Marcin Raszka
3.33
Żar
11:3011:56
Rook 2 MS
marcin minkiewicz
129.25
Asterton Longmynd
09:1912:51
Mantra M7 L
Marcin Kalamat
55.90
Ciecień
07:5010:32
XCRacer M
Marcin Hańderek
3.16
Żar
08:0508:23
Golden 3 28
Marcin Duszyński
45.52
Żar
08:5010:23
LM6 MS
Marcin Bortlik
64.23
Krzanowice
08:0911:26
Delta 3 L
Małgorzata Błędowska
10.18
Ciecień
08:2809:13
Hook 4 21
Łukasz Soboń
1.04
zamojski
13:5114:51
Artik 4 25
Łukasz Kołodziejczak
64.31
Ciecień
07:5110:42
Mentor 4 XS
Krzysztof Ziółkowski
46.33
Żar
08:2110:03
Enzo 2 L
Krzysztof Szmuc
22.14
Chełm (Grybów)
10:3812:16
Mentor 2 M
Krzysztof Stasiak
6.06
Żar
14:2416:16
Mentor 3 S
Krzysztof Smaga
45.38
Ciecień
08:3110:30
UP Trango XC 3 S/M
Krzysztof Rożek
6.52
Ciecień
07:3009:57
Artik 3 29
Krzysztof Obloza
15.82
Asterton Longmynd
09:3912:02
Iota 2 27
Krzysztof Martyna
132.19
Rudnik
09:2713:17
Xchord ML
Krzysiek Święcicki
0.77
Żar
08:2408:42
Falcon 2009 27
Krzysiek Święcicki
5.23
Żar
11:2411:57
Falcon 2009 27
Krzysiek Ciach
23.36
Czermna
09:4911:24
Mentor 5 M
Konrad Stefański
30.75
Ciecień
08:1009:39
Mentor 4 Light S
ko-mar 58
3.59
Ciecień
11:5912:34
Rush 3 S
karol
7.78
Ciecień
10:3512:35
Nyos RS L
Joanna Kocot
41.11
Żar
09:0010:56
Alpina 3 S
Jerzy Adamczyk
3.65
Chełm (Grybów)
11:3512:55
CHILI 4 M
Jarosław Warzecha
69.08
Skrzyczne
08:3511:15
Aspen 5 26
Jarosław Janus
20.64
Skrzyczne
08:3209:55
Boomerang 11 M
Jan Struś
81.78
Ciecień
08:1411:40
Mentor 5 M
Jan Rentowski
111.22
Ciecień
07:4812:51
Trango X-Race L
Jakub Mamelka
10.98
Westbury - Bratton Camp
09:3511:35
Nova Ion 3 M
Jakub Mamelka
1.19
Westbury - Bratton Camp
08:4808:54
Nova Ion 3 M
Jakub Mamelka
1.48
Westbury - Bratton Camp
09:0009:17
Nova Ion 3 M
Jacek Hajduk
3.37
Ciecień
09:3610:02
Mentor 2 M
Grzegorz Wierzba
23.27
Ciecień
08:1309:10
Sector XS
Gonzo
16.47
Ciecień
07:4508:57
Chili 3 M
Filip
3.12
Ciecień
09:0709:35
Buzz Z5 ML
eltomek
7.91
Ciecień
08:2509:55
Tequila 5 S
Efendi Zielonepłuco
12.36
Mieroszów
10:0111:20
Ikuma 27
Efendi Zielonepłuco
2.22
Mieroszów
13:4414:04
Atmus One S
Dorota Borucka
21.60
Ciecień
10:1411:48
Rook 2 S
Dominik Kapica
56.54
Żar
10:0512:42
Meru M
Dominika Kasieczko
111.60
Ciecień
07:4712:48
ZENO S
Dawid Olszowy
64.60
Skrzyczne
08:3011:08
Alpina 3 MS
Dawid Krajewski
2.00
Ciecień
09:4009:50
Lhotse 2 22
Dawid Krajewski
3.13
Ciecień
11:0211:19
Lhotse 2 22
Dariusz Chrobak
131.43
Ciecień
06:4311:33
XCRacer M
Daniel Cholewa
17.83
Ciecień
08:2409:13
Carrera M
Ciup3k
3.09
Ciecień
08:1608:29
CHILI 4 S
Bogusław Kruczek
42.50
Chełm (Grybów)
10:2413:10
Elan 2 26
Bogdan Leja
1.69
Mieroszów
11:2811:50
Carrera L
Bogdan Leja
2.81
Mieroszów
12:1912:47
Carrera L