Michal Grabos
20.07
Zug
11:1112:36
Alpina 3 L
Dariusz Żywczak
0.08
Zawoja
11:4411:45
Sigma 9 25
Dariusz Żywczak
0.08
Zawoja
11:4411:45
Sigma 9 25
Michał Gierlach
134.52
Żar
07:4114:21
Enzo 3 M
Laguna
49.57
Żar
08:2010:38
Iota 2 25
Marcin Makuch
52.85
Żar
08:1510:18
Iota 2 25
Mariusz Wiśniowski
128.04
Żar
07:4214:19
Enzo 3 S
Marcin Hańderek
4.62
Żar
09:0809:47
Golden 3 28
Tomasz Sermak
89.78
Żar
07:5013:58
Enzo M
Zofia Radzicka
5.73
Żar
11:0713:03
BGD BASE S
Paweł
1.62
Żar
06:1706:22
Mentor 4 M
Dominik Grzegorzek
7.07
Żar
11:3813:03
Tequila 4 L
Olczyk
3.72
Żar
12:1812:54
Epsilon 8 25
Andrzej Brzozowski
7.53
Żar
12:2513:34
Iota 2 27
Arkadiusz Ślusarczyk
77.82
Żar
08:1011:43
Enzo 2 S
Dariusz Ogrodnik
3.30
Żar
07:3307:47
Cruiser 4 S
Adriana Wandzel
4.27
Żar
08:4409:33
BGD BASE M
Dariusz Ogrodnik
0.08
Żar
08:5709:03
Cruiser 4 S
Krzysztof Stasiak
2.90
Żar
09:3409:56
Mentor 3 S
Dariusz Ogrodnik
2.81
Żar
11:2811:35
Cruiser 4 S
Anna Bysiecka
2.86
Żar
10:1910:44
Punk XS
Paweł
2.08
Żar
11:0011:07
Mentor 4 M
Marcin Duszyński
73.63
Żar
07:5412:00
LM6 MS
Robert Ignasiak
69.16
Żar
07:4611:15
Delta 2 L
Tomasz Kocemba
70.62
Żar
08:2112:29
Mentor 4 S
Krzysztof Stasiak
5.67
Żar
11:3813:18
Mentor 3 S
Paweł
2.88
Żar
07:3307:55
Mentor 4 M
OlafD
3.66
Żar
08:1708:50
Jola Bryzek
29.55
Żar
08:3110:17
Rush 5 S
Anna Bysiecka
9.07
Żar
12:0613:43
Punk XS
Dariusz Ogrodnik
2.72
Żar
09:1109:17
Cruiser 4 S
Dariusz Ogrodnik
2.06
Żar
06:3406:38
Cruiser 4 S
Błażej
56.08
Żar
07:5411:20
X-Alps 3 S
Paweł Kumorek
122.95
Żar
07:5413:22
Spectra M
Bogusław Zdrowak
63.14
Żar
08:0610:49
Xchord ML
Andrzej Brzozowski
6.40
Żar
08:4310:00
Iota 2 27
Leonia Zając
23.34
Żar
08:0309:30
Ion 5 XXS
Jarosław Chmielewski
36.51
Żar
08:5311:06
Delta 2 XS
Górski Jacek
78.37
Żar
08:1611:58
Enzo 3 L
Paweł
2.86
Żar
09:2709:50
Mentor 4 M
Michal Radzicki
49.17
Żar
08:1212:06
Lynx M
Wojciech Głowacki
3.20
Żar
09:4209:54
Cure M
Marcin
3.09
Żabnica
09:5110:00
Mentor 5 L
Mariusz Bąk
0.97
wrocławski
13:2013:23
Epic M
Joanna Olejnik
2.18
wrocławski
08:2309:31
Nemo 4 23
Michał
0.73
Wapiennik (Kopa)
09:2409:35
Rook L
Jakub Rybka
5.14
Starogród
08:4209:12
Rush 4 ML
Jakub Rybka
8.39
Starogród
07:3808:31
Rush 4 ML
tadeusz szmigiel
2.74
Srebrna Góra
12:1212:31
Arak M
Bartosz Pudłowski
3.96
Srebrna Góra
12:3214:13
Peak 23