Krzysztof Martyna
58.67
Rudnik
10:1212:21
Xchord ML
Pawel Bedynski
78.17
Piła
08:5211:52
ZENO L
Piotr Karolak
11.03
Piła
07:3008:11
Carrera M
Iwo Banaś
69.97
Piła
08:3911:26
Mantra M7 S
Magdalena Gracek
27.98
Piła
09:2110:33
Alpha 6 26
Piotr Karolak
34.84
Piła
09:3310:46
Carrera M
Arkadiusz Graf
15.51
Nowa Wieś Lęborska
15:4516:24
Apco Lift 44
Marek Furman
3.25
Mała Czantoria
08:1308:31
Aspen 4 26
Michał Tworek
37.07
Mała Czantoria
09:4411:54
Nova Ion 3 M
Dawid Olszowy
31.90
Mała Czantoria
07:5509:24
Alpina 3 MS
dawid kopiczko
37.36
Mała Czantoria
07:5910:03
Delta 2 L
Adam Kubiczek
5.92
Mała Czantoria
11:4412:31
Rise 2 M
ko-mar 58
1.18
Mała Czantoria
12:0212:06
CHILI 4 XS
Michal Radzicki
3.54
Mała Czantoria
11:4512:04
Lynx M
Tomasz Cieślar
10.42
Mała Czantoria
10:2711:32
Eden 5 28
Adrian Zygmański
3.92
Mała Czantoria
09:2309:51
Anakis L
Kruk
4.76
Mała Czantoria
09:1910:01
Mentor 4 M
ko-mar 58
1.18
Mała Czantoria
12:0212:06
CHILI 4 XS
Piotr Zawadzki
4.87
Mała Czantoria
09:1109:41
Mentor 5 M
Damian Kobyłka
2.07
Mała Czantoria
08:1708:24
BGD BASE ML
Michal Radzicki
9.76
Mała Czantoria
07:3809:49
Lynx M
Rafał Nocoń
31.99
Mała Czantoria
08:0109:36
Mystic 22
Łukasz Kaczmarek
65.86
Leszno - Strzyżewice
08:2910:20
Rise 3 M
Szymon Kuhnert
115.34
Leszno - Strzyżewice
07:3310:36
Iota 2 25
Krzysiek Telus
88.36
Leszno - Strzyżewice
08:0210:16
Iota 2 25
Grzegorz Przybylski
51.93
Leszno - Strzyżewice
07:4809:31
Alpha 6 26
Adam Butwin
24.71
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:0411:17
Epic ML
Adam Butwin
1.93
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:0509:14
Epic ML
Janusz Fuzowski
120.31
Konopki
07:5812:22
D-light S
Paweł Dawidczyk
17.53
Konopki
08:3409:06
Queen 2 MS
Grzegorz Goraj
20.77
Konopki
11:2912:18
Mentor 5 S
Paweł Dawidczyk
40.86
Konopki
11:4113:02
Queen 2 MS
Lukasz Sieminski
99.44
Konopki
08:0311:56
Mentor 5 M
Jarosław Hadaczek
4.10
Konopki
08:3708:54
Mentor 5 S
Piotr Besser
97.28
Konopki
07:4711:54
Aspen 5 26
Paweł Ziółkowski
3.52
Klin (Andrzejówka)
07:5909:03
Mentor 4 S
Kuchta Jarosław
3.90
Klin (Andrzejówka)
09:3309:49
Evolution X 25
Tomasz Mielniczyn
5.07
Klin (Andrzejówka)
07:5309:03
Ikuma 29
Marian Kryza
8.82
Jeżów Sudecki
11:3213:46
Punk M
Artur Joachimczyk
0.46
Jeżów Sudecki
12:2212:23
Punk M
Sławomir Zawojek
0.44
Jeżów Sudecki
11:4111:43
Mentor 4 L
Artur Joachimczyk
0.65
Jeżów Sudecki
12:5112:53
Punk M
Sławomir Zawojek
0.59
Jeżów Sudecki
12:1812:20
Mentor 4 L
Michał Dziedzic
6.49
Ciecień
08:4710:15
Sigma 7 28
Grzegorz Wierzba
10.81
Ciecień
08:3710:23
Sector XS
Konrad Stefański
45.61
Ciecień
08:3710:30
Mentor 4 Light S
Andrzej Piwowar
25.73
Chełm (Grybów)
07:1809:47
Delta 2 ML
Tomek Mysliwiec
88.43
Chełm (Grybów)
08:3912:17
Mantra 6 ML
Łukasz Piasecki
1.23
Chełm (Grybów)
09:2409:35
ZENO MS
Mostek
29.82
Chełm (Grybów)
09:3811:15
Queen M