zw
2.27
Srebrna Góra
10:4110:58
Knight MS
zw
3.48
Srebrna Góra
07:0908:43
Knight MS
Urszula Rzepecka
24.73
zambrowski
08:3409:31
Mentor 4 XS
Urszula Chodorow
2.17
Łęki Kościelne
08:3708:43
Dudek Nemo XX 23
Urszula Chodorow
5.35
Łęki Kościelne
09:3710:39
Dudek Nemo XX 23
Tomek Krupski
21.62
Dzikowiec
06:5609:35
Omega XAlps 2 24
Tomasz Paczkowski
1.62
Borowa
11:5712:05
Prion 4 M
Tomasz Mariański
89.94
zambrowski
09:5913:46
Artik 5 24
Tomasz Janikowski
32.62
Westbury - Bratton Camp
10:3615:02
Enzo 3 L
tadeusz szmigiel
4.01
Borowa
08:5109:30
Arak M
tadeusz szmigiel
5.31
Borowa
10:0710:31
Arak M
Szymon Kuhnert
40.99
Leszno - Strzyżewice
07:2309:30
Iota 2 25
Szrama
38.19
Piła
09:3110:54
Rush 3 Xl
Święty
62.34
Piła
07:1109:18
Queen 2 MS
Stanisław Sokołowski
82.46
zambrowski
10:1113:14
Optic 28
Sławomir Zawojek
7.73
lwówecki
07:4108:39
Mentor 4 L
Sławomir Zawojek
1.93
lwówecki
10:3310:45
Mentor 4 L
Sebastian Żmijewski
11.67
Jelenia Góra
16:1516:58
Fusion 23
Ryszard Jakiel
16.38
Dzikowiec
10:2712:08
Delta 2 ML
Roman Augustynowicz
153.84
Piła
08:0413:20
Cayenne 5 M
Robert Piotrowski
33.88
Piła
10:2811:47
Riot ML
Robert Piotrowski
6.72
Piła
08:1309:15
Riot ML
Robert Piotrowski
3.85
Piła
10:1510:23
Riot ML
Rafał Zagórny
17.47
Łęki Kościelne
09:0510:04
Buzz z4 ML
Rafał Samsonowicz
42.56
zambrowski
07:1108:55
Mentor 4 S
Przemek Gromek
22.17
zambrowski
08:0809:21
Nemo 4 28
Przemek Gromek
4.79
zambrowski
12:1212:25
Nemo 4 28
Przemek Gromek
2.72
zambrowski
11:4911:57
Nemo 4 28
Piotr Morawski
2.98
Konopki
09:5910:07
Koyot 28
Piotr Morawski
2.05
Konopki
07:5307:58
Koyot 28
Piotr Jasinski
6.23
Klin (Andrzejówka)
10:5512:06
Vega 5 L
Piotr Jasinski
5.21
Klin (Andrzejówka)
13:1014:22
Vega 5 L
Piotr Besser
139.75
Konopki
08:1214:15
Aspen 5 26
Pawlos
16.06
Klin (Andrzejówka)
10:2211:35
Rush 4 MS
Paweł Policht
2.75
lwówecki
07:4208:03
Alpha 6 26
Patrycja Sakwerda
4.74
lwówecki
07:3007:56
Atlas 2 XS
Patrycja Eckert
3.99
Wolowa Góra
11:0611:15
Makalu 4 S
Ola Wirbuł
8.97
Wolowa Góra
10:4311:26
Epic S
Nikesz Michał
12.43
lwówecki
08:1009:12
Delta 3 L
Mikolaj Manolopulos
16.61
Combe Gibbet
10:3512:55
Michał Piotrowski
207.28
Piła
08:1613:48
Delta 2 ML
Michał Adamczuk
107.13
Konopki
08:5713:45
Step M
Mateusz Z
34.50
Baldern (Uetliberg)
13:4015:56
Mentor 4 S
Mateusz Bątorek
53.88
Konopki
10:3713:22
Rise 3 M
Mariusz Strzelczyk
67.06
Michałków
08:4911:26
Sprint 3 M
Marian Kryza
7.07
lwówecki
07:4808:48
Punk M
Marek Miłowski
19.98
Dzikowiec
07:1911:23
Delta 3 ML
Marcin Szczęsny
8.03
Łosia Góra
12:1513:31
Buzz Z5 L
Marcin Siekierski
100.41
Piła
07:2811:00
Iota 28
Marcin Perczak
28.89
Combe Gibbet
09:5511:29
Carrera S