hydraulik
5.97
Stanwell Park
02:0303:19
Rook 2 S
Przemek Gromek
5.47
Suraż
11:3911:50
Nemo 4 28
Łukasz Prokop
5.38
Wola Mysłowska
08:0409:17
Sigma 10 25
andrzej bernadek
4.58
Tylicz
07:4108:27
Mentor 2 M
Patrycja Sakwerda
4.54
Mieroszów
08:0509:03
Atlas 2 XS
Marek Bader
4.18
lwówecki
07:2308:16
Delta 3 L
Przemek Gromek
4.15
bielski
07:3007:42
Nemo 4 28
Marcin Szczęsny
4.06
Nowe Marzy
08:3408:58
Buzz Z5 L
Maciej Wojtyś
4.04
Konopki
09:3909:55
Ion 5 M
Piotr Klarzyński
3.92
Mieroszów
08:0909:09
Michał Szmyt
3.84
Mieroszów
08:3009:31
Funky M
Anna Zezula
3.76
Fajsławice
10:4311:08
Swift 5 S
Daniel Cholewa
3.55
Podobin
10:4410:57
Carrera M
Andrzej Szumowski
3.53
Suraż
07:3807:47
Optic 26
Artur Joachimczyk
3.40
Mieroszów
11:4211:58
Punk M
Jerzy Adamczyk
3.20
Tylicz
07:4308:23
CHILI 4 M
Piotr Karolak
3.05
Wola Mysłowska
07:4908:04
Carrera M
Artur Pawlak
3.02
Borsk
09:3709:44
Epsilon 8 29
Marcin Makuch
3.00
Łęki Kościelne
10:3010:38
Iota 2 25
Kaśka G.
2.94
Mieroszów
07:5809:21
Epic S
Piotr Zień
2.85
Łęki Kościelne
11:4811:55
Makalu 4 L
Piotr Zień
2.85
Łęki Kościelne
11:4811:55
Makalu 4 L
Bogdan Kozłowski
2.74
Mieroszów
11:5312:11
Golden 3 30
Piotr Zień
2.69
Łęki Kościelne
11:0111:12
Makalu 4 L
Jarosław Hadaczek
2.58
Konopki
10:0810:14
Mentor 5 S
Piotr Morawski
2.49
Konopki
10:4010:46
Koyot 28
Piotr Szymański
2.46
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1709:23
Chili 3 S
Krzysztof Mazur
2.25
Skrzętla
11:1311:25
Delta 3 ML
Jacek Antecki
2.21
Łęki Kościelne
11:2111:28
Golden 4 26
Jacek Antecki
2.13
Łęki Kościelne
10:1910:26
Golden 4 26
Robert Wincencik
2.07
Nowe Marzy
11:0411:17
Addict 2 L
Michał Walkiewicz
2.05
Konopki
10:2810:36
Mentor 3 M
andrzej bernadek
2.03
Tylicz
14:0014:37
Mentor 2 M
RADOSŁAW KOL
2.02
Łęki Kościelne
10:1210:17
Chili 2 Xl
Piotr Zień
1.99
Łęki Kościelne
10:3310:41
Makalu 4 L
Urszula Chodorow
1.91
Konopki
09:2709:33
Dudek Nemo XX 23
Piotr Morawski
1.87
Konopki
07:4808:01
Koyot 28
Leszek Szymański
1.87
Żar
12:4012:48
Mentor 2 Xs
Tomasz Zieliński
1.86
Mieroszów
08:2608:56
Hook 3 29
Urszula Chodorow
1.82
Konopki
11:1211:20
Dudek Nemo XX 23
MARCIN WŁODARCZYK
1.80
Nowe Marzy
08:4108:54
Iota 2 25
Andrzej Kołodziejski
1.80
Mieroszów
08:1709:16
Mentor 4 S
Adam Butwin
1.79
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:0809:11
Epic ML
Ryszard Froń
1.78
Powiat bartoszycki
07:5007:55
Iota 2 27
Andrzej Kołodziejski
1.78
Mieroszów
08:1709:14
Mentor 4 S
Jacek Antecki
1.77
Łęki Kościelne
09:5710:02
Golden 4 26
Mariusz Bąk
1.67
Mieroszów
08:3608:41
Epic M
RADOSŁAW KOL
1.63
Łęki Kościelne
09:4309:48
Chili 2 Xl
Seba
1.59
Nowe Marzy
07:4007:51
Chili 3 M
RADOSŁAW KOL
1.55
Łęki Kościelne
09:0809:13
Chili 2 Xl