chełm (Grybów)
10:3612:28
Queen M
Artur Joachimczyk
0.79
Mieroszów
11:3911:42
Punk M
Andrzej Kołodziejski
1.36
Mieroszów
13:0113:15
Punk M
Andrzej Kołodziejski
1.38
Mieroszów
13:0113:15
Punk M
Artur Joachimczyk
0.91
Mieroszów
12:0312:06
Punk M
Michał Jantas
14.98
Ropa
11:3612:12
Pawn L
Michał Jantas
14.98
Ropa
11:3612:12
Pawn L
Michał Jantas
14.98
Ropa
11:3612:12
Pawn L
Michał Staszek
5.03
Żar
13:3714:03
Nexus S
Przemysław Czerwiński
32.34
Żar
10:0912:21
Mentor 6 L
Mateusz Gądziak
1.65
Piła
09:5810:08
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
6.69
Piła
10:3510:51
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
5.87
Ciecień
10:0811:48
Mentor 4 M
Mateusz Gądziak
2.29
Piła
12:1612:23
Mentor 4 M
Andrzej Kołodziejski
2.31
Mieroszów
14:2714:29
Mentor 4 M
Adam Płóciennik
5.62
Piła
10:0610:51
Mentor 4 L
andrzej bernadek
3.82
Chełm (Grybów)
11:4813:11
Mentor 2 M
Michal Radzicki
0.39
Wapiennik (Kopa)
15:5215:53
Lynx M
Michal Radzicki
3.82
Mała Czantoria
14:1514:41
Lynx M
JG.
0.49
Starogród
13:0313:04
Kibo 2 M
JG.
3.53
Starogród
10:3011:07
Kibo 2 M
Maciej Banasik
0.87
Starogród
13:0013:03
Iota 2 29
Maciej Banasik
0.56
Starogród
10:0510:06
Iota 2 29
Maciej Banasik
1.04
Starogród
11:0211:05
Iota 2 29
Marcin Makuch
0.42
Starogród
13:2113:22
Iota 2 25
Marcin Makuch
7.10
Starogród
10:1411:17
Iota 2 25
Laguna
3.97
Starogród
10:4511:12
Iota 2 25
Marcin Makuch
5.12
Starogród
12:3813:00
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
2.17
Piła
12:3912:48
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
2.37
Piła
12:5613:04
Iota 2 25
Laguna
1.58
Starogród
13:0513:10
Iota 2 25
Leonia Zając
1.14
Soblówka
12:1712:22
Ion 5 XXS
Leonia Zając
1.79
Mała Czantoria
08:2108:26
Ion 5 XXS
Leonia Zając
2.87
Żabnica
14:1114:20
Ion 5 XXS
Marek Nowacki
27.86
Murowana Goślina
15:1416:03
Force 2 M
Piotr Syc
5.26
Żar
10:5211:20
Epsilon 8 27
Tomasz Sermak
15.79
Żar
13:2114:46
Enzo M